ערוץ 3, סופרנוס, ומה שבינהם! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערוץ 3, סופרנוס, ומה שבינהם!

marking

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סדרות איכות- "אי.אר", "הבית הלבן", "סופרנוס", "חברים", "תהרוג אותי וזהו" ועוד כמה שאני לא זוכר

ראיתי באפי פעם אבל אז נגמר הכסף לערוץ 2 ואז איבדתי את העקבות........... :(

well anyway, אני צופה בזה רגע ממש בטקס האמי בערוץ 3, ובמילה אחד חוץ מהמנחה- it's Boring!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם משאר הדיון הזה ותתרכזו בשאלה שלי, האם מישהו כאן ראה את הפרק של באפי ב STAR WORLD אתמול?

לי לקח כמה דקות לצאת מההלם וכמעט בכיתי (איזה מאצ'ו אני ;)) אבל שוטטתי בכמה אתרים והתברר שבאפי חוזרת איכשהו לחיים :D :D :D!

עכשיו (וזה החלק החשוב) אם מישהו יודע משהו על הפרק הבא שהוא גם התחלת העונה החדשה כמו איפה תשודר העונה החדשה ומתי וכמה פרטים על חזרתה של באפי, בבקשה לכתוב את זה מיד (ובלי יותר מידי ספויילרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלא שאוהבים את באפי...

זו סדרה של teenagers כמו איזה דוסון קריק כאלה, רק עם ערפדים ושרה מישל גלר.. זה הכל... שחקנים גרועים.. עלילה של גן ילדים..

בקיצור:

[glow=red, 2, 300]Buffy = GHEY!!!!![/glow]

(טוב אתם יודעים למה אני מתכוון ;D)

והסיבה למה Sweet_Tooth רואה את הסדרה רשומה מתחת לאווטר שלו:

The Beautiful Sarah Michelle Gellar
;D :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסידרות האלו הם בראש ובראשונה מכוונות לקהל יעד מסויים.

הקהל הזה לא רוצה איכות או טקסטים נורמלים,הם רוצים לראות את הכוכבים שלהם לא פחות ולא יותר.

אני לא צופה באף אחת מסדרות האלו משום שהם לדעתי פגיעה באינטיליגנציה של הצופים,הומור מטופש קפיצות באויר כל דבר מוזר אחר בסדרות האלו הופך נורמלי.

אני לא צופה בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלא שאוהבים את באפי...

זו סדרה של teenagers כמו איזה דוסון קריק כאלה, רק עם ערפדים ושרה מישל גלר.. זה הכל... שחקנים גרועים.. עלילה של גן ילדים..

בקיצור:

[glow=red, 2, 300]Buffy = GHEY!!!!![/glow]

(טוב אתם יודעים למה אני מתכוון ;D)

והסיבה למה Sweet_Tooth רואה את הסדרה רשומה מתחת לאווטר שלו:

The Beautiful Sarah Michelle Gellar
;D :lol:

כן SARAH יפה הכי יפה שבעולם אני לא מכחיש את זה אבל זאת אינה הסיבה שאני צופה בבאפי, אם אני מחפש נשים יפות בטלויזיה אני יכול לצפות במשמר המפרץ או במיס יוניברס ולעזוב את הסדרות וכאב הראש. וחוץ מזה היא כבר נשואה ובגלל זה אנחנו לא ביחד (כן, בטח ::);))

Buffy isn't "ghay" whatever that means

ו DXT ראיתה פעם פרק של הסידרה? אם לא אני מציע לך את הפרק כאשר אמא של באפי מתה ותראה מזה בימוי טוב!!

ולא לשכוח שרבים וטובים אמרו ש BUFFY היא הסידרה הכי טובה שלא זכתה באמי !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וDXT ראיתה פעם פרק של הסידרה? אם לא אני מציע לך את הפרק כאשר אמא של באפי מתה ותראה מזה בימוי טוב!!

ולא לשכוח שרבים וטובים אמרו ש BUFFY היא הסידרה הכי טובה שלא זכתה באמי !!

כן, אני בטוח שהפרק היה מבויים טוב, אפילו מבויים יותר טוב מאשר "On the Beach" של ER המעולה, הפרק שבו מארק גרין מת. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, זה לא שאני אומר ש ER , הסופרנוס, הבית הלבן, THE PRACTICE או כל סידרת דרמה אחרת היא דרעק או לא איכותית כי הם מצויינים ויש להם אימים להוכיח את זה. אני אומר שאני פשוט אוהב את הסידרה Buffy The Vampire Slayer ואני לא אשם שאתם פשוט לא רואים את הקסם בסידרה הזאת!

ולזה שכתב על ON THE BEACH של ER, ראיתי את הפרק הזה וזה היה פשוט אומנות אבל אני באמת מציע שתראה את הפרק The Body של באפי שהמגזין TV Guide כתב עליו One of the finest hours of TV ותראה את הפרק האחרון של העונה החמישית "The Gift" ואחר כך תביע את דעתך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jesus!!

מה זאת ההתנפלות הזאת על באפי?

יש אנשים שהיו מורידים לכם את הראש על דברים שקראתי פה (במיוחד אתה DXT >:().

באפי היא סדרה איכותית, קטעי האקשן שם הם ממש לא המרכז אלא מערכת היחסים בין כל הדמויות, זאת בשילוב עם הרבה הומור וגישה קלילה לכל הנושא של ההתבגרות.

אגב, אנדרומדה sucks ass.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...