רכשתי בקבוק וויסקי איכותי, וכשהגעתי הביתה גיליתי שהפקק פתוח. מה עושים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי בקבוק וויסקי איכותי, וכשהגעתי הביתה גיליתי שהפקק פתוח. מה עושים?

Vega

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

--

אני זוכר כשאני הייתי ילד קטן ותמים (לפני בערך 12 שנה נגיד)

היה שלטים אפילו בפיצריה השכונתית שכתוב עליהם בפירוש "אסורה מכירת או הגשת אלכוהול למי שלא מלאו לו 18 שנה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי שותה מבקבוק פתוח ואפילו לא "טועם"...

פשוט תלך תדרוש החזרה\החלפה.... לא יסכים תמלמל לעצמך איפה תחנת המשטרה הקרובה ואת גילך... אני בטוח שהוא יתחרט...

LiorP23..... אם זכרוני אינו מטעה אותי לפני 12 שנה היית בן 5.... ידעת כבר לקרוא? מי גאון של אמא? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד למוכר בעצבים קלים

שים את הבקבוק על השולחן בחוזקה תגיד בקול רם "מי היבואן של זבל הזה?"

ואז יש כמה אפשרויות

1.הוא יחרבן במכנסיים

2.אתה תקבל מכות

3.הוא יחליף לך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית זיוף בטוח

black עולה 400-500ש"ח

אל תטעם!!!! אתה לא יודע מה יש בפנים(סביר להניח שזה לא רעל אלה סתם אלכוהול עם צבע אבל בכל זאת)

הדרך היחידה שלך לנסות ולקבל את הכסף בחזרה זה לומר לבעל המקום שקניתה ממנו

שאתה תברר דרך היבואן הרשמי ...בלה בלה בלה

אולי הוא יתקפל

בכל מקרה מי שמכר לך את זה במחיר הזה ידע שזה מזוייף ומן הסתם ידע שזה פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--

אני זוכר כשאני הייתי ילד קטן ותמים (לפני בערך 12 שנה נגיד)

היה שלטים אפילו בפיצריה השכונתית שכתוב עליהם בפירוש "אסורה מכירת או הגשת אלכוהול למי שלא מלאו לו 18 שנה"

לפני 12 שנים לא היה איסור על מכירת משקאות חריפים בסופר ובחנויות לקטינים. מעולם הייתה אסורה הגשה בפאבים ודברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

·._.·´‾ link=topic=176031.msg1510835#msg1510835 date=1144802545]

LiorP23..... אם זכרוני אינו מטעה אותי לפני 12 שנה היית בן 5.... ידעת כבר לקרוא? מי גאון של אמא? :smile1:

6 אבל מי סופר

בטח שהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהוא התכוון לתבוע את החנות.

שוב, מה שקורה זה מאוד, מאוד פשוט:

הזייפן משיג בקבוקים רייקים, אם הוא ממש נחמד אז הוא שוטף אותם, ממלא אותם בטרמפנטין, סוגר את הפקק ושולח.

טרמפנטין? זה מדלל צבע, זה חומר רעיל = מי ששותה מת במקום. הזייפנים האלו לוקחים בקבוקים של משקאות איכותיים ויקרים וממלאים אותם במשאות "קצת" פחות איכותיים, וזאת קומבינה כפולה, כי הרבה אנשים קונים משקאות איכותיים רק בשביל להשוויץ ולרובם אין מושג בזה, לכן הם אינם מבחינים בזיוף. והמזייף יוצא מורווח מכל הכיוונים.

ולפותח הת'רד, פעם הבאה בודקים את המוצר טוב טוב לפני שקונים (לגבי כל מוצר, לא רק משקאות יקרים) בשביל לבדוק שמה שאתה חושב שאתה מקבל, זה בדיוק מה שאתה מקבל. ואם אתה רואה משהו שהוא טוב מדי בשביל להיות אמיתי, הוא כניראה לא אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי באותו הערב למכולת ודרשתי החזר, קיבלתי את הטלפון של בעל המכולת ולמחרת (היום) דיברתי איתו, הוא אמר שהוא ידאג שביום שישי יהיה בקבוק חדש במלאי ויחליפו לי אותו.

נקווה לטוב.. למרות שאם הוא ידפוק אותי אז הוא יאכל אותה בגדול... אחחח לפעמים כיף להיות קטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...