שאלת XP פשוטה למדי... הכנסו! :) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת XP פשוטה למדי... הכנסו! :)

puNani

Recommended Posts

[font face=verdana]קטןן

אוקיי אז ככה, אני מקבל בעוד כשלושה ימים א תהמחשב החדש שלי... הבעיה היא שהתקינו לי בטעות WIN בעברית מלאה (כן עם ההתחל בצד ימין... בלאאחס).

לי אישית מאד קשה לעבוד עם זה ורציתי להחלף לאנגלית, ואפילו יש לי את PRO המקורי באנגלית בבית... הבעיה עכשיו היא איך לבצע את ההחלפה? האם אפשר איכשהו להתקין על ההתקנה הקיימת ולהפוך את זה לאנגלית או שחייבים למחוק/לפרמט?

אם חייבים למחוק/לפרמט, האם מישהו יכול להסביר לי בכלליות איך עושים את זה? (אני יודע לעבוד עם דוס ואני מכיר את כל הפקודות אז לא צריך להסביר לי איך לפרמט או להעתיק וכו')... אז בקיצור איך מכינים דיסקט הפעלה עם תמיכה לסי די (כדי שאני אוכל להתקין את דרך הדוס), ואיך למחוק ואיך מה?

בבקשה אני אשמח מאד אם תעזרו חלי בכמה שיותר פירוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני יודע כשאתה קונה WIN XP

אתה מקבל 2 דיסקים!

בדיסק אחד נמצאת מערכת ההפעלה עצמה שהיא באנגלית אבל מולטי לאנוויץ (יעני בשבילך אינייבל)

אחרי שאתה מתקין את חלונות והכל סבבה

אתה מתקין תוסף שנקרא LANG PACK שהופך לך את השפה לעברית! ככל מה שידוע לי לא קיימת גירסה שמתקינה לך ישר את העברית (אולי קיימת אבל לא שמעתי)

עכשיו אם המערכת הקיימת שלך בעברית כל מה שאתה צריך לעשות זה להכנס להגדרות שפה ולהגדיר שם שהתפריטים שלך יהיה באנגלית....לאתחל את המחשב וזהו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני יודע כשאתה קונה WIN XP

אתה מקבל 2 דיסקים!

בדיסק אחד נמצאת מערכת ההפעלה עצמה שהיא באנגלית אבל מולטי לאנוויץ (יעני בשבילך אינייבל)

אחרי שאתה מתקין את חלונות והכל סבבה

אתה מתקין תוסף שנקרא LANG PACK שהופך לך את השפה לעברית! ככל מה שידוע לי לא קיימת גירסה שמתקינה לך ישר את העברית (אולי קיימת אבל לא שמעתי)

עכשיו אם המערכת הקיימת שלך בעברית כל מה שאתה צריך לעשות זה להכנס להגדרות שפה ולהגדיר שם שהתפריטים שלך יהיה באנגלית....לאתחל את המחשב וזהו!!

אכן כן צריך לשנות בלוח הבקרה ב

Regional Settings

ב

Languages

מעברית לאנגלית ואז הכל נהיה אנגלית !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...