אם אני קונה מעבד אינטל מחו"ל והוא מתקלקל לי,יש לי אחריות בארץ? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני קונה מעבד אינטל מחו"ל והוא מתקלקל לי,יש לי אחריות בארץ?

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אחד בכלל לא יחליף לך את המעבד ישר על המקום

קודם כל בודקים אותו

וכדי לבדוק צריך מעבדה

איזה מעבדה? תוקעים אותו באיזה לוח ובודקים אם הוא עובד, וגם זה במקרה הטוב.

זה עדיין לא משנה את העובדה שאיסטרוניקס לא פילנטרופים ולא יחליפו לך מעבד שהם לא יבאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעבדה? תוקעים אותו באיזה לוח ובודקים אם הוא עובד, וגם זה במקרה הטוב.

זה עדיין לא משנה את העובדה שאיסטרוניקס לא פילנטרופים ולא יחליפו לך מעבד שהם לא יבאו.

ואם הוא לא עובד?

מה הסיבה?

שאני עשיתי OC?

או שסתם משהו במעבד עצמו התקלקל?

הם צריכים לבדוק את כל זה כדי לדעת אם מגיע לי לממש את האחריות או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא בודק אם עשית OC.

כל עוד אין סימנים חיצוניים על המעבד הוא יוחלף.

כמובן - רק אם קנית מאיסטרוניקס.

הרבה חנויות היום קונות מייבוא מקביל. אני לא אומר שזה רע - אבל אם קנית מעבד בחו"ל או מייבוא מקביל איסטרוניקס לא יחליפו לך את המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

אני לא יודע באיזה אוטופיה אתה חי - אבל שאר האנשים בפורום חיים בישראל.

לא חסרים שרשורים על אנשים שמספרים איך דפקו מעבד או כרטיס מסך באוברקלוק ושאלו איך להחזיר אותם ולהחליף אותם.

ליבואן לא אכפת וגם בכלל אין לו את הכלים לבדוק מעבר לבדיקה ויזואלית. היצרן מגלגל את העלות בחזרה על הצרכנים.

אם אין סימן ברור לאוברקלוק, אף אחד לא עושה מעבר לבדיקה שטחית. יש לא מעט אנשים בפורום הזה שהחליפו רכיבים שעברו ונשרפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם...

בדקתי את העניין עם שתי החברות (TechData עבור ואיסטרוניקס עבור אינטל) - אני מוקר כספק של שתייהן (למרות שאני,כבר שנים, לא מוכר חומרה). תשובתם: אם ה-CPU לא נקנה אצלנו, איננו אחראים אליו (זאת אומרת אין שרות כלל עולמי של אף יצרן) ואנחנו לא שולחים מעבדים ישירות לחו"ל (גם על חשבון הלקוח - שישלח עצמית, זה אותו הדבר). שימו לב לחלק האחרון - זוהי הצהרה של TechData! אם במקרה ויש לכם קשרים אצלם והנציג של בחברה קם על הצד הטוב שלו - אז אוליי (וגם אז זה ללא שום הבטחה להחלפה או ביטוח כולשהו על המשלוח).

לגבי מציאת שימוש ב-Overclocking: הדרך היחידה שיש ליצרן (או המשווק) לדעת זאת היא באם נשרף אחד או יותר מהנגדים החיצוניים או שיש סימני חריכה על פלטה הקרמית החיצונית או אם המשתמש הוא דביל ואמר במפורש שזה היה המצב (מסקנה: לא למסור פרטים על שישמוש "מיוחד" כאשר שואלים אתכם)- אף אחד לא יתחיל לנתח לגורמים את המעבד.

שלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנצל את ההודעה לשאלה שיש לי, במקום לפתוח נושא חדש.

אני שוקל להזמין מחו"ל מעבד+ל.אם+כ.מסך. כמובן שאחכה ליציאת המעבדים החדשים.

זה יהיה משתלם לי מבחינה כלכלית להזמין מחו"ל או שעדיף מהארץ?

אני מדבר גם באופן כללי על כל חומרה, בלי קשר לאחריות המוצר (שלוש מחשבים היו לי, ואף פעם לא נהרס לי שום דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי במחיר שיהיה בארץ..

אם יהיה הפרש זניח אז לא שווה לזמין מחו"ל ולאבד אחריות שהיא לא מפריעה..

אם יהיה הפרש רציני אז כמובן שעדיף להזמין.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...