קירור למעבד.. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור למעבד..

shlomibandit

Recommended Posts

זה הקטע שאני לא מבין בזה.. אני לא רוצה להסתבך עם זה.. הבאתי את המחשב עכשיו לksp שיגידו לי למה הטמפרטורות גבוהות , ולמה המחשב שלי נכבה כל פעם שאני משחק הרבה זמן , ואחרי שהוא נכבה למה שאני מדליק אותו ונכנס מייד למשחק שוב הוא נכבה לי ישר , עד שאני יתן לו להתקרר ואז אני יוכל לשחק עוד איזה שעה עד שהוא יכבה שוב..חשבתי שזה הקירור של המעבד או מה כי המעלות גבוהות ואני מרגיש שהמחשב חם , אתם חושבים שזה הסיבה?? ואם אני יגיד לטכנאי בksp שישים לי ביג טייפון ומשחה טרמית חדשה , ובקיצור יסדר את כל הדברים שאתם אמרתם זה יעזור? והמחשב יפסיק להכבות????

בדקתי את המעלות עם אברסט וs&m ושניהם הראו לי 77 - 78 במאמץ , בטח שהייתי באמצע משחק פעם והמחשב נכבה לפי המנגנון של הביוס המעבד התחמם עוד יותר לא?? ותגידו שהוא מחליף לי מאוור למעבד , הוא גם יחליף משחה טרמית או להגיד לו שיחליף??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע שאני לא מבין בזה.. אני לא רוצה להסתבך עם זה.. הבאתי את המחשב עכשיו לksp שיגידו לי למה הטמפרטורות גבוהות , ולמה המחשב שלי נכבה כל פעם שאני משחק הרבה זמן , ואחרי שהוא נכבה למה שאני מדליק אותו ונכנס מייד למשחק שוב הוא נכבה לי ישר , עד שאני יתן לו להתקרר ואז אני יוכל לשחק עוד איזה שעה עד שהוא יכבה שוב..חשבתי שזה הקירור של המעבד או מה כי המעלות גבוהות ואני מרגיש שהמחשב חם , אתם חושבים שזה הסיבה?? ואם אני יגיד לטכנאי בksp שישים לי ביג טייפון ומשחה טרמית חדשה , ובקיצור יסדר את כל הדברים שאתם אמרתם זה יעזור? והמחשב יפסיק להכבות????

בדקתי את המעלות עם אברסט וs&m ושניהם הראו לי 77 - 78 במאמץ , בטח שהייתי באמצע משחק פעם והמחשב נכבה לפי המנגנון של הביוס המעבד התחמם עוד יותר לא?? ותגידו שהוא מחליף לי מאוור למעבד , הוא גם יחליף משחה טרמית או להגיד לו שיחליף??

אף אחד פה לא נביא...

קודם שיגידו לך את דעתם אחרי זה תבוא לפה ונגיד לך מה הולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי הבאתי כבר את המחשב ל ksp הוא שם אמר לי שאין שום בעיות עם המחשב והכל עובד טוב , אבל ניראה לי הוא סתם אומר בשביל להפטר ממני , הם סתם חארות הksp האלה , אני בסוף יקח את המחשב לבית ושוב יתחילו הצרות , חוק מרפי , אז לפני שהבאתי לו את המחשב ראיתי שהוא חם ושאני מאמץ אותו איזה שעה הוא מתכבה , לכן חשבתי שזה בעיה בקירור , ניסיתי לנקות את הצלעות של המעבד וכו כו , אבל זה לא עזר, המאוור שלי של המעבד קצת מרעיש במקביל , וחשבתי שאולי זה הבעיה והוא לא עובד כולכך טוב , לכן אני רוצה מאוור טיפה יותר רציני על הדרך אני יגיד לו שישים לי משחה וכל זה אולי זה יעזור והוא יפסיק להתכבות , אם זה ימשיך אחרי הטיפול הזה אני ילך אליו ואני כבר ידע שזה לא בגלל ההתחממות , ואני יחשוב על כיווינים אחרים..ניראה לכם שזאת הסיבה של הכיבויים הפתאומיים זה יכול ליהיות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בלוחות של GB יש אפשרות בEASYTUNE לשנות את סיבובי המאורר מעל ומתחת לטפ' מסוימת.גם לי בהתחלה זה היה מצפצף ומשגע אותי עד שסידרתי גם בביוס וכם עם ה-ET את המהירויות.אין מצב שאתה על 78מעלות וממשיך..אני לא עובר את ה-34 מעלות במאמץ עם אותו המעבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי לוח של ג'יגבייט , יש לי לוח של אביט

kn8 ultra

ולא יודע אחי המחשב היה חם , המאוור קצת מרעיש לי , המחשב מתחמם ואז אחרי שהוא במאמץ איזה חצי שעה שעה הוא נכבה לי , ואז אם אני נכנס ישר למשחק בלי לחכות שהמחשב יתקרר הוא ישר תוך דקה נכבה , בגלל זה חשבתי שזה הקירור לא טוב.. ואני רוצה להחליף את הקירור..

בגלל זה יש בעיה כי הטמפרטורות גבוהות , ניראה לי או אולי סיבה אחרת אני לא יודע אבל זה מה שיותר נראה לי.. ניראה לי באופן תקין המעבד הזה אמור לעבוד כמו שלך גג 40-45 במאמץ..

איזה יש לך bt??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...