מחפש התאמה של לוח אם למעבד סמפרון או סלרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש התאמה של לוח אם למעבד סמפרון או סלרון

gilgula

Recommended Posts

היי... :hi:

אני מעוניין להחליף לוח +מעבד למארז והחומרה(הלא חדשה...) שיש לי .

מישהו יכול להמליץ בבקשה על שילוב טוב של לוח בסוקט 754 או סוקט של (שמקביל ל-754 של AMD) +מעבד סמפרון 2800 (הבנתי שהוא OC טוב) או זהה ?

אני מעדיף משהו שיהיה אפשר לבצע ברמה סבירה+ .המחשב גם למשחקים "חלשים" וגם לקידוד .

אגב , הכרחי שהלוח יהיה של ASUS או .

לא מצאתי משהו בכיוון במפרטים המומלצים .

תודה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ....הבעייה שאני חייב אסוס או MSI ...יש לי זיכוי באייבורי .

אני מחפש משהו תקציבי (אין לי בעייה להוסיף לזיכוי של 700 ש"ח)

רשמתי סמפרון\סלרון כי קראתי כאן בפורום שסמפרון 2800 הוא טוב ל-OC (עם לוח ...)

אם יש שילובים מומלצים אשמח לשמוח על סמך ניסיון . אני מעדיף לוחות 754 או משהו מקביל לסוקט של סלרון כי למעבדי 939 קצת יקרים לי

ואין טעם לשדרג את המחשב ללוח+מעבד מהחזקים שיש...לא תהיה לי בעייה להשיג גם ספק איכותי לצורך האוברקלוק .

אנא עזרתכם.

עריכה : אפשר גם לוח או ג'יגהבייט .....זה מה שיש להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה... לא אכפת לי שכרטיס מסך יהיה מובנה (לא מחפש לשחק משחקים גם רמה גבוהה)

אבל חשוב לי שיהיה יציאה ל -TVOUT גם אם אין את זה על הלוח עצמו (הבנתי שיש קונקטור שאפשר לחבר לצורך העניין כמו בלוח

של מדגם RS482M לסוקט 754...ראיתי באתר של בישראל..מצויין שם TVOUT CONNECTOR).מדובר על צ'יפסט ATI 200

1) איך הלוח שציינתי שמבוסס ATI ? קראתי עליו ביקורות ב- אבל הדעות מעורבות...קשה גם להתבסס על REVIEW

כי אנשים לפעמים "נופלים" על לוחות פגומים...

2) במידה ויש לוח אחר של החברה שהוא טוב , אני אפילו אוסיף לו כרטיס AGP או PCI-E ... העיקר שיהיה סוקט 754 או מקביל של .

אני יודע ש- לא מומחים בלוחות לאוברקלוק כך שאפשר לוותר על הרעיון תמורת לוח אמין שלהם , אלא אם יש הצעה אחרת (איך האסוס שצויין?)

3) כדאי לקחת מעבד סמפרון 2800 או אתלון 3000 (זה לא ליבת ווינ'צסטר שהייתה שלב מעבר ל-90 ננומטר של 939 ?) או שפשוט סמפרון 3000 ?

קיצר..אני מחפש שילוב טוב של לוח MSI\ASUS עם מעבד סמפרון \סלרון (ללא קשר לכרטיס מסך כרגע.עדיפות לחיבור TVOUT אבל אם אין אז אפשר יהיה להוסיף כרטיס מסך פשוט עם יציאה כזו)

תודה על התגובות .. :yelclap:

עריכה: יש את הלוח ב-NEWEGG מדגמים :MSI K8NGM-V , K8N Neo-V nForce3 250 (במחיר של RS482M).אולי למישהו יש ניסיון איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה של ה-RS482M היא הגשר הדרומי הגרוע שלו

בשביל TV-Out איתו אתה עדיין תזדקק לבראקט חיצוני

בסופו של דבר כנראה שיהיה עדיף לרכוש לוח + כרטיס פשוט

לכל אחת משתי החברות הללו יש לוח nf4 4x פשוט וטוב (ASUS K8N4-E, Neo3), פשוט תיקח את הזול מביניהם, ותוסיף לו 6200TC / X300SE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה- Neo3 עדיף על ה- K8NGM-V ?? אגב , קראתי עכשיו ב-PCSTAT על ה-NEO3 שבא עם AGR סלוט.ה-X300SE יתאים עבורו ?

2. ומה לגבי המעבד ? עדיף לקחת אתלון 3000 64 ביט (ליבת וניצ'סטר?) או לחילופין את הסמפרון 2800 (או 3000) ? ...כמובן שמדובר כהשלמה ללוח.

אנא עזרה , אני בהתלבטות ... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...