מפלגת חד"ש - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפלגת חד"ש

Kurt

Recommended Posts

אני לא מספק פתרונות ריאליים, תקרא שוב

אני לא מציע הצעות כדי שיעברו בבג"ץ או בכל מקום אחר, אני אומר איך לדעתי המדינה צריכה להיות

אבל נניח והייתי בשלטון, פעולות טרור מצד הערבים היו זוכים ליחס כזה שכל אלה בישראל היו עוזים מרצונם, פשוט כי הם לא רצויים

ותפסיק להשתמש בטעונים דמוקרטיים, צורת השלטון הזאת רחוקה מלהיות זהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש ממש לא שמאלני, אני תומך בחיסולים ממוקדים, לא תומך במתן שטחים חד צדדי, או בנסיגה חד צדדית מגושי ההתיישבות.

אני כן תומך בהתנקות חד צדדית לגבולות ביטחוניים, כלומר אלא שיספקות רצועת בטחון בין שטחי A וB לC. על חשבון שטחי A וB כמובן.

כל זה כומבן כל עוד עין פרטנר למשא ומתן אמיתי, כאשר שני הצדדים מוכנים להתפשר על עקרונות דואבים.

אתה לעומת זאת רואה פתרון לסכסוך במציאת פתרון לבעיית הערבים, כלומר מחיקת כל הערבים מעל פני מדינת .

גם היטלר חיפש פתרון לזה, הוא רצה בהתחלה להעביר את היהודים, אפילו הציע למדינות לקנות אותם. אבל הוא הבין שאין פתרון פרקטי אחר חוץ מהשמדתם.

אתה לא שונה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה תלוי בי, לאזרחים ערבים לא היו את אותם זכויות כמו לאלה היהודים

האמונה היהודית זה חלק בלתי נפרד מהמדינה

(הכללתי ערבים בכוונה)

איך זה התחיל בגרמניה? רמז: שלילת זכויות ליהודים.

לכן, ההבחנה היחידה שצריכה להיות היא על פי לאום יהודי

הדבר היחידי שמשנה זה האם אתה מהגזע הארי או לא.

תן לי לנחש, למדת עליו בשיעור היסטוריה?? טמבל.

אני לא קורא להשמדה המונית של ערבי , פשוט אין להם מקום במדינה, שלא נדבר בארץ

ליהודים אין שום מקום בין חברי העם הארי או בגרמניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לעומת זאת רואה פתרון לסכסוך....

אני לא רואה פיתרון לסיכסוך. בפעם המי יודע כמה , אני לא מספק פתרונות.

בנסיבות של היום, לעומת 39', יש את כל הלגיטמציה למגר את הערבים מעמדות פוליטיות,הרוב המוחלט (99%) של הערבים בישראל הם תת עם, שחותרים ליצירת שלטון פלסטנאי בישראל.

אם כואב לך לשמוע את זה ואתה לא יכול לעשות את ההבחנה בין היום למשטר הנאצי, אין לי יותר מה להגיד לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שהיטלר אמר עלינו.

אבל הוא לא צדק נכון לעומת זו אנו צודקים ולא רק צודקים יש ערבים שמצעירים על כך בגלוי

ובכלל אל תהיה טיפש(צודק) תהיה חכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם היטלר היה בטוח שהוא צודק, מה לעשות שאתם לא צודקים יש מספיק אוכלוסיה ערבית שנאמנה לארץ הזו.

ותכלס איך שהמדינה שלנו מתייחסת למיעוט הערבי אני באמת מתפלא שהם לא יוצאים בפרעות כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחמק מהנקודה...

וההשוואה העלובה הזאת להיטלר לא ממש תורמת (חוץ מאשר דמגוגיה זולה, כמובן).

אגב, הנפנוף הזה בהיטלר בדיונים ככלי דמגוגי הוא מאוד נפוץ:

http://en.wikipedia.org/wiki/Godwins_Law

הנקודה היא, עצם העובדה שיש אוכלוסייה כזאת בארץ, שלא בלבד שאינה תורמת למדינה - אלא מוצצת ממנה כסף ויותר גרוע, גם בוחרת לכנסת מישהו שהיה היועץ של אחד מהטרוריסטים היותר גרועים שידעה המדינה שלנו. אני לא אומר שהנציגות שלהם בכנסת בהכרח מייצגת את הדיעות שלהם (למרות שבהרבה מקרים זה כן ככה) - אבל עצם העובדה שזה סוג הנציגות שמביאה האוכלוסייה הזאת לכנסת מעוררת שאלות לגבי האם תהיה כאן מדינה לעם היהודי בעוד כך וכך שנים, במגמה הנוכחית (וכמובן, גם מעוררת את התשובה - לא).

הנקודה היא שערביי תומכים באופן גלוי בתנועה שקוראת להפוך את מדינת ה"שריעה" - מדינת דת איסלאמית. ומי שחושב שהם רוצים "מדינת כל אזרחיה" טועה בגדול. (אני מדבר על המוסלמים כאן)

כן, המתונים שבהם, שמבינים שאם לא תהיה כאן מדינה יהודית, לא יהיה כבר מאיפה למצוץ כסף, לא מפריעה להם ההגדרה של המדינה כיהודית. אבל אין בכלל מה להשוות בין ערביי (שמחשיבים את עצמם "אחים" של אוייבינו הגדולים הנקראים לפעמים "שכנים") לבין היהודים בגרמניה שלפני מלחמת העולם השנייה, שהיו תושבים מכובדים וכל מה שהרגיז בהם היה שהם היו מוצלחים באופן ממוצע (למשל, מבחינה כלכלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא, עצם העובדה שיש אוכלוסייה כזאת בארץ, שלא בלבד שאינה תורמת למדינה - אלא מוצצת ממנה כסף ויותר גרוע, גם בוחרת לכנסת מישהו שהיה היועץ של אחד מהטרוריסטים היותר גרועים שידעה המדינה שלנו. אני לא אומר שהנציגות שלהם בכנסת בהכרח מייצגת את הדיעות שלהם (למרות שבהרבה מקרים זה כן ככה).

חרדים? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא. בניזרי היה היועץ של בין לאדן. אני מתכוון לערפאת... ::)

אגב, החרדים כן מפריעים לי, מבחינת העלוקתיות. אבל אני לא רואה בהם סיכון ביטחוני. לפחות ברובם הגדול מאוד (חוץ מנטורי קרתא, שמונים כ-200 אנשים - אבל גם הם לא יעודדו פעולת טרור, בצורה כזאת או אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...