רוצה להתחיל לנגן על גיטרה. האם זה מאוחר מידי? + כמה שאלות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתחיל לנגן על גיטרה. האם זה מאוחר מידי? + כמה שאלות

MasterDK

Recommended Posts

שלום ברצוני ללמוד לנגן על גיטרה. רציתי לדעת האם זה מאוחר מידי בשבילי כבר להתחיל ללמוד? אני בן 17.

אם זה לא מאוחר מידי אשמח לקבל תשובות לשאלות הבאות:

1. האם אני צריך מורה או שאני יכול ללמוד לבד/בעזרת חבר?

2. ברצוני ללמוד על גיטרה חשמלית האם כדי בהתחלה ללמוד לנגן על קלאסית?

3. הממ יש אולי המלצות או הצעות כל שהן? =)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאוחר. מה הקשר הגיל?

עדיף להתחיל לנגן על קלאסית - תרצה הסבר אני אפרט.

אתה יכול ללמוד גם לבד, יש אחלה תוכנות למחשב או ספרים שאפשר ללמוד איתם הכל תלוי בך.

אני ממליץ לא להשקיע הרבה, קנה גיטרה קלאסית פשוטה + - 300 ש"ח ככה ותלמד... תתקדם ויראה לך אז למה לא תתחיל להשקיע... לפעמים זה רק התלהבות אתה יודע...

אגב ההתחלה קשה.. לא תרגיש את האצבעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאוחר. מה הקשר הגיל?

זה גם מה שאני חשבתי... פשוט חבר שלי שמנגן הרבה זמן אמר שעדיךש אני לא אתחיל כי זה מאוחר מידי ושז הסתם מהתלהבות. אבל יש לי מלאאא זמן פנוי שאני מבזבז מול המחשב עדיף כבר לנגן.

עדיף להתחיל לנגן על קלאסית - תרצה הסבר אני אפרט.

אתה יכול ללמוד גם לבד, יש אחלה תוכנות למחשב או ספרים שאפשר ללמוד איתם הכל תלוי בך.

אשמח להסבר ולתוכנות

אני ממליץ לא להשקיע הרבה, קנה גיטרה קלאסית פשוטה + - 300 ש"ח ככה ותלמד... תתקדם ויראה לך אז למה לא תתחיל להשקיע... לפעמים זה רק התלהבות אתה יודע...

300 שקל זה בסדר. וזה לא התלהבות זה כבר נשמך זמן מה.. לכן אני לא חשוב שזה התלהבות.

אגב ההתחלה קשה.. לא תרגיש את האצבעות.

לא נורא.. כל דבר ההתחלה קשה.

עוד תגובות בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא מאורח מידי להתחיל ללמוד לנגן.

דוד שלי הוא מורה פרטי לגיטרה, ואצלו יש הרבה תלמידים בני 30+.

בכ"א, אל תתחיל מחשמלית, כי זו קניה דיי יקרה, וגם המיתרים יותר קשים מבקלאסית, והאצבעות שלך יסבלו יותר, כי לא היה להם את התרגול על הקלאסית קודם.

בכ"א, יש את התוכנה guitarPro שהיא תוכנה נחמדה שאיתה תוכל ללמוד, אבל אני אישית ממליץ לך ללמוד קודם איזה כמה חודשים בקונסרבטוריון (או אצל מורה פרטי), כדי שהבסיס ישב אצלך טוב, וכדי שלא יהיו לך בעיות בטכניקה.

בכ"א, קודם קנה איזו גיטרה קלאסית זולה, תראה איך הכל מתקדם משם, ואז תחליט אם אתה רוצה בכלל להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ברצוני ללמוד לנגן על גיטרה. רציתי לדעת האם זה מאוחר מידי בשבילי כבר להתחיל ללמוד? אני בן 17.

אם זה לא מאוחר מידי אשמח לקבל תשובות לשאלות הבאות:

1. האם אני צריך מורה או שאני יכול ללמוד לבד/בעזרת חבר?

2. ברצוני ללמוד על גיטרה חשמלית האם כדי בהתחלה ללמוד לנגן על קלאסית?

3. הממ יש אולי המלצות או הצעות כל שהן? =)

תודה מראש

מזל טוב לפותח התרד בדרכו החדשה!!!!!

אני דווקא לא מסכים עם עמיתי המלומדים.

אני אישית מנגן כבר למעלה מ 10 שנים על גיטרה חשמלית ותמיד שנאתי גיטרה קלאסית.

זה נורא תלוי בסגנון המוזיקלי שלך.

