מה האלכוהול האהוב עליכם (18+) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האלכוהול האהוב עליכם (18+)

iCe_bLaSt

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא 18, אבל גם לא מתמצא יותר מדי. עם תקציב של נער בתיכון וגם חוסר במקורות קנייה - ככה שהמבחר אצלי לא גדול, אבל אני גם בעלייה מתמדת חח (:

בירות: לף למיניהם, באדוויזר וקרוסוביס (פעם ראשונה שניסיתי היית בשבוע שעבר כשהייתי בגרמניה-צ'כיה). כשאין מבחר במקום, אני שותה טובורג רד\גרין, ואפילו קרלסברג והייניקן מתקבלים :-\

וודקה: אבסולוט\פינלנדיה\סמירנוף תמיד נחמד בשביל לדפוק את הראש, זה בעיקרון הכי איכותי ששתיתי בין הוודקות חחח, קגלביץ' כשממש אין תקציב, ופעם אחת אפילו ניסיתי וודקה כרמל - באמת, אבל באמת שאל תתקרבו לזה.

וויסקי: לא ניסיתי

קוקטיילים: לא ניסיתי, וגם זה די גיי

וודקה כרמל=אציטון.

קוקטייל לא גיי, דווקא טעים. שתנסה תראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם כמה אתרים על וודקות :

http://www.thefiftybest.com/wine_detective/fifty_best_vodka.htm

http://www.variety.com/article/VR1117931854?categoryid=2031&cs=1 -השוואה של כמה וודקות טובות

וד"א מה שאנשים לא מבינים בוודקה שוודקה היא לא כמו בירה - אין מה להתרגל לטעם שלה, וודקה טובה היא וודקה שאפשר להנות מהטעם שלה בעצמה - אם דרושה התרגלות לוודקה היא כנראה פשוט לא וודקה טובה, הכלל הוא שוודקה טובה צריכה להיות קלה לשתיה - היא צריכה להחליק על הגרון ולא לשרוף את כל הלסת של השותה בדרך, זה לא כמו בירה איכותית אירית מרה שצריך להתרגל לאיכות שלה.

זאת הסיבה שאבסולוט הרגילה שומרת על ציונים די נמוכים ברוב הבדיקות הרציניות, היא פשוט לא ידידותית לשותה ושורפת את הגרון יותר מדי בדרך, כמובן שאין מה להשוות לוודקות זולות כמו קיגלביץ' או אימפרייל שהם פשוט עינוי לשתיה.

בכל מקרה בפורים בישיבה כמה חברה גדולים לימדו אותי סוד נהדר: אם לוקחים קיגלביץ' לימון ושמים בפנים עלי נענע טריים ומשרים למשך כמה שעות יוצאת וודקה בהחלט סבירה! אם רק הייתי יודע את זה קודם לא היינו זורקים בקבוק מלא של קיגלביץ' למדורה בל"ג בעומר רק כי אף אחד לא מעיז לגעת בזה.

דרך אגב המחירים של וודקות בארץ ממש לא ברורים, זאת וודקה שנמכרת בארץ ב350 שקל כשבארה"ב היא נמכרת ב27 דולר, בהשוואה לנגיד סטולי הרגילה שנמכרת 17 דולר בארה"ב וב55 שקל בארץ או סמירנוף שנמכרת שעולה 9 דולר בארה"ב ו50 שקל בארץ.

בעניין ויינשטפן, המממ, בהתחלה די אהבתי אותה, אבל אחרי שנהיה קונצזוס אצל כל החברים שלי שזאת בירה מגעילה כבר לא נעים להזמין אותה ושכולם יזיינו לי בשכל שאני לא יודע מה אני שותה, חוץ מזה שעדיין גורדון וקרלסברג עדיפות לטעמי, אני צריך לנסות את אווגרדן באמת, לפים אף פעם לא הקסימו אותי.

ד"א יש בווינבר יגר במבצע ב100 שקל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותכם אני אתייחס רק לבירות.

נתחיל עם הבירה האלוהית Reissdurf Kolsch מגרמניה כמובן, וינשטפן גם טובה אבל בגלל חוסר בבירות גרמניות

שמדברים בארץ על גרמני השם הזה קופץ ישר.

לף בלונד שיש כסף, קרושוביצה שאיין כסף ממש, באלטיקה 9 הוזכרה פה כבוד! אבל אני אוהב את ה 4 ( מחוץ לדולפינריום יש לו שמה מ0-9).

עוד בירה שלא הוזכרה פה! בישוף חברים אני אוהב מאד גם.

מישהו הזכיר בקס... שתיתי את הלימון הגולד והלא אלכוהולית לבנה, זה דיי בלעט.

כמובן שהכל מתייחס לבירות מהחבית! ופחיות לא באות בחשבון במקרה הכי גרוע בקבוק!

כל הקקמייקה הזה שנקרא , טובורג , גולסטאר, היניקיין, קורונה, קרלסברג זה פיפי אבל אם איין ברירה אז הינקיין מהחבית.

