Overclockig a p4 2.4 533fsb - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Overclockig a p4 2.4 533fsb

gluhoy

Recommended Posts

שלום, אני מתכנן לקנות מע' מבוססת RDRAM 1066 ואני רוצה לדעת עד כמה זה אפשרי לחסוך כמה מאות שקלים, לקנות 4.2 במקום ה 2.53 שהתכוונתי לקנות, ולעשות לו מיקרוסקופי של העלאת הFSB ב7-8 MHZ,

יש לי מארז אנרמקס עם 4 מאווררים ואת הHSF הסטנדרטי שאני אקבל עם ה2.4,

1) האם מספיק רק לשנות את ההגדרה בביוס (ללא העלאת מתח)?

2) מדאיג אותי הנושא של הריסת כרטיסי הPCI & AGP ע"י העלאת הFSB, האם בלוח שאני אקנה (GB 8IHXP) יש נעילה של המהירות לכרטיסים אלה?

3) האם לוח האם מסוגל גם הוא להוסיף עוד 7-8 MHZ למהירות ללא תקלות?

4) -\\- לגבי מהירות הFSB של ה1066

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני מתכנן לקנות מע' מבוססת רדראם ואני רוצה לדעת עד כמה זה אפשרי לחסוך כמה מאות שקלים, לקנות 2.4 במקום ה 2.53 שהתכוונתי לקנות, ולעשות לו מיקרוסקופי של העלאת הFSB ב7-8 MHZ,

יש לי מארז אנרמקס עם 4 מאווררים ואת הHSF הסטנדרטי שאני אקבל עם ה2.4,

1) האם מספיק רק לשנות את ההגדרה בביוס (ללא העלאת מתח)?

2) מדאיג אותי הנושא של הריסת כרטיסי הPCI & AGP ע"י העלאת הFSB, האם בלוח שאני אקנה (GB 8IHXP) יש נעילה של המהירות לכרטיסים אלה?

3) האם לוח האם מסוגל גם הוא להוסיף עוד 7-8 MHZ למהירות ללא תקלות?

1. שינוי המתח גם נעשה בביוס ככה שהוא גם נכלל בשינוי הגדרות בביוס. אתה תצטרך פשוט לעלות את ה-FSB ולעשות מבחני יציבות למעבד, אם אתה רואה שהוא זורק אותך חזרה לשולחן העבודה או המחשב עושה reboot אתה צריך לעלות מתח.

2. אני חושב שבלוח הזה יש נעילת PCI/AGP, אני לא ממש מתמצא בכל לוח ולוח, חכה שמישהו אחר יגיע.

3. הלוחות של Giga-byte אף פעם לא היו Overclocker's dream, אבל אני חושב - 7-8 לא יהיו בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שטאקס אמר נכון, בקשר לנעילה- אתה מוזמן לבדוק בביקורות, בטח מצויין בהן.

אני הייתי הולך על 1.8A..הרבה היותר משתלם וברוב המקרים יגיע לFSB של 133 (2.4) ללא בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, אם הבנתי נכון, העלאת הFSB ב 33.33 MHZ זה שינוי משמעותי, ולזה צריך היטסינק איכותי, וזה גם משפיע יותר על אורך החיים מאשר פיצפון של 2.4 ל 2.53.

ובקשר לנעילה, ראיתי רק 3 ביקורות של הלוח ואני לא ראיתי שמצויין שם אם קיימת נעילה.

וחוץ מזה, אני רוצה מעבד שכבר בא עם 533 FSB, כך שאם לא יילך לי האוברקלוק אני תמיד אוכל להחזירו ל FACTORY SETTING והוא עדיין יהיה מהיר בטירוף.

אהה, ועוד משהו, שמעתי שחלק מזכרונות ה 1066 שקיימים בארץ הם 800 שעברו ונמכרים כ 1066, בחנות *******

יש 3 1066:

mushkin 1066

corsair 1066

kingson 1066

ההבדל במחיר הוא מזערי, על איזה כדאי ללכת? (ראיתי איפשהו כאן POST על אי התאמה של קינגסטון 1066 עם הלוח או משהו כזה אבל לא הבנתי אם זה כבר נפתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על 1.8A..הרבה היותר משתלם וברוב המקרים יגיע לFSB של 133 (2.4) ללא בעייה.

אני חושב שאם כבר אז במקרה הזה הייתי הולך על מערכת מערכת מבוססת במהירות תואמת, ביצועים/עלות יותר טובים מאינטל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם כבר אז במקרה הזה הייתי הולך על מערכת מערכת מבוססת במהירות תואמת, ביצועים/עלות יותר טובים מאינטל!

לא מעוניין באמד, אני יודע שהיחס מחיר\ביצועים יותר טוב אבל זה לא משנה את העובדה שהביצועים לא משתווים:

האמד הכי מתקדם שראיתי בארץ הוא ה 2200 והפנטיום 4 2.53 יותר טוב, אם הייתי רואה כאן 2600, אז זה היה שונה.

חוץ מזה, יש להם FSB נמוך (266 עד כמה שהבנתי)

"1.8 יגיע ל 2.4 ללא בעייה" - למה הכוונה ללא בעיה? 100% יציבות, האם צריך קירור מיוחד? העלאת מתח?

פשוט אני לא רוצה להסתבך עם גדול מדי, אני פשוט רוצה לחסוך כמה מאות שקלים על בסה"ך 133 MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ.... אתה כנראה חדש פה ועדיין דוגל בסטיגמה "כמה שיותר MHZ ככה יותר ביצועים"... תריץ חיפוש קטן בפורום כדי לגלות שהדבר אינו כך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ.... אתה כנראה חדש פה ועדיין דוגל בסטיגמה "כמה שיותר MHZ ככה יותר ביצועים"... תריץ חיפוש קטן בפורום כדי לגלות שהדבר אינו כך!

מה?!

כל ההשוואות בכל האתרים הגדולים (אננד, טום, ואחרים) אומרים שה 2600 הוא שווה ערך לפנטיום 4 2.53, אם לא לעשות לאף אחד מהם .

ולכן, ה 2200 כנראה שווה ערך ל 2.26, וה 2400 ל2.4, וכבר אמרתי שבארץ ראיתי רק 2200.

בעיקרון, אם הייתי רואה בארץ 2600 ולוח טוב שתומך בו עם טוב (תמליצו בבקשה?), הייתי מעדיף לחסוך 1000 ש"ח ולקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...