גיל 17 זה לא נחשב מאוחר (אלא אם כן תכננת לשבור קופות בהוליווד בגיל 18)

אם אתה אוהב רק דיסטורשנים וגיטרות צועקות, אין לך מה לעשות עם קלאסית.

אבל אם אתה לא כמוני, ואוהב גיטרות קלאסיות, זכית..... הרבה יותר זול ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תדוה על התגובות =) כולכם =)

דבר שאני אני מת על חשמלית אני חולה על מטאל ועל "צועקת". אבל בכל זאת אני חושב שאני אתחיל עם קלאסית ואז אעבור לחשמלית.

עוד תגובות יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו ותראה איך אתה נותן לעצמך את התשובה, חשמלית או קלאסית.

עזוב כסף עזוב בולשיט עזוה הכל

עצור שנייה ותחשוב.

מה עושה לך את זה?

נניח ויש לך גיטרה ביד. מה אתה רוצה לנגן?

מה מרגש לך את העששיות, ומפוצץ לך את החרתומים?

התשובה לשאלה הזאת תחסוך לך הרבה ביזבוז זמן ומשאבים!!

לך עם הלב ולא עם הראש..... זה אומנות ולא מדע!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להתחיל עם קלאסית (דווקא כן מרגישים את האצבעות - הבעיה היא שמרגישים אותן יותר מידי - הן כואבות רצח בהתחלה...), ככה תחסוך לעצמך הרבה מאוד דם שנובע ממיתרי סולו מברזל, כמו כן ההתחלה על קלאסית תאפשר לך לעבוד יותר על על הטכניקה, דבר שחשוב גם בחשמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל עם קלאסית, מהסיבה הפשוטה שחשמלית טובה זה הרבה( מאד) כסף.

קנה קלאסית באיזה 400 שקל, תתרגל לנגינה, תעבוד על טכניקה, ובסופו של דבר תקנה חשמלית.

שמע לי, אל, אבל ממש אל תקנה שום גיטרה חשמלית בפחות מ2500 שקל(במינימום, עדיף תשקיע, תקנה סטראט מקסיקנית, סביבות ה 3000 שקל, ועוד איזה 1000 למגבר)

תתחיל על קלאסית, ותחסוך כסף :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל עם קלאסית, מהסיבה הפשוטה שחשמלית טובה זה הרבה( מאד) כסף.

קנה קלאסית באיזה 400 שקל, תתרגל לנגינה, תעבוד על טכניקה, ובסופו של דבר תקנה חשמלית.

שמע לי, אל, אבל ממש אל תקנה שום גיטרה חשמלית בפחות מ2500 שקל(במינימום, עדיף תשקיע, תקנה סטראט מקסיקנית, סביבות ה 3000 שקל, ועוד איזה 1000 למגבר)

תתחיל על קלאסית, ותחסוך כסף :P

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מצחיק? אני רציני, לא סובל גיטרות שנשמעות זבל. מוציא את כל החשק לנגן...אני רציני לגמרי.

בכל מקרה עדיף להתחיל מקלאסית

אולי הגזמתי קצת, ויש גיטרות סבירות שגם לא יקרות במיוחד, אבל הרוב לא. מה לעשות ידידי, על איכות משלמים.

בעזרת השם\שטן\חיזרים אני עוד שבועים קונה לעצמי ציוד חדש:

Ibanez S470 (new pickups as soon as i get some more cash, probably a set of active EMG's)

Marshall AVT20

Boss DS-1

and maybe a dunlup crybaby

כמו שרואים, אני לא מתקמצן >_>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמתחיל ללמוד גיטרה עדיף מקלאסית... שמע אני הייתי בדיוק במצב שלך, אני גם כבר ישר רציתי ליקנות חשמלית כשהייתי בן 17 או 16 והמוכר בחנות בעצמו שאל אותי אם יש לי ניסיון ואמרתי לו שקצת אז אפילו הוא בעצמו אמר לי שלא ליקנות חשמלית וללכת על קלאסית (והוא לא רצה לדחוף לי או משהו כי היה לו הכל במלאי) ואז מצאתי לי מורה טוב שלימד אותי לנגן כמו שצריך שגם אמר לי שעשיתי את הדבר הנכון...

אז המסקנה היא שקודם תתחיל מגיטרה קלאסית פשוטה שתבין איך זה הולך ואם תרצה תתקדם... אני גם שומע רק רק רק מטאל (לא נו מטאל) ואני מנגן על אקוסיטת...

לי אומנם אין עדיין חשמלית אבל אני אוהב לנגן על האקוסטית שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...