שתי שאלות בקשר למצב שינה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות בקשר למצב שינה

dvvon

Recommended Posts

א.למה האינטרנט מתנתק לי? (מה זה החרא הזה)

ב.אפשר להשאיר את הביטורנט פועל

כי כל הכיף להוריד בלילה ולקום עם ההורדה

וזה פשוט כיף שאין את הרעש והזיוני המוח

פשוט מומלץ

ואני צריך תגובה די מהירה כי אני רוצה ללכת לישון חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה אתה מעביר את המכונה שלך למצב שינה אוקיי סליחה מה שאתה בעצם עושה בגדול {הייתי מציע לך להריץ חיפוש בגוג או בWIKI על מצב שינה } אתה מעביר מעיין "תמונה אחרונה" של כול מה שעובד במחשב אל הזיכרון ושם הוא מתאכסן {או על מקום מוגדר בכונן הקשיח } .

אל תצפה לרשת לעבוד כי זה בילתי אפשרי ואגב זה שאין רעש מהמחשב לא אומר שהוא לא עובד {הוא כן עובד אבל על מתחים נמוכים או משהו כזה }

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה אתה מעביר את המכונה שלך למצב שינה אוקיי סליחה מה שאתה בעצם עושה בגדול {הייתי מציע לך להריץ חיפוש בגוג או בWIKI על מצב שינה } אתה מעביר מעיין "תמונה אחרונה" של כול מה שעובד במחשב אל הזיכרון ושם הוא מתאכסן {או על מקום מוגדר בכונן הקשיח } .

אל תצפה לרשת לעבוד כי זה בילתי אפשרי ואגב זה שאין רעש מהמחשב לא אומר שהוא לא עובד {הוא כן עובד אבל על מתחים נמוכים או משהו כזה }

תודה על התשובה

נ.ב

אני ממליץ לכולם על מיץ גזר של תפוזינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מיץ גזר מה הקשר ?

במצב שינה, המחשב שומר את עבודתך בדיסק הקשיח ולאחר מכן נכבה. כאשר תפעיל מחדש את המחשב, שולחן העבודה ישוחזר בדיוק למצב שבו השארת אותו. במצב שינה צריכת החשמל נמוכה יותר מאשר במצב המתנה, אך חידוש פעולת המחשב נמשך זמן רב יותר.

נראה לי שלא הסברתי את עצמי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מיץ גזר מה הקשר ?

במצב שינה, המחשב שומר את עבודתך בדיסק הקשיח ולאחר מכן נכבה. כאשר תפעיל מחדש את המחשב, שולחן העבודה ישוחזר בדיוק למצב שבו השארת אותו. במצב שינה צריכת החשמל נמוכה יותר מאשר במצב המתנה, אך חידוש פעולת המחשב נמשך זמן רב יותר.

נראה לי שלא הסברתי את עצמי טוב

אחי הסברת את עצמך מצווין אבל אי אפשר לעשות שנאינטרנט ישאר דולק?

אחרת למה שאני ישאיר את המחשב פועל? חח אני רוצה להוריד משחקים על חשבון הלילה

נ.ב

מיץ גזר זה מיץ טעים לאאלה

ויש תפוז בננה גם שילוב מצויין של תפוזינה

חחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לפי מה שידוע לי {תרכוש למעבד פחות מרעיש } ואין מה לעשות אני חיי בשקט ו24/7 של עבודה רצופה בצפרדע הכחולה וחיי עם מינימום רעש זה הפיתרון שיש לי להציע לך

אהה כן אחלה מיץ אני אוהב את כולם בגלל החתיכות הפרי תנסה להקפיא את הבקבוק הפוך שהפקק כלפי מטה תפשיר אותו מעט והנה לך שיפור למיץ את הטריק הזה למדתי בשירות שלי במיוחד לפני שאתה הולך להיצלה במחסום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לפי מה שידוע לי {תרכוש למעבד פחות מרעיש } ואין מה לעשות אני חיי בשקט ו24/7 של עבודה רצופה בצפרדע הכחולה וחיי עם מינימום רעש זה הפיתרון שיש לי להציע לך

אהה כן אחלה מיץ אני אוהב את כולם בגלל החתיכות הפרי תנסה להקפיא את הבקבוק הפוך שהפקק כלפי מטה תפשיר אותו מעט והנה לך שיפור למיץ את הטריק הזה למדתי בשירות שלי במיוחד לפני שאתה הולך להיצלה במחסום .

לא נשמע טעים חח

ותודה על העזרה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לשמור על האינטרנט דולק, מאותה סיבה שאתה לא יכול לשמור שום דבר עובד ברקע (וממשיך את עבודתו).

כמו שהסבירו: תמונה של מה שקורה בזיכרון נשמרה להארדיסק, ונשארת במצב קבוע, ולאחר מכן נטענת לזיכרון וממשיכים לעבוד מאותה נקודה

אם אתה צריך דולק באותו הזמן, תשיג פחות מרעיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...