[שאלה]לגבי אוברקלוק עתידי - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה]לגבי אוברקלוק עתידי

tomerzhr

Recommended Posts

הטמפרטורה טובה.

אבל עם אתה מתכוון לעשות OC חזק זה יעלה לך וזה בעיה ... אמממ בעיקרון עם תעלה רק את ה FSB בלי תוספת מתח מקסימום זה יעלה לך ב-1 עד 5 מעלות לא יותר , רק אם תוסיף מתח זה יעלה יותר.

דרך אגב כמהמאווררים יש לך במחשב ואיפה הם ממוקמים?

ובאיזה גריז תרמי השתמשתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העלאת מתח תיתן לי?

ולא משנה עד כמה אני יעלה המעלות לא יקפצו בצורה טרגית?

ויש לי מאורר אחד בלי של המעבד והוא מאחורה ומשחה טרית יש לי שנתנו לי במחשב כבר מרחתי אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלאת מתח תיתן לך: בוא נגיד המחשב לו יציב אז אתה מעלה קצת והוא אמור להתייצב בדרך כלל.

לא המעלות לא יקפצו טרגית .

אמממ,הייתי מציא לך להוסיף מאווררים כי זה קצת .

אתה יכול ללכת לחנות מחשבים שקרובה לביתך ולקנות מאווררים רגילים של 80 או 90 או 120 תלוי איזה חורים יש לך במארז ... מאוורר כזה עולה בארך 15-25 שקל.. מאוורר פשוט.

לסרקולצית אוויר טובה הייתי ממליץ לעשות לך ככה : מקדימה 2 מכניסים, מאחורה שתיים מוצאים האלה שמתחת הספק .

ועם בא לך "להתעלל" במארז חחח... תעשה חור בדלת ושים שמה מאוורר שיכניס אוויר לכיוון המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח.., אממממ ראיתי אנשים שמגעים עם המעבד הזה די רחוק , הלוח לדעתי יקח את זה , מה שכן אולי הזכרונות יגבילו אותך באיזשהו שלב (כמו שלי קרה)

מקסימום אתה תוכל לשנות את המחלקים....

כן הייתי מציע לך לחכות לביג טייפון ... באמת דבר חזק ולא רועש כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , ברגיל אתה מתכוון ל- 80 מ"מ?

מקדימה נראה לי אתה יכול לשים 120 לא?(לא בטוח)

הייתי אומר לך על זה .... זה יוריד לך בכמה וכמה מעלות , בעיקר האלה שיהיו על דלת המארז ... והזה שמקדימה יקרר לך את הדיסק הקשיח.

אמממ , ועוד טיפ תעגל את כל הקבלים הגדולים שיש לך במארז , ותסדר את כל הקבלים עם אזיקונים , או עם דבק נייר מבודד רגיל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...