מסקנה לגבי ההבדל בין אוזניות בשמיעה בנגן IAUDIO G3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסקנה לגבי ההבדל בין אוזניות בשמיעה בנגן IAUDIO G3

MDK

Recommended Posts

אתמול הלכתי לשמוע בחנות אדר סוכנויות מספר אוזניות שמיועדות לנגן נייד (וגם כאלה שלא)

האוזניות שניסיתי כללו את הדגמים הבאים: HD205, EH215, HD457, PX100, PX200

KOSS KTX PRO, PORTAPRO, SPORTAPRO

כל האוזניות נשמעו דומה מאוד עם הנגן G3 שלי. למרבה ההפתעה, למרות ההתנגדות הגבוהה, הPORTAPRO נשמע יותר חזק מPX100 באותו ווליום

בתור אחד שאוהב באס אהבתי את הבאס ה"טבעי" של הPORTAPRO (בלי תוספת אפקטים בנגן). אני שומע באסית כמו רוק ודאנסים.

לא הרגשתי הבדל גדול בין הPORTAPRO לבין הKTX שעלה חצי! (193 לעומת 410) ויחסית לPX100 שעלה 70 שקל פחות.

אני משווה את האוזניות ששמעתי לSONY MDR72SL שיש לי, והן לא טובות בהרבה (לפחות לא בשמיעה בנגן).

הייתי צריך לשים על VOLUME 30 מתוך 40 כדי לשמוע כמו ברמה של 20 באוזניות שמגיעות או ברמה של 22 בSONY.

מה דעתכם על האוזניות KSC75? הבנתי שהן לא רעות בכלל יחסית למחיר שלהן (15-20 דולר בארה"ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אול לא מרגישים את ההבדל בכזה האזנה... אבל לספר לך מקרה שקרה לי?

יש לי דור 5 והשתמשתי תמיד באוזניות שבאו איתו...

לא ממזמן קניתי חדשות (PX100 של סנהייזר)... לא הרגשתי הבדל גדול...

אבל יום אחד משפחתי ואני נסענו לטיול והבאתי את האוזניות החדשות, עדיין לא הרגשתי הבדל כי כבר התרגלתי הליהן (השתמשתי בהן כל הזמן)

אבל כשחזרתי גילתי שהן דצת מקולקלות, אז אבי לקח אותן לתיקון... בזמן שהן לא היו אצלי ניסתי עוד הפעם להשתמש באוזניות שבאו עם האייפוד...

אתה יודע מה קרה? אז הבנתי כמה הן גרועות... פתאום אני לא מבין לאיפה נעלמו צלילים שתמיד שמעתי עם ה PX100...

עצה צריך לנסות ליותר זמן כדי להבין את ההבדל באיכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אול לא מרגישים את ההבדל בכזה האזנה... אבל לספר לך מקרה שקרה לי?

יש לי דור 5 והשתמשתי תמיד באוזניות שבאו איתו...

לא ממזמן קניתי חדשות (PX100 של סנהייזר)... לא הרגשתי הבדל גדול...

אבל יום אחד משפחתי ואני נסענו לטיול והבאתי את האוזניות החדשות, עדיין לא הרגשתי הבדל כי כבר התרגלתי הליהן (השתמשתי בהן כל הזמן)

אבל כשחזרתי גילתי שהן דצת מקולקלות, אז אבי לקח אותן לתיקון... בזמן שהן לא היו אצלי ניסתי עוד הפעם להשתמש באוזניות שבאו עם האייפוד...

אתה יודע מה קרה? אז הבנתי כמה הן גרועות... פתאום אני לא מבין לאיפה נעלמו צלילים שתמיד שמעתי עם ה PX100...

עצה צריך לנסות ליותר זמן כדי להבין את ההבדל באיכות...

בידיוק מה שקרה לי!!

יש לי 340,כל הזמן השתמשתי בסטוק,עד שבסוף הם נהרסו בגלל תאונה קטנה,קניתי את הporta pro,לא הרגשתי הבדל ממשי עד כדי כך.

הייתי עם חבר שלי רק עם הנגן ובלי האוזניות,הוא נתן לי לשמוע עם האוזניות שלו(אותן אוזניות),ואז פשוט לא הבנתי לאיפה נעלמו כל הצלילים שהיו לי בportapro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אהבתי. אם אתם שמעתם הבדלים כאלה ברורים, תחשבו מה אני שמעתי אחרי שבמשך שנתיים שלמות שמעתי רק באוזניות איכותיות (A900 בהתחלה, ואחרי זה AKG K340) ואז במקרה שמעתי של 25 שקל אצל מישהו :)

בכל אופן, לא יודע עם אילו בא ה-G3, אבל אני שמעתי לא מעט ניידות, וה-PX100 בדיוק כמו הפוטרהפרו הרבה יותר טובות מכל שמגיעות עם נגן בעת הרכישה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב Anatoli מי היבואן של האוזניות - AKG והיכן אפשר למצוא אותם. אני שואל כי לפני הרבה שנים היו לי שלהם עם 6 קפסולות בכל צד. והם היו קלות שלא הרגשת אותם, ואיכות הצלילים היה מעל ומעבר. ומאז לא ראיתי אותם בשום מקום לכן השאלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זיכרוני היבואנים הם כלי זמר, אך הם מייבאים רק דגמים יחסית זולים.

ד"א, ה-340 שאני מדבר עליהן הן אספנות של החברה של נמכרות כבר קרוב ל-20 שנים, ועד היום נחשבות לאוזניות מהמובילות בעולם (ובתור בעלים של זוג, ובעבר זוג נוסף, אני מבין למה).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...