מחשב נייד - עד 6000 כמה שפחות יותר טוב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד - עד 6000 כמה שפחות יותר טוב

shlomibandit

Recommended Posts

אני צריך מחשב נייד לעבודה משרדית..

גלישה של אינטרנט וכו וכו

איך המחשב הזה?

http://www.nanashops.co.il/sale.php?sale=2854377

אם אפשר לקבל הצעות למחשבים נוספים יהיה טוב

שיהיו טובים לעבודה משרדית עד המחיר הנל

במחשבים ניידים מה יותר טוב amd המעבדים החדישים שלהם

או של אינטל?

ומה ההבדל בין המחשב למעלה

למחשב הזה: http://www.cnab.co.il/productslist.aspx?CategoryID=101&DefaultProduct=1380

למה הוא כולכך זול???

תגובות בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המחחשב למטה הוא כולכך זול? 3800 שקל לכזה מחשב?

אתה מדבר על אחד המחשבים הזולים מסוגו, אולי הכי זול בארץ. הוא מתומחר אגרסיבית. מעבר לזה, לא מדובר בנייד כל כך טוב. שים לב לזיכרון המצומק, להארדיסק הקטן, לכך שאין צורב ...

מעבר לזה - תיזהר מ- CNAB. הם מאד זולים אבל יש להם שם רע מאד, בפרט בניידים. אפילו כשאתה חוסך איתם מאות שקלים, זה לא שווה להזמין מחשב חדש ולקבל תקול, מתצוגה או מחודש. וספציפית לדגם הזה, אתה לא חוסך כלום - יש חנויות טובות יותר ברשת שיתנו לך אותו בזול יותר, ואפילו באופיס דיפו הוא עולה בערך אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. השתכנעתי..

:xyxthumbs:

אז משהו יכול להביא לי הצעה למחשב טוב , שיחזיק הרבה זמן בלי בטריה , שיהיה מהיר ויסחב לעבודה משרדית וכו.. עד 6000

כמה שפחות יותר טוב..

במגבלת התקציב הזאת אני ממליץ על IBM R50e UR0U2IZ. מחשב מעולה של . קצת כבד (3 ק"ג) ומאסיבי, אבל במחיר הזה לא תמצא מחשבים קלים טובים, רק כבדים וטובים או קלים וגרועים.

כל סדרת R50 באה היום עם צורב איכותי מובנה. כעיקרון לעבודה משרדית יספיק לך גם הדגם הפשוט והזול יותר - R51e UR16NIM - אבל המלצתי על היקר יותר כי ציינת שחשוב לך זמן סוללה. היקר שעולה כ- 5.5k ש"ח פועל על מעבד M, בניגוד ל- R51 הזול שפועל על Celeron. אתה לא צריך את עוצמת המחשוב הזאת לאופיס/אינטרנט, אבל בגלל הספיד-סטפ המובנה בפנטיום M אתה מקבל חצי שעת עבודה נוספת על אותה סוללה, סכ"ה 4 שעות במקום שלוש וחצי. אם שלוש וחצי שעות מספיקות לך, לך על ה- R51, שגם הוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה מחשב טוב.. אבל המחשב הוא לא לי הוא לאחותי , היא טוענת שהמחשב הנל מכוער , אפשר למצוא מחשב עם ביצועים דומים למחשב שהצעת שהוא טיפה יותר יפה??

טוב, אני לא רגיל לבחור מחשב לפי איך שהוא נראה... לך תבין את הנשים ;)

כעיקרון תבין שבפחות מ- 6,000 ש"ח אנחנו מדברים כאן על השכבה התחתונה, הזולה ביותר של הניידים. אתה מחפש מחשב עם מפרט אטרקטיבי במחיר הזה, שזה אפשרי, אבל למצוא אחד שיהיה גם מלך היופי זה כבר די קשה.

מחשב מומלץ אחר בקטיגוריית המחיר הזאת הוא ACER TRAVELMATE 2413WLMi. אולי אחותך תאהב אותו יותר, למרות שלדעתי IBM עולה עליו בכל מובן אפשרי בייחוד כשהמחירים דומים.יש גם את חברת LG שמייצרת מחשבים מאד יפים (לפחות לטעמי, וכנראה לא רק), אבל בדרך כלל קצת יותר יקרים על פחות חומרה, כשמצד שני אתה מקבל 3 שנות אחריות (במקום שנה על IBM). על תיתן לזה לבלבל אותך - IBM עדיין נחשבים יותר סולידיים ושרידים. בכל מקרה אולי תעיף מבט ב LG LW40-3JLE, מפרט נחמד במחיר לא רע. עדיין הייתי הולך על בגלל החומרה ואיכות ההרכבה, אבל אחותך מסתכלת בקנקן... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי אהבה את הlg

ודווקא גם לדעתי הוא דיי טוב במפרט שלו.. אז מה אתה אומר כדאי ? הוא טוב ? שווה את הכסף ?

ודרך אגב כתוב שהוא בטכנולוגיית הסונומה , אני רואה את זה הרבה בזמן האחרון ..

זה אומר שהוא גם סנטרינו? ואם לא אז מה ההבדל בין סונומה לסנטרינו מה יותר טוב???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מצויין !

אחי רכש אותו לפני כמה חודשים, מסך נפלא, בכלל מחשב טוב, עלה לו אבל הרבה יותר בסביבות ה7000, אבל עכשיו נכנסה סידרת מחשבים חדשה של עם הליבה כפולה, אז המחירים ירדו והמחיר שלו עכשיו ממש משתלם. גם המשקל טוב 2.4 לא כבד והוא די קטן. תכלס במחיר הזה(6000שח) הוא המומלץ, גם של חברה אמינה ואחריות טובה, לך על הLW40 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את המחשב הזה שקניתי לפני כמה זמן לאמא שלי:

http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=5482891

הוא סבבה לגמרי- והוא דיי יפה

והוא יותר זול- אבל למען האמת לא הסתכלתי על המפרט השני שהציעו לך

בכל מקרה

מזה אני מרוצה

(רק שים לב שאין לו כונן פלופי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה רבה על התגובות...

המחשב השני עולה 500 שקל פחות למה???

מה יותר משתלם המחשב העליון או המחשב השני שהציעו ?

אם זה רק ההארדיסק אז לאחותי מסםפיק 40 ג'יגה.. ניראה לי שאני ילך על השני שהציעו כי הוא יותר זול..

הוא בסדר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...