פורסמו ציוני בגרות חורף תשסו 2006 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורסמו ציוני בגרות חורף תשסו 2006

Kurt

Recommended Posts

כמה שאלות יש לי :

1. אם אין לי את הקוד משתמש, איך אני יכול להשיג את הקוד שלי מבלי לחכות עד יום שישי? :-(

2. אם הגישו אותי בלשון על 98 וקיבלתי ציון סופי 89 [בבגרות קיבלתי 80] האם אני יכול לערער? פשוט נראה לי שהם לא ממש הבינו את הכתב שלי בחלק האחרון של הבגרות. אני הייתי אמור לקבל 92 לפי איך שבדקתי עם המורים [צילמתי את התשובות בפלאפון חוץ מאת הסיכום ויצא 92 אם הסיכום היה טוב והוא היה! אני בטוח!].

ד"א, אני עכשיו ביא' אם זה מתקשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, הבגרות במתמטיקה 005 הייתה קלה רצח! עשיתי את כל ה-6 שאלות שהיו ואז בחרתי את השלוש שהייתי בטוח שאני מקבל בהן את כל הנקודות. גם כשנשארנו לא הרבה אנשים בחדר של הבגרות הרשו לנו [טוב נו.. "בערך" הרשו לנו.. פשוט לא התנגדו] לצעוק אחד לשני את התשובות.. המשגיחות היו ממש מפגרות אבל עם זאת, נחמדות. לדוגמה, ידידה שלי ביקשה ממני לשאול אותי את התשובה רק את 2 המספרים הראשונים שאחרי ה0 [זה היה בהסתברות חח] והיא לא התנגדה..

גם תלמדו שאם המשגיחה קרובה אליכם תתחברו איתה ותתחילו לשאול אותה על מאיפה היא, איפה מלמדת, כמה שנים משגיחה וכל החרטא הזה ואז, תאמינו לי, היא תעלים עין פה ושם!

בעזרת השם בבגרות בספרות ננסה לסדר לנו משהו עם המשגיחה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אבד הקוד הזה!

יש למישהו מושג איך אני יכול לקבל אותו בלי להתקשר אליהם?

חבל שהם לא עושים את זה שאם מאבדים את הסיסמה או את השם משתמש הם שולחים אותה לאימייל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה בכלל סודי למה הם כאלה פטתים?! כאילו ה לא יכול לעשות פורטל שבשביל להגיע לציונים שלך מספיק ת.ז ?!?! למה צריך את כל הסיסמאות המפגרות האלה?! מצדי שבן לאדן יראה את היוציונים שלי את מי זה מעניין!? OMFG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה בכלל סודי למה הם כאלה פטתים?! כאילו ה לא יכול לעשות פורטל שבשביל להגיע לציונים שלך מספיק ת.ז ?!?! למה צריך את כל הסיסמאות המפגרות האלה?! מצדי שבן לאדן יראה את היוציונים שלי את מי זה מעניין!? OMFG.

פעם זה היה רק לפי ת.ז ... וביחד עם הרישומן\מרשם הגעתי לכל הציונים של הכיתה שלי ... היה מצחיק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...