סרט הזוי ועצוב מאוד שקרא לי היום. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט הזוי ועצוב מאוד שקרא לי היום.

kinggil

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המקרה הקלאסי של "לי זה לא יקרה" ::).

התופעה של ה"טרור מבפנים" גוברת בגלל שרמת החינוך והתרבות בארץ יורדות.

אבל זה כבר דלדיון אחר, ואם אתם לא פוליטקאים ואין לכם כ"כ הרבה זמן, לא תוכלו לעשות הרבה בנידון.

בקשר למה שיכול לקרות לכם ברחוב ואיך אתם יכולים להתגונן, יש כמה דרכים:

1) כשאתם יוצאים אתם יוצאים הרי עם מישהו, אז תשתדלו גם לחזור עם עמישהו הזה ולא ללכת לבד.

2) תקנו את התרסיס ש WISEMAN דיבר עליו, זה יביא לכם מידה מסוימת של ביטחון

(שדיי קריטי ברגעים של "הסתבכות" עם חלאות) וגם ישאיר אופציה להלחם חזרה כלומר להשפריץ ולנסות לברוח.

3) תלכו להתאמן באיזושהיא אומנות לחימה, ולא רק בשביל ללמוד להגן על עצמכם מחראות שיש ברחוב, אלא

גם בשביל הספורט \ או לפני הצבא בשביל להעלות את הכושר.

4) בכלל, תמנעו ללכת במקומות שאתם יודעים שהם "מיועדים לפורענות", ואם אתם רואים חבורה של ערסים\רוסים

יושבים באיזו גינה חשוכה, תוותרו על הקיצור דרך ותגיעו בשלום.

5) אם קורה לכם מקרה כזה, ואתם לא יכולים לעשות כלום דבר ראשון אל תאבדו את הראש. תהיו שקולים ותעשו

הערכת מצב. הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו זה איך לברוח (אם אתם לבד. אם לא, זה אתם פשוט משאירים

את מי שנצא אתכם במצב גרוע יותר... לא נורא "חברי" הייתי אומר).

ברוב המקרים אתם לא תהוו עליהם איום, אז עדיף לחשוב על דרך כלשהי לסיים את זה ולהשיג את המשטרה.

אפשר למשל לנסות "לקנות" את הפלאפון מהם מחדש "אם אני מארגן עכשיו 200 שקל אתה מחיזר לי ולחברים שלי

את הפלאפון ?" או משהו דומה. וכמו הבחור מלמעלה, לדפוק אותם חזק. או לראות לאן הם הולכים, להכנס לאיזה קיוסק \ חנות להזמין ניידת.

בכל מקרה, אני חושב שלדבר איתם ב"סלנג" שלהם, כמו "כפרה" "גבר" ו"באמא שלך", לא משש יעזור. לא רק שזה מראה שאתם

פוחדים, אלא זה גם מוריד מהערך העצמי שלכם, וגורם לכם להרגיש עלובים. (או לפחות מרגיש ככה).

עדיף לנסות לשחק אותה "אחד משלהם" מאשר לסיים במיון.

אין טעם ללמוד אומנות לחימה, זה לא כמו פעם שהיו רבים מכות, היום אין כזה דבר מכות, סכין לבטן וגומרים את הסיפור... ככה זה עובד. אומנות לחימה לא תעזור לך, מכיוון שהם בד"כ בקבוצות של 7-8, ערסים לא הולכים לבד, הם יצורים נאלחים ופחדנים, הם לעולם לא יתעסקו עם אחרים שהם לבד, מהסיבה הפשוטה - הם אפסים.

וכמו שאמרת, תדעו את מקומכם. תלכו למועדנים שאתם יודעים שמקפידים על הסלקציה הנכונה, ולא מכניסים לדוגמא מישהו שבשבוע שעבר הלך מכות באותו המועדון. לכל מועדון מתוקן צריך להיות את ה-BLACKLIST שלו.

אל תסתובבו עם דברים יקרים עליכם, ואם כן, תסוו אותם כמו שצריך, אל תראו לחתול את השמנת מול העיניים שלו, כי מן הסתם הוא ירצה אותה...

ואתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, עובדה שאני גר בבת-ים שהיא עיר יחסית רוויה בערסים, ולעולם לא חטפתי מכות או נבזזתי. וזה בזכות שאני מקפיד על כללים וצופה את מה שעומד לקרות, אני לא יעבור ליד גינות בלילה שמראש אני יודע שישנו סיכוי גדול מאד שיש שם ערסים מציקים. זה שם המשחק, להפעיל את הראש.

אם אתם מפעילים את הראש, אתם מורידים את הסיכויים שלכם ליפול קורבן בצורה משמעותית. :xyxthumbs:

כל השרשורים האלו שכאן כל יום שני וחמישי, רק מצביעים דבר אחד, הופכת\הפכה להיות מדינת עולם 3. אני חושב שהפורום הזה הוא דוגמא חיה למצב בארץ, מכיוון שברובו הוא מורכב מנערים בגיל העשרה. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...