צריך יעוץ בנושא bass redirection לסאבוופר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יעוץ בנושא bass redirection לסאבוופר

Fighter

Recommended Posts

יש לי את הכרטיס קול

sound blaster live 5.1

ואת הרמקולים inspire t7900 של קרייטיב (בבקשה בלי הערות על למה כרטיס כזה עם כאלה, הוא זמני ובקרוב יוחלף)

יש לי פה שתי שאלות, לא עשיתי את זה מחובר כדי שלא יתבלבלו אבל הן על אותו הנושא בערך

1. בדרייברים של הכרטיס קול יש אפשרות בשם bass redirection שאמורה לשלוח את כל הבאס ישר לסאבוופר ולא לסטליטים במקום

מגדירים שם frequency לפי hz מ10 עד ל200

על איזה מספר אני צריך לשים את המדד כדי שכל הבאס יצא דרך הסאב (פיצוצים, נשקים, בומים וכו') ?

.2 ואני רוצה לציין שגם יש לי שינוי באס בשלט החוטי הוא נראה בערך ככה( למרות שהשלט הזה הוא ש הt7700 שהשינוי בו הוא שיש שם איזה חור לcreative zen)

על כמה בערך לשים את הרמה של הבאס( לפני החצי? על החצי?) ? כי קראתי באיזה מאמר שאם בדרייבר של הכרטיס קול הווליום של הסאבוופר שם הוא על המקסימום אז צריך לשים את הרמה של הבאס על איזה 1/3 לפחות מהווליום

אז בעיקרון על כמה לשים את הhz כדי שישלח את הכל הבאס לסאבוופר שמוציא את הבאס יותר טוב מהסטליטים, ועל כמה לשים את הכפתור הזה של הרמה של הבאס

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוון את זה מ40(למרות שהסאב לא יורד גם לזה,לפי בדיקה שלי הוא עד 45) עד 150.תגיד אם זה עזר :xyxthumbs:

ובקשר לשאלה השנייה תכוון את הבאס איך שנשמע לך הכי טוב!!אין פה איזה מתכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, שמתי על 46 וזה נשמע טוב יותר

הבומים יוצאים מהסאב כמו שצריך לדעתי, וזה ישתפר שאני יחליף לכרטיס קול חדש

דרך אגב איפה או איך אני יכול לבדוק מכמה עד כמה הסאב שלי מסוגל?

תודה רבה על התשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד קבצי תדרים מכאן:http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=9

היה לי פעם אתר עם קבצים יותר ספציפיים אבל אני לא יודעת את הכתובת נסה אולי בגוגל....

וסאב שלך(וגם שלי אותו סאב יש לנו)מסוגל לרדת עד 45Hz למרות שבמפרט רשום 40HZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותם הרמקולים אבל בגירסת ה5.1(T5900) שזה אותו דבר רק שלך יש עוד שניים צדדיים.הכרטיס קול שלי הוא אונבורד מעאפן,בכל מקרה לא נראה לי שכדאי לי להשקיע בכ"ק יקר בשביל כאלה,שאני מת להחליף אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מרוצה מאוד מהרמקולים האלה

הם יכולים לתת הרבה אם תביא להם כרטיס קול כמו audigy 2 zs או x-fi

לא חושב ששווה לקנות מערכת סראונד כאשר זה אונבורד או כרטיס ישן כמו שלי אבל אני ממילא רוצה להחליף אותו לx-fi xtreme music

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה אז סבבה לך,רק שתדע שהם לא נחשבים כרמקולים ברמת "זכוכית מגדלת",כלומר רמקולים שניתן להבחין איתם הבדל גדול עם כ"ק טוב.800 שקל על X-Fi עם המערכת העכשווית לא הייתי מוציא כבר עדיף לחסוך את זה לרמקולים טובים יותר,השיפור יהיה גדול יותר מאשר בהחלפת כ"ק.אני רוצה להחליף כי הסאב לא יורד מספק נמוך בשבילי והוא די "בומי".המערכת מצויינת למחירה בשביל וגם אם תשאל אותי הכי טובה במשחקים היא גם מתפקדת לא רע בסרטים,ובינוני במוזיקה,שוב גם כאן תלוי איזה סגנון אם זה טראנסים והאוסים אז היא טובה בגלל שיש במוזיקה הזאת "בום-בס"..אבל נגיד במוזיקה שחורה היא לא משהו לדעתי כי ש יש באסים יותר נמוכים עמוקים וארוכים אז הסאב כבר מחרחר שם ואני מעדיף לשמוע כבר עם האוזניות ..

כן בהחלט אני אבחין בהבדל אם אחליף כרטיס קול במיוחד במשחקים וסראונד ההפרדה והחדות יהיו יותר טובות..אבל שוב האם זה שווה את הכסף ביחס לתמורה?כנראה שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ

אני יותר בקטע של גיימינג ואני צריך את זה בכל מקרה לeax hd advanced וכו'

ועם הרמקולים האלה אני שומע צלילים שלא יכלתי לשמוע קודם

גם אם זה לא כל כך מפריע לי אחרי הכל לפני זה היו לי סתם שתי ג'נריים

זה כמו לעבור מצריף לוילה

ככה שבעיקרון הרמקולים האלה מספיקים לי מעל ומעבר

דרך אגב, בx-fi יש תכונה שנותנת bass boost 15db

זה משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בקטע של גיימינג אז זה סבבה בשבילך :cool2:

אכן אתה צודק כל אפילו של 100 שקל אתה נדהם ממנו אחרי שהשתמשת בג'נריים המזעזעים..

בקשר לבס בוסט לא הייתי מתלהב כי שינויי תוכנה לא יכולות לתקן את מגבלות הסאבוופר..בכל אופן זה כן יכול להיות טוב לאוזניות למי שאוהב(אני למשל).

העיקר שאתה מרוצה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...