אחריות על מעבדי אינטל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות על מעבדי אינטל

dani k

Recommended Posts

ה"אחריות לכל החיים" זה לא יותר מאשר תרגיל שיווקי (אחד חכם, אבל עדיין תרגיל).

מעטים האנשים שינצלו אחריות על מעבד שנקנה לפני יותר מ-3-4 או מקסימום 5 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות של שלוש שנים ניתנת ע"י במקור לכל המעבדים שלה... כלומר זאת האחריות המקורית של כיום.

מה שקורה ב KSP זה שהם כנראה לא קונים את המעבדים שלהם לא מ "חיון" ולא מ "איסטרוניקס" (שהם ד"א היבואנים היחידים בארץ שנותנים אחריות לכל החיים מה שבתכל'ס לא מעניין יותר מידי אלא אם כן אתה חברה שלא הולכת להחליף את המחשבים שלה איזה מאתיים שנה וכבר ראיתי כמה חברות כאלה... הן משתמשות עדיין במחשבי 486! ולהן זה משמעותי אם יש אחריות לכל החיים או לא...) ולכן האחריות שהם נותנים היא אחריות יצרן מקורית בלבד שהיא שלוש שנים...

לגבי ישנה אחריות יצרן של שלוש שנים לא שמעתי על אף יבואן בארץ שנותן אחריות לכל החיים כמו "חיון" או "איסטרוניקס".

יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שאם היום תחזיר לאיסטרוניקס / חיון מעבד 286 או אפילו נלך יותר קדימה פנטיום 1/2 הם יחפרו בעולם בשביל להשיג לך אחד חדש?

הם ייתנו לך מעבד מינימלי שיש להם היום, שזה כנראה יהיה איזה סטוק שנשאר של מבוסס Northwood.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד אחי... אם חברה כמו שאני מכיר שעובדת עם מחשבי ה 486 תצטרך מעבד כזה כי שלה התקלקל והיא לא תהיה מוכנה לשדרג את המחשבים שלה אז כן מישהו יצטרך לספק לה את המעבד הזה והאמת אני אישית מכיר חברה שמחזיקה בשקיות זבל מעבדי 486 כי הם תומכים בחברה הזאת על כל מקרה... כנ"ל לוחות וזיכרונות EDO...

אם לא איסטרוניקס או חיון אז מישהו כן יעשה זאת ואפילו יעשה על זה כסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שאם היום תחזיר לאיסטרוניקס / חיון מעבד 286 או אפילו נלך יותר קדימה פנטיום 1/2 הם יחפרו בעולם בשביל להשיג לך אחד חדש?

הם ייתנו לך מעבד מינימלי שיש להם היום, שזה כנראה יהיה איזה סטוק שנשאר של מבוסס Northwood.

ואז לך תמצא לוח חדש בשביל הסלרון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות 478 לא נורא נדירים :P

אבל נורא ישנים.

ואף אחד לא אוהב לשלם 400 שח סתם.

כי לוחות 478 הם כבר בלי אפשרויות שיפור, הדבר היחידי הוא שאפשר קנות לוח באיזה 700 שח עם חיבור PCIE וזה סתם יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד אחי... אם חברה כמו שאני מכיר שעובדת עם מחשבי ה 486 תצטרך מעבד כזה כי שלה התקלקל והיא לא תהיה מוכנה לשדרג את המחשבים שלה אז כן מישהו יצטרך לספק לה את המעבד הזה והאמת אני אישית מכיר חברה שמחזיקה בשקיות זבל מעבדי 486 כי הם תומכים בחברה הזאת על כל מקרה... כנ"ל לוחות וזיכרונות EDO...

אם לא איסטרוניקס או חיון אז מישהו כן יעשה זאת ואפילו יעשה על זה כסף :)

אם איסטרוניקס או חיון היו מחזיקים 486ים הם היו נותנים אותם במסגרת אחריות.

העובדה שהם לא נותנים כאלה במסגרת החלפה של ישנים אומרת הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מדבריך שאתה מחזיק במעבד כזה וכבר ניסית להחליף אותו...

וכן אכן הם לא נותנים מעבד מסוג כזה ישן אבל הם מכירים ויודעים שיש כאלה שמחזיקים ישנים ובעלי אחריות לכל החיים ולכן הם מחזיקים ישנים מסוג וסלרון למינהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוקא שמעתי על מישהו שהיה לו מזל - הלך לו פנטיום 3 733 והוא קיבל במקומו פנטיום 3 1000 - לא רע בכלל, אבל זה כמובן היה בטווח זמן סביר שעוד היו מיוצרים כאלה. לדוגמא:אם מביאים להם להחלפה מעבד 4 שיושב בתושבת 423 לא נראה לי שיהיה להם משהו כזה אז יספקו 4 478.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...