מחפש אוזניות טובות במחיר של 2000+ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות טובות במחיר של 2000+

PROSK8

Recommended Posts

אתה רוצה לחבר את האוזניות ישירות לנגן שלך? אתה מתכוון להסתובב איתן בחוץ?

בעיקרון למוסיקה שאתה שומע אוזנייה מעולה תהייה הסנהייזר 280 שבארץ עולה משהו כמו 900 שקלים אני מניח. מעבר לזה הכמות שיש בארץ דיי נמוכה. בתקציב שלך אין מנוס מללכת ולשמוע בעצמך. יש גראדו במחיר טוב, ויש ביירדינאמיק במחירים לא רעים בכלל. את כל אלה תוכל למצוא אצל אורי יפה בירושלים.

בנוגע להגברה, אני מניח שאתה מדבר על הגברה לאוזניות שתשמש בבית. יש לך כמה אפשרויות וגם פה, צריך לשמוע. יש לך את ה-AQUA שעולה רק 1400 שקלים למיטב זכרוני והוא מגבר מעולה לעומת כל דבר במחיר דומה לו וכנראה שגם מעבר. הוא ככל הנראה המגבר היחיד שעושה בדיוק את מה שהוא אמור לעשות, להגביר, ולא שום דבר מעבר. יש גם את הוינסנט שעולה כ-2000 שקלים ואמור לתת צליל קצת יותר צבוע, אבל קצת יפה יותר. ממליץ לך לשמוע אותם גם כן. את הוינסנט יש בפיוז בגבעתיים עם ה-X-CAN 3 של מיוזיקל פידליטי. ואת ה-AQUA יש אצל הבחור שבונה אותו, אסף, מתל-אביב. אם אתה רוצה כתובות ומספררי טלפון, פנה אליי בפרטי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסתובב עם אוזניות גדולות ברחוב זה לא נוח בכלל. אני מציע לך בתקציב הנכבד שלך לקחת אוזניות טובות לבית עם מגבר טוב, ולנגן שלך לקחת זוג אוזניות נחמד בכמה מאות שקלים. יהיה לך הרבה יותר נוח וגם אוזניות ניידות מתאימות לנגנים ניידים מבחינת דרישות זרם.

www.aviyaffe.co.il

www.fuse.co.il

www.aqua-audio.com

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה נראה לי שאני יקח את האוזניות האלו http://www.aviyaffe.co.il/aviyaffe.html ואם אפשר להגיד לי האם יש יותר טובות מהם

והאם יש מגבר יותר טוב כי ראיתי באיזה חנות מגבר אבל לא כזה קטן שאפשר לעשות איתו מלאה דברים בקיצר כזה מיקצועי אפשר לתת אתרים או תמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאת לי קישור לדף הבית של החנות. על איזה דגם של אתה מדבר? שוב, בתקציב שלך, לא מומלץ לקנות כשבנסיעה קצרה יחסית אפשר לשמוע את רוב האפשרויות. מבחינת הגברה, בפיוז יש שני מגברים כאשר אני אישית ממליץ על הוינסנט. גם ה-AQUA מגבר מעולה ותוכל לשמוע אותו בתל-אביב אצל הבחור שבונה אותם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי כבר אם לקחת לחוץ לקנות איזה אוזניה כי אצלי היה מלאה שפשוט בין 3שבועות לחודש פשוט כבר לא שמעו בהם והיה בעיה נו זה התחיל שיש הפרעה אז אני מסובב את הכבל התקוע במחשיר ועובר אבל אחרי זה האוזניות נחלשות וזהו מתות

ולא יודע איזה מגבר זה אבל זה משהו שיכול לשנות לא רק להגביר וזה אלה עוד מלאה להגביר את הרץ ומלאה דברים והוא ממש יקר איזה20000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה צריך מגבר עם אקולייזר בפנים? אתה מחפש לזרוק כסף על שטויות שרק דופקות דברים?!

תיקח מגבר שיגביר, ואוזניות שינגנו. בשביל אקולייזר תשתמש במחשב או מה שזה לא יהיה שתחבר לשם. תשקיע בכרטיס קול איכותי וזהו, אתה מסודר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי תמיד מלאה שפשוט בין 3שבועות לחודש פשוט כבר לא שמעו בהם והיה בעיה נו זה התחיל שיש הפרעה אז אני מסובב את הכבל התקוע במחשיר ועובר אבל אחרי זה האוזניות נחלשות וזהו מתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...