פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, אתה יודע... אוטובוס שלם קפץ באויר לגובה של 3 מטרים וכל נוסעיו, למעלה מ-40 במספר, יחד עם עוברי אורך בסמוך, נהרגו במקום. עוד מאות פצועים ובכלל, כל הזכוכיות ברדיוס של 50 מטר משם התפוצצו...

אולי התדירות של הפיגועים בשנים אלו לא היתה גבוהה אבל אלו היו פיגועי ראווה מאד מאד מפחידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורה של יונים מפוחדים נבהלו מכמה קופים שזרקו אבנים על חיילים, ופיצוץ באוטובוס בכלל גרם להם לאבד את העשתונות. כדי "לשפר" את המצב, הם הכניסו לכאן מלא טרוריסטים וחימשו אותם מכף רגל ועד ראש. בהתחלה, הטרוריסטים האלה התנהגו יפה, אבל טבעו של טרוריסט הוא לבצע פיגועי טרור. היונים שנבהלו מטרור של אבנים וסכינים קיבלו טרור של קלצ'ניקובים, פצמ"רים, קסאמים, מטעני צד ומאות פיגועי התאבדות שהפילו אלפי חללים (אזרחים וחיילים). עכשיו, היונים האלה ממש בפאניקה ואובדי עצות, אז הם יוצאים למלחמה כנגד אחיהם היהודים, נסים על נפשם, כובלים את צה"ל בשלשלאות של פלדה, ומפקירים את בטחון המדינה ואזרחיה בצורה נפשעת ביותר. התוצאה - עוד הרוגים, עוד הרבה הרוגים.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי שתפתח ארכיונים לתזכורת.

מה?

אני התייחסתי להודעה שלך. את הצגת את זה כאילו מינימום היה שם אירוע בסדר גודל של ה-11/9. אני החזרתי אותך למציאות והזכרתי לך שאת "בסך הכל" מדברת על פיגוע. בודד. לא משהו שלא קורה לנו במדינה לפחות פעם בכמה ימים/שבועות/חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה מדובר בפיגוע אחד אלא בכמה פיגועי ראווה.

מה שלא ברור לי אבל, למה עכשיו, כשיש יותר מוטיבציה להוציא פיגועים ומוצעים יותר לפועל, למה לא בסדר גודל כזה? תודה לאל אבל לא צרייך גם.

יותר נכון, למה אז, כשלא היתה מוטיבציה גבוהה כהיום להוציא פיגועים, הוצאו פיגועים בסדר גודל כזה. מטען במשקל 40ק"ג זה לא צחוק.

אפרופו יונים...

goodfea.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בתקופתנו אנו, להכניס 40 ק"ג חומר נפץ למדינת זה מספיק מסובך.

פעם הכל היה פרוץ, והיה אפשר בקלות גם להעביר מספיק חומר נפץ בשביל להרים אוטובוס שלם מאוויר. לא שמדובר על כזה הבדל, תכלס שני מחבלים עם 40 ק"ג כ"א מעלימים כל זכר מהאוטובוס.. ועוד כמה ק"ג שמוטמנים בתחתית האוטובוס גם ירימו אותו ואת סתבא שלו באויר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אולי אתה מדבר עברית בניב שונה... מה אומרת לך המילה "שליטה"?

האם לדעתך ארה"ב שולטת היום בעירק ?

מה אתה מערב את עירק עכשיו, המצב היה שונה לגמרי, אנחנו כן שלטנו בעזה עד 94, אבל אי אפשר לבלבל אותך עם עובדות אה...

ישראל שלטה בכל אספקט בחיים בתוך עזה.

באותו הזמן שפינינו את השליטה בעיר עזה, והתמקמנו סביבה, אישרנו לערפאת להכנס לעיר.

בערך באותה תקופה היה הפיגוע בקו 5, וקצת אחריו הפיגוע בבית ליד...

הטבלה הזאת דיי מסכמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחמק מהשאלה.. ::)

איזה קטע, בתקופת הכהונה של ביבי לא היו נרצחים בפיגועי התאבדות...

כשהוא נכנס לתפקיד היו 59 נרצחים בשנה, במגמת עליה..

תוך שנה זה ירד ל-24, לאחר מכן היתה שנה ללא פיגועים (!) בכלל, ולכן מכן שנתיים ללא הרוגים.

אחר כך, הוא כבר לא היה ראש ממשלה לצערנו.. אבל אי אפשר לבלבל אותך עם עובדות אה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה? אני אמרתי שלא היתה ירידה במספר הנרצחים? איפה? תראה לי...

אני מדבר על אגסים אתה עונה על תפוחים.

השאלה? לא ארה"ב לא שולטת בעירק...

מה אומרת המילה שליטה?

שליטה זה אומר שאתה הרשות הבירוקרטית והמשטרת באיזור, כלומר כל השירותים החיוניים לקיום ומנגנוני שיטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...