3800X2 ב 2.5GHZ ו 805 ב 3.9GHZ מבחני השוואות! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3800X2 ב 2.5GHZ ו 805 ב 3.9GHZ מבחני השוואות!

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרבה אומרים פה : קח 805 אם אתה עושה OC ,הוא עובר אותו בקלות עם OC. כאן זה מוכיח שזו טעות.

אני כל הזמן כותב את זה לאנשים!

בתוכנות מקצועיות יכול אולי לשפר 1-2% לא יותר.

חבל מאוד שהם לא עושים מבחנים ב-Cinebench 9.5 , שתומכת ב-64 ביט, שם בכלל ממריאה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

805 עם OC בהחלט עובר את X2 3800+... כאן יש השוואה בין 2 עם OC שמן הסתם המעבד היקר יותר יהיה עדיף בביצועים.

עזוב שטויות oc זה לא פיתרון לתוכנות מקצועיות, אני אומר לך את זה מנסיון!

צריך להיות אהבל כדי לעבוד בפוטושופ עם מעבד ב-oc, כאשר אתה עם קובץ מעל 200 מגה -ועשרים שכבות :screwy:

ולא משנה מאיזה חברה המעבד, תבינו אנשים oc הוא גורם מספר 1 לחוסר יציבות של המערכת לפחות ב-,

עבודה עם לקוחות זה לא משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שאותו דבר:

תחשבו על מחשב שפועל 24/7 (כמו במיקרה שלי) בסטוק מול 805 בOC. תוך שנתיים וחצי העלות של הAMD מוחזרת.

(במבחן חישבו 8 שעות ביום)

30 דולר הפרש לשנה ל8 שעות

כלומר 90 דולר הפרש ל24/7

כלומר תוך שנתיים 180 דולר (החשמל בארץ יקר בקצת יותר מהעלות חישוב שלו אז בכלל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שאותו דבר:

תחשבו על מחשב שפועל 24/7 (כמו במיקרה שלי) בסטוק מול 805 בOC. תוך שנתיים וחצי העלות של הAMD מוחזרת.

(במבחן חישבו 8 שעות ביום)

30 דולר הפרש לשנה ל8 שעות

כלומר 90 דולר הפרש ל24/7

כלומר תוך שנתיים 180 דולר (החשמל בארץ יקר בקצת יותר מהעלות חישוב שלו אז בכלל...)

תוסיף לחישוב שלך, את היתרון שאני נהנה מתוכנה ב64 ביט על 3800X2 לעומת תמיכה עלובה של 805 ב-EM64T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותו, הוא מושפע של תפוחי

Looking at the long-term prospects, power costs money, so how long will it be before the lower power X2 3800+ reaches the break-even point? If we go with a typical $.10 per kWHr, the X2 3800+ consumes 37W less at idle and 48W less at full load. If that seems like a lot of power initially, it actually only works out to $32-$42 per year, running both systems 24/7. That means you're looking at a minimum of four years to reach equivalence in price+power. What about the 920 versus 805 power costs? The difference there is even less in terms of power use, so even at full load you're looking at $16 per year, or seven years to reach the break-even point

.

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2736&p=10

המחיר בחישוב הוא 10 סנט שזה קרוב לחצי שקל שעולה בארץ קילוואט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...