רשיון נהיגה - צריך יעוץ בבקשה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשיון נהיגה - צריך יעוץ בבקשה

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אני אנסה טיפה להרחיב על הרעיון של פחות מ28 שיעורים

בעקרון בישראל עפ חוק אדם שלומד נהיגה מחויב ב28 שיעורים לפני הגשתו לטסט.

עכשיו יש דבר שנקרא קבלנות, לא כל המורים מוכנים לעשות את זה.

ברמת העקרון במקום לשלם שיעור שיעור, משלמים סכום אחד ועושים שיעורים עד שתלמיד מוכן לטסט.

עכשיו מורה לא יסגור על דבר כזה עם תלמיד לפני שהוא סומך עליו וראה אחרי מספר שיעורים שהוא קולט מהר.

מפני שברגע שסוגרים על עסקה כזאת המורה מתחייב להעביר לתלמיד שיעוברים עד שהוא עובר טסט.

אם התלמיד גרוע, המורה "יתקע" עם התלמיד וזה לא ישתלם לו כיה ואא יאלץ לתת יותר שיעורים מ28.

מצד שני אם התלמיד ממש טוב הוא יגיש אותו לפני 28 שיעורים ויחסוך שעות לימוד מהתלמיד.

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל זה שטויות. אני שילמתי על כמה שיעורים שעשיתי, ועשיתי 19.

Anatoli.

:xyxthumbs:

אימא שלי עשתה לפני 20+ שנים על ידני עברה טסט 1 עם 18 שעורים :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל זה שטויות. אני שילמתי על כמה שיעורים שעשיתי, ועשיתי 19.

Anatoli.

לא מבין איך עשית 19, טוב או לא, אתה חייב לעשות 28.

כנראה שהמורה שלך חאפר, גם אני עברתי ראשון אחר 29 שיעורים ומהשיעור ה20 הרגשתי שאני לא מתקדם וזה חסר טעם אבל לפי חוק הייתי חייב לעשות 28 שיעורים לפני שניגשתי לטסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה. גם אני הרגשתי מוכן לטסט אחרי שיעור חמישי, אבל עדיין לא ניגשתי אחרי שיעור חמישי. ברגע שהמורה שלי החליט שהוא מוכן להגיש אותי (והוא לא מוכן להגיש מתחת ל-20. אצלי יצא במזל בגלל שהוא נתקע בדרך ולא יכל לעשות לי שיעור 20) הוא הגיש אותי לטסט. לא חאפר ולא נעליים. מורה מעולה ורציני שלא עושה שטויות. לא יודע איפה אתה חיי, ועם איזה מורה יצאת שלא מוגיש אף אחד מוקדם יותר (דופק עליכם קופה) אבל אני יודע שכשאני ניגשתי לטסט על גבי הטופס שלי נרשם 20 שיעורים, וסך הכל זה נחשב לחריג. יש כאלה, וזה לגיטימי. ברגע שמורה כלשהי מגיש על 20 שיעורים, ולוקח תשלום רק עבור 20 שיעורים, אבל רושם שהוא עשה 28 שיעורים. מס הכנסה ייכנסו לו באמא, ואתה יכול להיות בטוח שאף אחד לא צריך את זה על הראש.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שיש שיעורים של שעה ויש שיעורים של 45 דקות

19 שיעורים של שעה זה המינימום כמו ש-28 שיעורים של 45 דקות זה מינימום

(נדמה לי..אם אני זוכר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף, פנה בפרטי אני אשמח לתת לך.

