רכשתי בקבוק וויסקי איכותי, וכשהגעתי הביתה גיליתי שהפקק פתוח. מה עושים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי בקבוק וויסקי איכותי, וכשהגעתי הביתה גיליתי שהפקק פתוח. מה עושים?

Vega

Recommended Posts

שלום חברים,

הפעם יש לי סוגיה בעניין צרכנות. רכשתי בקבוק Johnnie Walker - Black Label (לאלו שלא יודעים מדובר בוויסקי איכותי ביותר) במכולת השכונתית, במחיר שלהפתעתי היה זול מן הרגיל - 200 ש"ח בלבד, לעומת 300 או אפילו 400 במקומות אחרים.

הייתי מרוצה מאוד מן העסקה, והורדתי לפני כמה זמן את הבקבוק מהמדף בחדר כדי להתבונן עליו, ואז ראיתי- הבקבוק לא בתולה! מישהו פתח את הפקק של הבקבוק לפניי.

האם הדבר הזה עלול להשפיע על איכותו, וטיבו של המשקה, בהנחה והוא נפתח (בזמן לא ידוע) ועמד הרבה זמן על המדף של המכולת? אני לא חושש שמישהו ניסה להחדיר לי משהו למשקה ממש, אז אם זה הסיכון היחיד אני מוכן לוותר.

הלכתי למכולת והיה שם מוכר שאומר שהוא זוכר אותי, וניסה להתווכח האם הבקבוק היה סגור או לא. לאחר מכן הוא הציע לי לחזור למחרת בשעה שבעל הבית יהיה נוכח והוא יוכל לטפל בעניין.

אגב, הבקבוק נקנה ללא קופסא... האם בדרך כלל יש קופסא שמכילה את הבקבוק? אולי זה מעיד על משהו?

נוסף לכך, אני בן 17, והרכישה בוצעה דרך כרטיס אשראי "צעיר" ששייך לי באופן אישי. (ז"א אני יכול לסחוט את בעל המכולת אם הוא לא יענה לדרישותי).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקרא בעצמך את מה שרשמת ותענה לעצמך. הבקבוק פתוח, ללא קופסא, שילמת עליו סה"כ 200 שקלים שהמחיר גבוהה בהרבה, אני לא מתיימר להיות אחד שמבין במשקאות חריפים, אך לכל אדם בעל שכל ישר זה ישמע כאילו קנית בקבוק מזוייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תחליף אותו

יש סיכוי טוב שזה מזוייף (לא חסר היום משקאות מזוייפים-שמולאו מחדש)

(אתה גם יכול לטעום ולראות אם זה בלק לייבל)

הבקבוק אמור לבוא עם קופסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תטעם אותו כדי לבדוק שלא קנית מזוייף (לצערך אני חושש שזה אכן המצב),אם לא אז למרות שהוא פתוח וזה לא הכי מעודד כל עוד הפקק היה מוברג יש סיכוי טוב שלא קרה יותר מדי נזק, אחרי הכל וויסקי ידוע כמשקה שיכול לעמוד הרבה זמן. בכל אופן תזכור בעתיד לא לקנות במכולת או פיצוציה. לא חסר מקרים שמוכרים בקבוקים של משקה חריףמסויים ומקבלים משהו אחר ממה שחשבת שתקבל באותו בקבוק. להבא תלמד לקח ותקנה רק בחנויות משקאות חריפים ויין יעודית (ולא במכולת השכונתית!) . חבל, כי סה"כ ברוב החנויות טווח המחירים של ג'וני שחור הוא 250 - 280 לבקבוק של ליטר כך שעדיף היה כבר לשלם 50 שקל יותר אבל להיות בטוח שזה לא מדולל או מוחלף במשהו גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק את לא מבין, קנית ויסקי איכותי ( לא איכותי ביותר, אבל איכותי) ממכולת שכונתית..... :kopfpatsch:

הבקבוק פתוח.... הינה לך כמה אפשרוית בחר את מתאימה לך ביותר:

א. אתה פתחת אותו בטעות.

ב. מישהו מבני הבית פתח אותו.

ג. מישהו פתח אותו בחנות כדי לטעום - או סתם בטעות/ בשביל הכיף

והאחרונה והמתאימה ביותר

ד. קניתה בקבוק מזוייף ו/או ממולא מחדש.

מסקנות:

א. קטינים לא מבינים באלכוהול

ב. לא קונים וויסקי במכולת השכונתית :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ג. לא קונים בקבוק יקר לפנים שבודקים שהוא סגור. אם הוא מזוייף או לא - אם אין לך ניסיון אם וויסקי - לא תוכל לבדוק לפי הטעם..... אבל לא קונים וויסקי במכולת השכונתית!! :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.. אתה בן 17.. הרכישה נעשתה בכרטיס שלך..

אממ אפשר לסחוט ממנו את הכסף חזרה!!! הרי מכירת אלכוהול מגיל 18 ומעלה אם אני לא טועה..

תבקש ממנו אחד חדש!!

ואיך אתה לא יודע שהבקבוק בא בקופסא??? וגם תמיד בודקים כשקונים שהבקבוק סגור..

ואם היית בן 18 לא היה לך מה לעשות בנידון..

(השאלה.. יש לו עוד בקבוקים כאלה? תבקש ממישהו שיבדוק אותם אם הם פתוחים)

תאיים עליו בזה שאתה בן 17 והוא עבר על החוק.. נכון זאת סחיטה.. אבל אם הוא עבד עליך מגיע לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...