היום הייתי בחנות נשקים :D - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הייתי בחנות נשקים :D

J0HNiE

Recommended Posts

היום בערך בשעה 9 בבוקר קרוב משפחה שלי בא לקחת אותי לפגישה של כלבי Bernese Mountain (מה שיש לו) וסתם היה די משמעם ואז נסעו למקום שהוא ממש בגודל של קניון !!! ויש שם אקווריום, הר עם חיות שהרגו וסתם אותם כזה הצורה ממש מדהימה היה ממש יפה ואז חכיתי לרגע שרצתי לבוא לשם בגללו וזה היה הנשקים!

בהתחלה הסתובבנו ליד נשקים משומשים וגפם יכלת להחזיק (הרוב שם היה שוטגנים) וכמעט כל אחד שם לה 500$ בערך...

ואז נכנסו לחדר קטן כזה שהחזיק שם עוד כל מיני סנייפרים, שוטגנים לאספנים, ואקדחים... מה שהכי הפתיע אותי היה המחיר שלהם !! 22,000$ לאקדח!! והרוה היה שם בסיבות ה7,000$... אחרי זה הלכנו לדוכנים (כמו שיש בGTA SA בערך.. :lol:) וביקשתי לראות Deasrt Eagle האקדח הישראלי :) וראיתי רק אחד שחור ואז המוכר אמר לי אתה רוצה לראות את הכסוף החדש? אז אמרתי כן ומשהו מדהים !! יכלתי להחזיק והוא עשה את התנועה של ההתנעה שלו ולא ממש ידעתי איך להחזיר אותו למצבו הרגיל אבל זה היה משהו די כבר.. והחיר שלו היה 1,740$!!!!!!

והייתי חייב לבקש לראות M-16 והוא גם הביא לי להחזיק אותו וזה היה די מגניב והוא גם די קל...

בנוסף היה שם גם סקופיים, תחמושת..

יכלת לקנות רק את הקליע, ואז הgun powder, ואז את ראש וככה יכלת להרכיב לעצמך כדורים... היה שם אלפי כאלה!! ואז גם יכלת לקנות כודרים כבר מלאים.

בנוסף גם מצאתי את הכדורים של הDearst Eagle (מפחיד :|)

בכל מקרה גם ציפתי להחזיק קלצ'ניקוב אלב לא היה להם באותו זמן...

בקיצור עם היה לי כסף ורישיון הייתי קונה בלי שום בעיה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...