תמונת טמפרטורה אחרי התקנת קירור מים + שאלה בקשר ל OC בכרטיס ATI - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונת טמפרטורה אחרי התקנת קירור מים + שאלה בקשר ל OC בכרטיס ATI

Lanzar

Recommended Posts

גם אני מופתע... אין הבדלים בניקוד בין שהכרטיס בסטוק לבין שהוא ב OC שהתוכנה רצה במצב דיפלומט... רק עם פילטרים על מקסימום X16 הניקוד יורד קצת ואז חוזר אחרי OC לכרטיס...

שהכל היה על הכי גבוהה בדרייברים ב OC הגעתי לבסביבות 12K ב 05...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני מופתע... אין הבדלים בניקוד בין שהכרטיס בסטוק לבין שהוא ב OC שהתוכנה רצה במצב דיפלומט... רק עם פילטרים על מקסימום X16 הניקוד יורד קצת ואז חוזר אחרי OC לכרטיס...

עריכה:

אופס !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמפרט שלך:

"AMD OPTERON 170 DUAL 2ghz @ 3.15Ghz at 1.525v With Big Water 745, 30 Degrees At Load "

לא קונה את זה.

1- אין מצב שעם קרור כזה אתה משיג תדר כזה :screwy:

2- אין מצב שעם קרור כזה המעבד על 30 מעלות בעומס :screwy:

3- כתוב במפרט שגם הכרטיס שלך עם בלוק... אז בכלל, על אותו לופ גם מעבד כזה וגם כרטיס מסך כזה, אתה אולי מקווה לקבל תוצאות כאלו אבל אין שום מצב.

graph6.gif

http://www.techpowerup.com/reviews/Thermaltake/BW745/12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה במאמץ בפריים, הרדיאטור הגדול נימצא מחוץ לחלון והטמפרטורה שרשמתי נכונה בלילה, בשעות הצהוריים זה בערך 5~ מעלות יותר, המעבד יציב בפריים לליבה יחידה אבל נופל במשחקים אחרי שעתיים בערך, בשני הליבות הוא יציב עד 3GHZ בפריים ו 2.9GHZ במשחקים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמפרט שלך:

"AMD OPTERON 170 DUAL 2ghz @ 3.15Ghz at 1.525v With Big Water 745, 30 Degrees At Load "

לא קונה את זה.

1- אין מצב שעם קרור כזה אתה משיג תדר כזה :screwy:

2- אין מצב שעם קרור כזה המעבד על 30 מעלות בעומס :screwy:

3- כתוב במפרט שגם הכרטיס שלך עם בלוק... אז בכלל, על אותו לופ גם מעבד כזה וגם כרטיס מסך כזה, אתה אולי מקווה לקבל תוצאות כאלו אבל אין שום מצב.

graph6.gif

http://www.techpowerup.com/reviews/Thermaltake/BW745/12

נו באמת מה קשור עכשיו!!

זה הודעה לפרטי

אני אני מופתע... אין הבדלים בניקוד בין שהכרטיס בסטוק לבין שהוא ב OC שהתוכנה רצה במצב דיפלומט... רק עם פילטרים על מקסימום X16 הניקוד יורד קצת ואז חוזר אחרי OC לכרטיס...

תנסה ברזולוציה יותר גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההתחלה !

התוצאה הייתה 13,500 ב 05, עשיתי OC לא היה שינוי...! העלתי פילטרים עד הסוף את התוצאה נפלה לבסביבות 11K ניסיתי שוב OC והתוצאה עלתה חזקה לבסביבות 13K... המעבד ב 2850 ~ 2900MHZ לא מסוגל לעבור 13.5K... ב 06 לא צריך לשנות הגדרות כדי להרגיש בשינוי, מהסיבה ששם מקבלים ציון בנפרד לכרטיס מסך ולמעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוספת פילטרים והרמת רזולוציה התוצאה היתה אמורה ליפול ואכם היא נפלה

גם כשעשית OC התוצאה היתה אמורה לעלות כי אתה מרים לו את המהירויות והיא אכן עלתה

אז אני לא מבין מה לא בסדר? שאתה לא מצליח לעבור את ה 13.5K?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:silly:

אני ינסה שוב !

המעבד עבד בבדיקה על 2900MHZ ! הכרטיס מסך היה במהירות סטוק, התוצאה הייתה בסביבות 13,500 נקודות... נתתי לכרטיס מסך OC למקסימום ששפשר ** לא ** היא שינוי בתוצאה ! שוב עם ובלי OC התוצאה נישארה אותו הדבר ! רק שהפעלתי פילטרים דרך הדרייברים על מקסימום היה שינוי בתוצאה לאחר המהרת הכרטיס...!

מובן עכשיו ?!?!?!?!

עריכה:

מה 2 בלילה ? איפה אתה ?!?! :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את זה:

תתקין CAT 6.3 (לא6.4!)

תתקין מחדש ati tool (כשהוא עולה תלחץ OK שהתדרים של ה2D וה3D יהיו אותו דבר)

תתקין rivatuner ותפעיל את הOSD שלו שיראה את התדרים בזמן ריצה 3D

תבטל את Ati HotKey Poller בservices

ואת ATI Smart

image.php?id=333

http://www.overclock3d.net/guides.php?type=3&id=39&page=1&desc=overclocking_your_x1800xt

OC

הOC יעלה את התוצאה בתנאי שהתדרים אכן פעילים ב3D.

נ.ב. מעבד כמו שלך על 2.9 עם פעמיים SP2004 (גירסת ממשק של פריים) ותגדיר שכל אחד מהם ירוץ על שונה, קשה לי מאוד להאמין שאתה תגיע רק ל30C בעומס כזה...

איזה ספק יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תישכח ש OC כזה מחייב לעלות מתח... ושוב רשמתי 30 מעלות שהיה חורף והרדיאטור היה בחוץ וזה היה ב 1.6V !! היום אני מאמין שלא יותר מ 35 מעלות במאמץ ב 1.5V.... הכרטיס מסך לא גרם לשום עליה בטמפרטורה של המעבד...

הספק הוא MODSTREAM 520W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...