פרדוקס - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרדוקס

zorgi

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש אלוהים - קוראים לו מרפי.

יש תנ"ך - קוראים לו ספר החוקים של מרפי.

זהו.

לאף אחד מהם אין צורך לסגוד או להאדיר או לכפות טקסים מטריחים, רק לקרוא (אם רוצים, כמובן!), ולבדוק כמה חוקים יש ולדעת איך להמנע מהם\להפעיל אותם כשצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תקשיבו רגע אני רוצה לישאול שאלה של הגיון....

אנחנו בני אדם איך זה שלשום חיה בעולם לא קיימת תבונה ודרך ארץ ,לא קיים צחוק לשום חיה בעולם ,לעומת אצלנו יש סטנד אפ ואתה צוחק מאושר לדוגמה אם תיראה ילד מחליק במדרגות אתה תישפך עליו מצחוק לעומת חיות יראו חיה נופלת זה כאילו סתם הם ימשיכו להיתנהג כרגיל כאילו הם מן שתוכננו מראש לעשות דבר מה. וככה גלגל החיים שלהם למה דווקה אנחנו יכולים לחשוב להמציא וליצחוק אם שואלים למה לקחתי את הקטע של צחוק .כי עצב אני מאמין שיש גם לחיות. לעומת צחוק שמספרים בדיחה אתה צוחק לא תיראה את זה אצל חיות....למה דווקה נחנו יכולים לחשוב בתבונה מה אסור מה מותר יש לנו חוקים שאנו ממציאים לא תיראו בחיים חתול נוסע על אוטו או ממציא איזה מלכודת עכברים בשביל שהחיים שלו יהיו יותר קלים ונגישים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=176007.msg1512267#msg1512267 date=1144886031]

לא תקשיבו רגע אני רוצה לישאול שאלה של הגיון....

אנחנו בני אדם איך זה שלשום חיה בעולם לא קיימת תבונה ודרך ארץ ' date='לא קיים צחוק לשום חיה בעולם ,לעומת אצלנו יש סטנד אפ ואתה צוחק מאושר לדוגמה אם תיראה ילד מחליק במדרגות אתה תישפך עליו מצחוק לעומת חיות יראו חיה נופלת זה כאילו סתם הם ימשיכו להיתנהג כרגיל כאילו הם מן שתוכננו מראש לעשות דבר מה. וככה גלגל החיים שלהם למה דווקה אנחנו יכולים לחשוב להמציא וליצחוק אם שואלים למה לקחתי את הקטע של צחוק .כי עצב אני מאמין שיש גם לחיות. לעומת צחוק שמספרים בדיחה אתה צוחק לא תיראה את זה אצל חיות....למה דווקה נחנו יכולים לחשוב בתבונה מה אסור מה מותר יש לנו חוקים שאנו ממציאים לא תיראו בחיים חתול נוסע על אוטו או ממציא איזה מלכודת עכברים בשביל שהחיים שלו יהיו יותר קלים ונגישים....

[/quote']

מילת המפתח היא תקשורת... ולא יד האלוהים

ופעם אחרונה שבדקתי גם שימפנזות מבינות בדיחות לא רע, אם כי מחוסר יכולת מילולית הם נוטים יותר להבין הומור גרפי

ואם כבר ממשיכים בדיון, אזי לקופים יש יכולת בסיסית אך לא רעה בכלל לשימוש בכלים, והכלב שלי מסוגל לפתוח דלתות, אני לא אומר שמחר הוא כבר יצליח להתניע את הרכב, אבל גם לאדם הנבון זה לא בדיוק לקח יומיים (יותר קרוב ל 30,000 שנים.

ושלא תבין אותי לא נכוןף אין לי דבר או חצי דבר נגד אמונה , אבל כאשר מאמינים בדבר כזה או אחר אסור להתעלם מהעובדות. דבר שמסיבה כלשהיא טורחים לעשות יותר מדי כאשר מתחילים לדבר על נושאים רוחניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין באלוהים, ואני חושב שהבדלי הדתות גורמות להמון דברים מיותרים לחלוטין.

כולנו בני אדם..ואמונה באלים מיותרת

יש המון הסברים לשני הצדדים גם להגיון וגם לאמונה באלוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...