ה-Leadtek 6600TD VIVO מתפנק ב-Zalman Fatal1ty FS-V7 - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Leadtek 6600TD VIVO מתפנק ב-Zalman Fatal1ty FS-V7

Chevy

Recommended Posts

החוט השלישי פשוט מדווח באיזו מהירות המאוורר מסתובב במידה ואתה רוצה לחבר אותו ללוח אם אז צריך להפריד אותו מהחיבור ולארגן לו מחבר חדש.

למה צריך להפריד אותו?

אי אפשר פשוט לחבר את כל 3 החוטים לחיבור בלוח אם?

אם אתה לא מחבר ללוח אם אתה עדיין רואה את הטמפ' של הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין קשר בין החוט של המהירות לטמפ' !

החיישן טמפ' בנוי בכרטיס עצמו.

החיישן מהירות נמצא במאוורר ואם אנו רוצים לדעת באיזו מהירות המאוורר מסתובב צריך לחבר את החוט של המהירות ללוח אם.

לא מומלץ לחבר מאווררים ללוח אם כי זה מעמיס עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהוסבר לך,בכרטיס במצב סטוק מגיע מאורר שחיבור המתח שלו נעשה דרך הכרטיס.למה?כי הוא לא צורך הרבה זרם/מתח.וזה מסומן לך בצילום שצירפתי לך במספר 1.

חיישן הטפ' הוא כמו שענה לך דני, ואני .ולא קשור בכלל לחיוט.אנחנו דיברנו על חיישן המהירות.

בצילום יש את 2,זה מראה לך את חיבור המולקס שמגיע עם המאורר,והוא כמו שאתה רואה כבר לא(!!) מתחבר לכרטיס.

גם אם תקנה רציני למעבד זה אותו העיקרון.ברור יותר?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא כדאי לחבר מאוררים ללוחות, בעיקר אם אלו מאוררים גדולים או חזקים במיוחד. מעגלי הספקת המתח בלוח האם לא מותאמים להעברת זרם גבוהה ויוכלים להשרף, במקרה הטוב שירף החיבור של המאורר ובמקרה הרע ילך הלוח.

באופן כללי עדיף לחבר ללוח כמה שפחות צרכנים, ולחבר רק את הבקרים ללוח (כלומר רק את החוט הצהוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור לקנות פאן באס חזק וזהו לי אישית מחוברים ללוח 2 מאוררים ולא ממש נראה שיש לי עומס אבל אני בקרוב יקנה פאן באס.

או לבנות...

לי יש מעגל בתוך המארז (בגלל שהמאוורר של המעבד מחובר אליו השארתי אותו פנימי כדי שלא יכבו לי אותו חס וחלילה).

זה ממש פשוט, וככה מקבלים בדיוק את הטמפרטורות שצריכים וחוסכים את הרעש המיותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...