ירידת מחירים מפתיעה של פאלמים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת מחירים מפתיעה של פאלמים

nice-1

Recommended Posts

היום, כשהביקוש לפאלם רק עולה- אפשר למצוא פאלם צבעוני, עם כרטיסי (ואני מדבר על הM130) בכ-1300 שקלים בחנות מקוונת

ואפילו פחות במכרזים.

לפחות מפונקים, יש פאלם גרייסקייל (שחור לבן אם תרצו, למרות שאין באמת לבן) חדש בכ600 שקל (M105, אני חושב).

צעדי ההוזלה האלה יגררו לדעתי גל חדש של תלמידי בי"ס שישתמשו בפאלם במקום במחברות- הרי טקסט אפשר לכתוב בעזרת מקלדת שמתחברת (ואולי מקלדת אינפרא, בעתיד) ושרטוטים אפשר בעזרת העט והפאלם עצמו.

שמעתי שהמגמה כבר מתפתחת אצל הרבה סטודנטים.. אשמח לשמוע תגובות מבעלי פאלמים, על השימושים השונים של הגאדג'ט הזה..

(לדובר יש גישה לpalm M130 של אבא, שהוא משתמש בו למדידות שונות ע"י חומרה שמתחברת אליו, ולמשחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא יהיה להם מולטיטסקינג בסיסי (task-swapping) אין מה לדבר.

ושאף אחד כאן לא ינסה לדחוף לי WinCE, חבל לכם על הזמן... :bash:

אגב, ה-Palm היחידי שבאמת מצא חן בעיני זה ה-HandEra 330, אבל נראה שהיבואן פשט את הרגל.

למכשיר הזה יש מסך עם רזולוציה הרבה יותר גבוהה משל שאר הפאלמים ומעבר לכך, יש למסך המיוחד שלו גם ניצול של שטח הגראפיטי.

יש לו תמיכה ב-Compact Flash משני הסוגים, כולל אפשרות ל-MicroDrive של בגודל 1GB.

את התמונה משלימים ביצועים שעולים על כל שאר הפאלמים ופיצ'רים קטנים ונחמדים כמו מיקרופון ורמקול (די חזק) פנימיים.

תצוגה בצבע ממש לא מעניינת אותי, אבל זמן בטרייה כן. וה-Handera כמובן עדיף בתחום הזה על פני המכשירים הצבעוניים.

אבל כמו שאמרתי, עד שלא יהיה ריבוי משימות ב-PalmOS, אני אפילו לא שוקל קניה של מכשיר כזה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת משהו קטן שקוראים לו מחיר...

אם הוא היה עומד בדרישות, אז היה מה לדבר על המחיר.

בזמנו הוא נמכא בארץ בסביבות ה-2000 ש"ח, בחבילה שכללה 24 מגהבייט זכרון פלאש (בנוסף ל-8 מגהבייט RAM), תמיכה בעברית, מילון עברי<->אנגלי, תוכנת גיבוי וערכת תוכנות אופיס באנגלית. קצת יקר בשביל מכשיר מונוכרום, אבל עדיין סביר למדי.

היבואן (terrabyte.co.il) גם הביא מודול שעלה כ-400 ש"ח.

מעניין אם אפשר להשיג Handera כזה משומש... ???

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים של הM הנמוכים ממש מעצבנים.

היום התעסקתי עם M515, הוא מאוד נחמד, אבל עדין אני לא אוהב אותו. לכשיצא האייסר טראוולמייט 100 (לפטופ, מסך 10.1" / 12.1" / 14.1") שאפשר להשתמש בו בדיגיטל ink כמו בפאלם, רק שהוא מחשב אמיתי ומאוד נוח. והוא אמור להיות דיי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...