ד"א, קח בחשבון שהוא מחדרה, וקח עוד יותר בחשבון שהוא יגיש אותך מוקדם רק אם אתה מוכן לזה, וגם אז זה יהיה על 20 שיעורים מינימום. כפי שהסברתי, אצלי יצא 19 מהסיבה הפשוטה שהוא איחר לשיעור ה-20 שלי והייתי צריך להגיע לטסט, כך שכל השיעור ה-20 היה הנסיעה מהבית ספר לאיפה שמתחיל הטסט :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה. גם אני הרגשתי מוכן לטסט אחרי שיעור חמישי, אבל עדיין לא ניגשתי אחרי שיעור חמישי. ברגע שהמורה שלי החליט שהוא מוכן להגיש אותי (והוא לא מוכן להגיש מתחת ל-20. אצלי יצא במזל בגלל שהוא נתקע בדרך ולא יכל לעשות לי שיעור 20) הוא הגיש אותי לטסט. לא חאפר ולא נעליים. מורה מעולה ורציני שלא עושה שטויות. לא יודע איפה אתה חיי, ועם איזה מורה יצאת שלא מוגיש אף אחד מוקדם יותר (דופק עליכם קופה) אבל אני יודע שכשאני ניגשתי לטסט על גבי הטופס שלי נרשם 20 שיעורים, וסך הכל זה נחשב לחריג. יש כאלה, וזה לגיטימי. ברגע שמורה כלשהי מגיש על 20 שיעורים, ולוקח תשלום רק עבור 20 שיעורים, אבל רושם שהוא עשה 28 שיעורים. מס הכנסה ייכנסו לו באמא, ואתה יכול להיות בטוח שאף אחד לא צריך את זה על הראש.

Anatoli.

הרגשת מוכן אחרי שיעור חמישי? נהגת לפני זה? כי אם בשעור הראשון שלך זה היה הפעם הראשונה שנגעת בהילוכים ובשעור החמישי הרגשת מוכן כנראה שאתה שומאכר.

אצלינו ברחובות לא שמעתי עדיין פעם אחת על כזה דבר שמורה מגיש מישהו ממתחת ל28 שיעורים, יש לי חברים שנוהגים מצוין ובאמת שלא היה להם שום בעיה לגשת לפני 28 והם לא ניגשו כי פשוט לא יכלו.

אני יבדוק אם באמת יש חוק כזה שאסור מתחת לשיעור 28, כי ממה שאני יודע וכמעט כל מי שאני מכיר זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מרגישים מוכנים בשיעור החמישי.

אבל בשיעורים הראשונים המורה עדיין לוחץ ביחד איתך על הקלאץ', כך שלא יכבה לך המנוע בזינוקים בעליה וכו'.

וגם אחרי 5 שיעורי נהיגה עדיין אין לך מספיק ניסיון כדי לעבור טסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק בכלל! לא כל המורים לוחצים על הקלאצ' ולא כולם נוגעים בהגה ולא כלום. לי המורה נתן 3 ברקסים במשך כל הלימודים. בקלאצ' המורה לא נגע לי פעם אחת אפילו, ובהגה הוא בכלל לא העז לחשוב על לגעת. כל מורה עם הדרך שלו. המורה שלימד אותי לא נוגע בקלאצ' לאף אחד, מצידו שייכבה האוטו מליון פעם הוא לא ייגע בקלאצ' לאף תלמיד. בשיעור חמישי הרגשתי מוכן, אבל להרגיש מוכן ולהיות מוכן זה לא אותו הדבר. משיעור 9 בערך עשיתי מסלולי טסטים וסתם סיבובים באוטו וזה הכל.

הייתרון היחיד מבחינתי בזה שסיימתי עם קצת שיעורים וטסט ראשון זה החיסכון בכסף. מבחינת הפוזה זה הכל עובר ברגע שאתה מסיים את הלימודים ועובר טסט. אני היום כבר בלי מלווה (בשעה טובה) וכל העניין של כמה שיעורים כבר לא מעניין את הביצה הימנית. בסופו של דבר חשוב לדעת לנהוג, ולא לדעת לעבור טסטים על קצת שיעורים.

וד"א, מספיק כבר לחפש התחכמויות. עשיתי טסט ראשון על 19 שיעורים, סבבה. לא צריך להתחיל לחפש מניעים נסתרים וקונספירציות חבויות, לא תמצאו כאלה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...