שאלה בקשר לקירור של ה REDEON 9000 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקירור של ה REDEON 9000

Bug2000

Recommended Posts

הוא בא אם מאורר או לא ? כי קניתי לאח שלי אחד כזה והוא בא בלי מאורר כלל אבל יש לו היטסינק יותר גדול מן הרגיל אבל נראה לי שהתקיעות עצלו במחשב באות בגלל ההתחממות של הכרטיס כאשר נגעתי בהיטסינק לא הצלחתי להחזיק את היד עליו יותר מ 5 שניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס של ATI:

14-102-240-04.JPG

שימו לב לכך שזה ה PRO ולא הרגיל...

איזו חברה ה 9000 שלך?

אם קנית את הכרטיס מחברה איכותית והוא לא פרו ולא בא עם מאורר זה נורמאלי. אני יודע שבדגמים הרגילים (ז"א לא פרו) אין צורך במאורר אבל יש חברות שכן מוסיפות מאורר.

ואגב הבעיה יכולה להיות בכרטיס רק כאשר המחשב נתקע והדרך היחידה לשחרר אותו זה לעשות ריסטרט (ז"א מסך תקוע או שחור), תקיעות קטנות מדי פעם לא נובעות מהתחממות של כרטיס המסך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי גיגה ;D קניתי את ה 9000 של SAPHIR אבל המוכר אמר לי שאין הבדל בינם לבין ה ATI בדגם הנ"ל הוא אמר שזה אותו דבר כמו ה ATI הכוונה ל BBA.... וזה גם מה ששמעתי שבדגמים החדשים אין הבדל באיכות כלל... כשאח שלי משחק GTA3 יש יותר תקיעות מאשר עם ה GF 2 MX זה מזה מאכזב :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי גיגה ;D קניתי את ה 9000 של SAPHIR אבל המוכר אמר לי שאין הבדל בינם לבין ה ATI בדגם הנ"ל הוא אמר שזה אותו דבר כמו ה ATI הכוונה ל BBA.... וזה גם מה ששמעתי שבדגמים החדשים אין הבדל באיכות כלל... כשאח שלי משחק GTA3 יש יותר תקיעות מאשר עם ה GF 2 MX זה מזה מאכזב :-/

עכשיו זה מסביר הכל. ;D

קניתי כרטיס מסך מחברה חרא, והרבה כאן אמרו שהם קנו כרטיסים של SAPHIR והיו להם תקיעות במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...