מעביר מ- RCA ל- RF?? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעביר מ- RCA ל- RF??

bbnbbn

Recommended Posts

לפני שבועיים נתקלתי בבעיה דומה אצל ידידה שרצתה שאני אחבר לה לטלויזיה. קפצתי לצ'יינהטאון לסיני קטן וזקן שאני תמיד קונה ממנו ומתייעץ איתו לגבי אלקטרוניקה, והוא הסביר לי שהרבה אנשים (כולל אני) טועים כשהם חודשים שהם יכולים להשתמש במעביר פשוט (והיו לו כאלה), והציע לי מספר ממירים שיעשו את העבודה, הזול שבהם עלה 13$. באמת מדובר על קופסה מכובדת בגודלה, עם הזנת מתח חיצונית.

הבחורה טוענת שהיא חיברה את הכל טוב וזה עדיין לא עובד, אני חושב שאולי צריך לסרוק את התחנות בטלויזיה או משהו כזה והיא פשוט לא יודעת לעשות את זה, אז אולי אני אקפוץ אליה מתישהו לנסות בעצמי.

בכל מקרה, אם אתה אכן לקוח של יס, הייתי מתקשר אליהם ומבקש שיחליפו ממיר. בפעם האחרונה שעשיתי את זה (לפני שנתיים בערך), ביקשתי ממיר עם יציאה מסוימת (נדמה לי ש-SCART אבל אני לא בטוח), ואני זוכר שהייתי די מופתע ממהירות, יעילות ואדיבות השירות שלהם. וכמובן שזה לא עלה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לא נורא הסתדרתי , גיליתי שיש מאחורי הטלויזיה עוד 2 כניסות: אחת של אבל בצורת חיבור BNC והשניה של אודיו - חיבור RCA רגיל

אז לקחתי את הBNC וחיברתי אליו בננה של RCA ואז שמתי מעביר וחיברתי את זה לממיר ועובד מצוין!!

תודה לכולכם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...