מעבד AXP 2500 מזוהה לי ב AXP2200 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד AXP 2500 מזוהה לי ב AXP2200

xgamer

Recommended Posts

1. אני דיי בטוח שאת ה"צריבה" של הגדרות המעבד (FSB ומכפלה) עושים במפעל ולא ניתן לשנות אח"כ.

2. מה אומר מסך הזיהוי הראשון כאשר אתה מפעיל את המחשב? מעבד AXP 2200 או AXP 2500?

3. ניסית עם תוכנות אחרות כמו Sandra או Everest? אולי הבעיה היא ב CPU-Z משום מה.

4. ניסית לעדכן את ה לגירסה האחרונה?

5. שנה את כל הגדרות ב ועל הלוח ל AUTO ותראה אין המעבד מזוהה.

לי נראה שאכן מדובר במעבד AXP 2200, כי זאת מחזורת הזיהוי שהוא משדר. אני ממליץ לבדוק שוב את המעבד עצמו, ואם אתה לא רוצה - קח את המחשב לחנות ותגיד שיש בעיה עם הלוח או המעבד ושיחליפו לך מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במסך הראשון מופיע 2200.

בדקתי גם בEVERST.

המחשב נקנה לפני 3-4 שנים.

עבדתי עם המחשב על לוח של אפוקס 8RDA+ שסיפק מתחים לא יציבים ולכן החלפתי.

אז היה כתוב 2500, הקטע שאולי שינו את הדפולט של הביוס (אפשרי?) ואז כאילו נתנו לי מעבד 2200 כקניתי 2500 (דבר שאני לא מאמין,קניתי מחנות גדולה)

היה כתוב על המעבד 2500, במדבקה כזו, ועם עוד מספרים שאני לא יכול לתת כי כבר חיברתי הכל.

ניסיתי עם תוכנות אחרות, הכל זהה.

לעדכן ביוס לא ניסיתי (נראה מסובך ויכול להרוג תלוח) וגם לשים הכל על אוטו גם לא. אני אנסה ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, חבר'ה הבעיה של הבחור היא משהו שקורה לפעמים.

לעיתים רחוקות מעבדי K7 פשוט מאבדים חצי או 3\4 ה L2 קאש שלהם. במקרה הצפציפי הזה, למעבד XP2500 צריך להיות 512KB ולמעבד שלו יש כרגע 256KB.

אם עדיין נשארה לך אחריות על המעבד, תממש אותה!!!

שילמת על מעבד 2500+ וקיבלת 2200+, אין פה שום בעיות זיהוי או בעיות בביוס.

1833MHZ + 512KB L2 = 2500+

1800MHZ + 256KB L2 = 2200+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זו בעיית זיהוי כי כל התוכנות כמו CPUZ לוקחות נתונים מהביוס לא? ואם הביוס לא מעודכן אז גם הם לא מעודכנים.

איך יכול להיות ששמתי את הFSB על 166 המעבד הוא 1833? אם זה היה 133 וכביכול הייתי עושה OC הייתי צריך לקבל קצת יותר, לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, חבר'ה הבעיה של הבחור היא משהו שקורה לפעמים.

לעיתים רחוקות מעבדי K7 פשוט מאבדים חצי או 3\4 ה L2 קאש שלהם. במקרה הצפציפי הזה, למעבד XP2500 צריך להיות 512KB ולמעבד שלו יש כרגע 256KB.

מאיפה הבאת את המידע הזה? יש תיעוד לבעיה הזו במקום כלשהו? אני אף פעם לא שמעתי עליה...

אם המעבד הוא אכן 2500, אז סביר להניח שהבעיה היא בלוח, ובעיקר ב . מצד שני - העובדה שמזוהה רק 256KB של L2 מעוררת חשד שמדובר בבעיה במעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "Senior Member" ב-www.ocforums.com כבר ראיתי כמה מקרים כאלה. לביוס או ללוח אין שום שליטה על כמות ה-L2 קאש.

תוכנה כמו CPUZ מספקת את כמות הקאש מאוגר שנמצא במעבד עצמו.

בקיצור. 99.99% שזה המעבד, ותצטרך להחליף אותו אם אתה רוצה את כל ה-512KB L2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROFL

יופי של תרומה לת'ראד! כל הכבוד!

רק שתדע דברים כאלה קורים וראיתי את כבר כמה פעמים בעבר. לכן אני יכול להתערב שאם הוא יחליף מעבד הכל יפעל כרגיל.

יכול להיות שאם זה מעבד ישן יותר, מלפני ש- התחילו לנעול אותם ויש לו ביעה באחד הגשרים L2 על המעבד, זה גם יכול לגרום לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...