נגן MP3. תקציב? חופשי!!! - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3. תקציב? חופשי!!!

hichcock

Recommended Posts

IPOD הוא נגן מאוד טוב

וכן האביזרים שלו יקרים בארץ וגם אין את כולם (והם גם דיי יקרים בחול אבל הרבה פחות)

לדעתי אם קונים IPOD תיקנו את זה בחול (כמו שאני עושה) והמשלוחים לא כזה יקרים ובאותו מחיר של הIPOD בארץ אתם תוכלו לקנות איתו גם 2-3 אביזרים

והוא כן תומך בLINE IN רק צריך לקנות אביזרים (כן קצת זנותי מאפל אבל אין מה לעשות)

ואיכות השמיעה תלויה לא רק בנגן אלה גם בסוג הקובץ של השיר איכותו באוזניות והנגן גם ותאמין לי רוב השירים שהאודיופילים שומעים הם ב-MP3 וזה ממש לא שיא האיכות אם אתה רוצה איכות ב-MP3 אז הקובץ ישקול בין ג'יגה ל 2 ג'יגה (ואז אפילו לא יגיע לשיא של הנגן)

ואם האודיופילים היקרים רוצים איכות שיקנו דיסק מן ב-1000 ש"ח ולא נגן MP3 ב-2000-2500 ש"ח כי זה אף פעם לא יגיע לאיכות של דיסקים מקוריים ללא שינוי

ואת שאר הכסף שישקיעו באוזניות ומגבר ואז היה להם את האיכות הכי טובה שאפשר

והיום יש גם דיסקמנים אם נגן וזה גם יותר איכותי מהסרטים שכולם מורידים מהאינטרנט וגם איכות הצליל הרבה יותר טובה

לסיכום אם אתה אודיופיל תקנה דיסק מן ב-1000 ש"ח ואוזניות ב-1500 ש"ח ומומלץ דיסקים מקוריים

אם זקוקים להמלצות יש לכם פה אחלה פורום

קלטות מקוריות לא עדיפות על דיסקים מקוריים?

איך אתה מצפה מבן אדם שלא מבין בתחום לבחור? :-\

אמרו לך את ההבדלים

ההחלטה באמת קשה...

תנסה להחליט

אני הייתי לוקח את הA2

1. כן, בתנאי שהנגן יזהה את המצלמה. וברוב המקרים זה לא קורה.

2. H10, IFP700 ואני בטוח שגם הדגמים החדשים ידרשו תוכנה.

3. כן, גם רדיו יש לי. לא זוכר מתי בפעם האחרונה השתמשתי בו.

4. וואלה, נכון. כולם אידיוטים. כולם לא מבינים כלום בנגנים. רק אתם גאונים גדולים שצועקים "המלך עירום". נכון. מי בכלל צריך מסך חזק וניווט קל פשוט. רדיו וטייפ מנהלים הרבה יותר שימושיים.

1.כנראה שלא השתמשת בH3XX כי הוא מזהה את הרוב המוחלט של המצלמות... קאנון נראה לי שלא כי לא ניסיתי אבל את כל השאר כן וחלק וגם קוראי כרטיסים אז ברוב המקרים זה כן קורה

2.לפי מה אתה בטוח שהחדשים ידרשו?

3.על מה הכן? רדיו זה משהו אחר

4.נכון יש את המיעוט שקונה בגלל הפשטות בשימוש וזה רק בשימוש והנוחות אבל הרוב קונים בגלל ההייפ סביב הIPOD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...