אגב לידיעתכם הרבה, בגרמניה ובעוד מדינות באירופה משקאות של וודקה + רדבול אסורים בחוק!

וזאת מכייון שהפעולה המנוגדת של 2 המשקאות דופקת את הלב וזה לא בריא!

ונסיים בתמונה :hat:

37836906.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה נושא מעניין :):smile1:

בירות:

קורונה, קארלסברג, גולדסאר דה בסט !

וודקה: אבסולוט\פינלדיה\סטוליצ'ניה

כשאין כסף וודקה מישקה או פרפקט :screwy:

קוניאק ארמני איכותי ARARAT באירועים מיוחדים :)

יש איזה קוקטייל לא יודע את שמו הוא מכיל ייגר עם אבסינט ומשקה אנרגיה, זה משהו לפנים

:lol::cool2::screwy::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא 18 אבל ממשפחה שמעריכים...חחח

אין לי רמה של ניתוח מה יותר טעים ומה לא

אבל בעיקרון:

טקילה

וודקה אבסולוט

ג'וני ווקר רד לייבל

וויסקי גלן מורגן

פעם אחת שיבאס

ופעם אחת אבסנט

יומולדת 18 שמגיע עוד חודש יספק לי ולחברים שלי [מתנה מדוד שלי]:

וודקות [כמה סוגים וטעמים]

וויסקי [עוד לא יודע איזה]

ייגר

אבסנט

ואולי איזה שוטים מיוחדים שדוד שלי יכין...[=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אני שותה רק בירות, אלא אם כן מדובר באירוע מיוחד (מועדון או נופש בצבא :smile1:), ואז שותים מה שיש.

ויינשטפן היא בהחלט טובה, אבל קלילה מדי לטעמי [אגב, אפשר למצוא אותה בבורגר פלייס בקריות]. בירות טובות נוספות הן כמובן הייניקן (שאותה אני מאוד אוהב), הוגארדן וקרלסברג ובירות מצוינות הן לף בלונד וברוין (עם עדיפות לראשונה), רק חבל שאין הרבה מקומות שמגישים אותן מהחבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שתיין רציני, מוריד בדקה בקבוק שלם. של מאלט :lol:

וגם מים:

מהברז, מהבקבוק, מינרלים, מהחבית, מהנחל בגולן או מקרחוני אירופה :P

לא 18, וגם אחרי 18 לא מתכוון לשתות :xyxthumbs: אני אוהב את התודעה שלי כמו שהיא D: עד כמה שהיא מעוותת גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא אוהב בכלל בירות... מצד שני זה קשור לעובדה שאני לא סובל שום משקה מוגז (כן, כולל קולה..)

אז היציאות שלי בד"כ מסתכמות בכל מני קוקטיילים של כוסיות או ליקרים... 8)

מידורי סאוור הוא האהוב עלי! :biggthumpup:

גם פיג'לינג סאוור ומוחיטו הולך טוף.

מבחינת משקאות שמנת מת על בייליס, דרמבוי קרים ואמרולה.

וגם מרטיני ביאנקו יכול להיות מוצלח..

וצ'ייסרים של וודקות או וויסקי שהברמנים מקפיצים איתנו מדי פעם, לא זוכר שמות מלבד ג'יימיסון, וגם ככה לא מת על זה..

כן כן, אני יודע.. as gay as you can get.. :silly:

ברנייגר(ייגר דבש) זה הכי טעים לדעתי. אני אוהב איך הדבש נשאר על השפתיים אחרי שלוקחים את השוט.

וואי לפני איזה פעמים שהלכתי עם חבר שלי וידידה שלנו לפאב היא כל הזמן הזמינה לו עוד שוטים של הדבר הזה, אם בד"כ הוא לוקח 4 כאלה הוא לקח הפעם 7-8, נראה לי שהוא גמר בקבוק, הבן אדם היה שיכור בסוף הערב והקיא את נשמתו - היא השיגה את המטרה שלה.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שתיין רציני, מוריד בדקה בקבוק שלם. של מאלט :lol:

וגם מים:

מהברז, מהבקבוק, מינרלים, מהחבית, מהנחל בגולן או מקרחוני אירופה :P

לא 18, וגם אחרי 18 לא מתכוון לשתות :xyxthumbs: אני אוהב את התודעה שלי כמו שהיא D: עד כמה שהיא מעוותת גם ככה.

קצת פסיכולוגיה בשקל ותיאוריה קטנה שלי:

בן אדם שמפחד ל"אבד שליטה" ע"י הישתכרות או "תפיסת ראש" לא בטוח באופי של עצמו

וביכולת שלו לשמור על צלילות (יחסית מאוד ) ועל האופי שלו כנראה גם בעל בטחון עצמי\הערכה עצמית נמוכים

או בן אדם של עקרונות שהולך עם הראש בקיר ומפחד יותר מדי על הבריאות שלו ( יש הרבה דברים לא בריאים אבל כל דבר בטעם טוב)

או מפחד שיאהב את ההרגשה ויאבד שליטה וחוזר חלילה...

זו דעתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...