בובה פרוותית של סנאי - איפה קונים ?!?111 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בובה פרוותית של סנאי - איפה קונים ?!?111

1immortal

Recommended Posts

כן ...

אני מחפש בטירוף בובה של סנאי , חמודה ופרוותית , רצוי בגודל 20 ~ 30 סנטימטר , לא מפוחלצים , אלא ממש בובות .

אודה למי שיוכל להאיר לי קצת את הדרך , לא מצאתי בהאפנינג , לא בחנויות צעצועים נוספות , אני לא מוצא בשום מקום בובה של סנאי !!!

מה ביקשתי כבר ...

אם מישהו ראה ליד הבית שלו משהו , אודה מקרב לב על מידע כלשהו שיעזור לי .

תודה .

לורד יאבל השלישי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חידשת לי יותר מדי ... אני רק צריך למצא זמן להדביק את הסנאי הזה על האוטו מאחור .

יש לי אותו מודפס על וינייל , עם כיתוב : ס סנ סנא סנאי

ובסוף התמונה הזאת .

אבל אני עדיין צריך בובה של סנאי לעזאזל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה , אבל היא קטנה מדי ...

אני אסביר :

כמו שאנשים שמים אולטרות ברכבים שלהם , וסאבים , אגזוזי לחץ ומדי לחץ של מנגנון היניקה של אוויר צח מחוץ למכסה המנוע של האוטו שלהם , עם המנוע 1.2 ליטר שלהם וצמיגים של פיאט 127 , אני רוצה להפוך את הרכב שלי לסנאי על 4 .

הבעיה היא שבארץ אין מספיק חיבה לחיות הלא כל כך נפשית הללו , וזה יוצר בעיה .

חשבתי להביא מאיביי כמה בובות , אבל זה כמו לקנות חתול בשק ... רק שפה זה סנאי בשק .

מי היה קונה סנאי בשק בלי לראות אותו ובלי להרגיש את איכות הפרווה החמדמדה שלו , מתחכחת בעור המחוספס ...

קיצר , חנויות מוחשיות בבקשה .

מי שימצא לי בובה של סנאי , יתוגמל בהתאם .

אעניק לו תואר אצולה בממלכת פבליה , ואעניק למשפחתו שטחים רחבים לציד ירמוכי פרא , שלא בוייתו עדיין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק, אולי מוכרים בובות של FOAMY

http://www.illwillpress.com/

אגב, הנה לינק לכל הפרקים מההתחלה:

http://www.freewebs.com/foamy_squirrely_wrath/

TECH SUPPORT I +TECH SUPPORT II מומלצים בחום למי שלא מכיר את האדון האמיתי שלנו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה , אבל היא קטנה מדי ...

אני אסביר :

כמו שאנשים שמים אולטרות ברכבים שלהם , וסאבים , אגזוזי לחץ ומדי לחץ של מנגנון היניקה של אוויר צח מחוץ למכסה המנוע של האוטו שלהם , עם המנוע 1.2 ליטר שלהם וצמיגים של פיאט 127 , אני רוצה להפוך את הרכב שלי לסנאי על 4 .

הבעיה היא שבארץ אין מספיק חיבה לחיות הלא כל כך נפשית הללו , וזה יוצר בעיה .

חשבתי להביא מאיביי כמה בובות , אבל זה כמו לקנות חתול בשק ... רק שפה זה סנאי בשק .

מי היה קונה סנאי בשק בלי לראות אותו ובלי להרגיש את איכות הפרווה החמדמדה שלו , מתחכחת בעור המחוספס ...

קיצר , חנויות מוחשיות בבקשה .

מי שימצא לי בובה של סנאי , יתוגמל בהתאם .

אעניק לו תואר אצולה בממלכת פבליה , ואעניק למשפחתו שטחים רחבים לציד ירמוכי פרא , שלא בוייתו עדיין .

בנאדם, אני מעריץ אותך. אני מחבב סנאים, החיות האלו יכולות לעשות את הדברים המטורפים ביותר לפעמים, אחת החיות הערמומיות החכמות.

הבעיה שאין סנאים בארץ (למיטב ידיעתי, אם היו הייתי מקים סנאים פרטי כבר מזמן), לכן גם אף אחד לא ממש יודע עליהם הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...