קירור למעבד.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור למעבד..

shlomibandit

Recommended Posts

המעבד שלי מתחמם מאוד בזמן האחרון..

78 מעלות במאמץ , ו60 מעלות בלי מאמץ.. זה סביר??

אז רציתי לקנות טוב למעבד לא רגיל משהו טוב מאוד , שלא יהיה לי בעיות בכלל של חום של המעבד או משהו..

חשבתי על הביג טייפון..... איך הוא? יש יותר טוב ממנו בתווח המחירים הזה או כאלה יותר משתלמים??

תגובות בבקשה כי אני צריך להתקשר להגיד לו איזה עוד חצי שעה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע והתוצאה של הבעיה של ההתחממות הזאת זה שהמחשב פשוט כובה לי....

עד לפני ארבעה חודשים לא הייתה לי שום בעיה.. פתאום הוא התחיל להתכבות אז בדקתי טמפרטורות עם s&m and everest

וזה מה שיצא...

אז אתם אומרים ביג טייפון יעשה את העבודה יקרר את המעבד , והמחשב לא יכבה שוב??? שווה ? ללכת על הבי טי או אחר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VENICE ב 80 מעלות? אני הייתי בודק את כמות הלכלוך על הסינק, אם המאוורר בכלל עובד, ואם הסינק בכלל יושב טוב על המעבד וכמובן מחדש בהזדמנות את המשחה התרמית. משהו לא בסדר שם ולא קשור לאיכות גוף הקרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוור עובד.. אבל הוא התחיל להרעיש לי בזמן האחרון , ולאט לאט גם המחשב התחיל עם זה לעשות בעיות של כיבוי וכו זה..

ניקיתי עם פן את כל האווק מהצלעות והכל , אבל החום המשיך.. בגלל זה הבאתי את זה לבדיקה בksp

והם אמרו לי שהכל בסדר , שהכל עובד כמו שצריך ואני סתם מבלבל בבייצים במילים אחרות.. אז בגלל זה אני רוצה להחליף לביג טייפון .. או אחר טוב שלא יעשה לי שום בעיות ותמיד המעבד יהיה קריר , בדרך הוא ישים לי משחה טרמית וזה , כי אני בגרוש לא יודע לשים משחה טרמית וכל זה..

ככה המחשב יפסיק להתכבות לי ? יכול ליהיות? אז הביג טייפון שווה? או אחר אתם ממליצים לי?? בבקשה תגובות אני צריך להתקשר אליו עכשיו ולהגיד לו מה לשים לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם זה יעשה לך טוב אז ב 120 שקל יש את זה שלא יקרר כמו ה BT אבל יקרר לא פחות טוב מקרור הסטוק ויהיה שקט:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2638

ויש את זה שיהיה יותר טוב

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2425

ויש כמובן את ה BT שיקר, ואתה ממש לא צריך אותו אם אינך עושה חייתי, אבל יתכן שיתאים גם למחשב הבא שלך (למשל אם יהיה על סוקט 775).

אתה בטוח ש 80 מעלות זה מהמעבד ולא הציפסט למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף קירור ומיד!! ותמרח משחה טובה מהר!!

וניס ב80 מעלות זאת התאבדות, אלו שלרוב עובים על 35~מעלות...

חח אוקיי זה מה שאני יעשה , ניראה לי אני ילך על הביג טייפון.. ואני יגיד להם בksp שיחליפו לי את המשחה טרמית..

ברגע שהוא מחליף את הקירור הוא שם גם משחה טרמית או שאני צריך להגיד לו?? (סליחה על הבורות).. חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ואס אנד אמ ובאברסט...

ושניהם הראו לי על :77 78 מעלות , בסי פי יו..

גם הלוח שלי היה על איזה 75 לפי אברסט... והמחשב היה פשוט חם מאחורה במאוור שמוציא את האוויר החם , הוא הוציא ממש חום.. יש לי קומפלוקייס עם מאוורירי ה120..

סליחה על הדאבל פוסט , לא שמתי לב ששלחתי שתי הודעות ברצף.. אם משהו יכול לאחד את זה תודה..

ניראה לי שכבר אם אני משקיע 150 שקל , אני ישקיע עוד 100 וילך על הביג טייפון שהוא יותר טוב , לעתיד ... אולי אני יעשה או סי..

ושהמעבד תמיד יהיה קר ובלי בעיות..ניראה לי ללכת על ביג טייפון זה ללכת על בטוח , אני לא רוצה צרות.. חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שהתוכנות מראות את הטמפרטורה של המעבד. יכול מאוד שאתה רואה את הטמפרטורה של הציפסט ושהרעש שאתה שומע הוא מהמאוורר של הציפסט. אתה חייב לפתוח את המארז ולראות מאיפה מגיע החום ומאיפה מגיע הרעש (כמובן במאמץ), לגעת בזהירות בהיטסינק של המעבד ושל הציפסט ולראות מי רותח. דרך אגב, אם ההיטסינק של המעבד יהיה קר אז סימן שאינו יושב טוב.

עריכה:

בקשר למשפט האחרון, אם ההיטסינק של המעבד קר אבל אתה בטוח שזה המעבד שחם כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שהתוכנות מראות את הטמפרטורה של המעבד. יכול מאוד שאתה רואה את הטמפרטורה של הציפסט ושהרעש שאתה שומע הוא מהמאוורר של הציפסט. אתה חייב לפתוח את המארז ולראות מאיפה מגיע החום ומאיפה מגיע הרעש (כמובן במאמץ), לגעת בזהירות בהיטסינק של המעבד ושל הציפסט ולראות מי רותח. דרך אגב, אם ההיטסינק של המעבד יהיה קר אז סימן שאינו יושב טוב.

עריכה:

בקשר למשפט האחרון, אם ההיטסינק של המעבד קר אבל אתה בטוח שזה המעבד שחם כמובן.

יכול להיות גם מחסור במחשה טרמית וזה מה שגורם להעברת חום גרועה. ככה שהמעבד חם אש אבל ההיטסינק לא, כי הוא לא קולט את החום כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות גם מחסור במחשה טרמית וזה מה שגורם להעברת חום גרועה. ככה שהמעבד חם אש אבל ההיטסינק לא, כי הוא לא קולט את החום כמו שצריך.

יכולות להיות מליון ואחד בעיות חימום כאלה !

הבעיה שהבחור לא ממש מבין בזה

כי עם כן היה אפשר להוריד סניק לנקות אותו הייטב לבדוק מה מצב המעבד לנקותו גם למרוח משחה חדשה ולראות תוצאות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות להיות מליון ואחד בעיות חימום כאלה !

הבעיה שהבחור לא ממש מבין בזה

כי עם כן היה אפשר להוריד סניק לנקות אותו הייטב לבדוק מה מצב המעבד לנקותו גם למרוח משחה חדשה ולראות תוצאות :screwy:

אז למה שהוא לא יעשה את זה באמת?

הרי זה לא מסובך בגרוש, כל מה שצריך זה טיפה להזהר.

וזה יכול לחסוך לו כסף, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...