מה ההבדל בין שני המעבדים Intel 630/Intel 805D - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין שני המעבדים Intel 630/Intel 805D

kipi25

Recommended Posts

למה 600?300...

שני המעבדים הראשונים:

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_269_76_1680

האם שני המעבדים הללו, ובמיוחד ה 820D (אם הוא כ"כ מומלץ) מצריכים קירור מיוחד, או שהגוף קירור המקורי של מספיק?

ואם אפשר, מישהו יכול להביא בנצ'מרק ל 805D?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי 805, לוח 945P של GB ו BT. עוד מעט יהיו תוצאות OC אם תמתינו :)

ובאופן כוללני, ה820 עדיף אם יש קצת מזומנים בכיס, 300 ש"ח זה לא כ"כ הרבה. בערך הסכום שחוסכים על ה BT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות של בד"כ לא מיועדים ל OC. מעניין אותי לדעת האם הלוח הזה כן מיועד ל OC, או שפשוט ניתן לעשות איתו OC ל D805 בגלל ה BUS הנמוך שלו והעובדה שהלוח עצמו תומך ב BUS גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות של בד"כ לא מיועדים ל OC. מעניין אותי לדעת האם הלוח הזה כן מיועד ל OC, או שפשוט ניתן לעשות איתו OC ל D805 בגלל ה BUS הנמוך שלו והעובדה שהלוח עצמו תומך ב BUS גדול יותר.

כמובן שאפשר

אני גם בדרך להזמין מערכת כזאת וביררתי את זה די לעומק

945P תומך עד 266 = 5320MHZ למעבד

הלוח לא יגביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאפשר

אני גם בדרך להזמין מערכת כזאת וביררתי את זה די לעומק

945P תומך עד 266 = 5320MHZ למעבד

הלוח לא יגביל

ה 945P הוא צ'יפסט שתומך ב266 מראש, ככה שזה לא משנה בעניין הזה.

זה ברור, השאלה היא לגבי הלוח הזה של Giga-Byte - האם יש שליטה נוחה במתחים (בעיקר למעבד), האם יש נעילה ל PCI וכד'? האם לא כדאי לשקול לוח אחר למטרות OC למעבד כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחכה ונראה :)

התייעצתי עם ליאור בנוגע להבדלים בין בלוח הזה לבין המקביל לו של שברח לי מהראש הדגם שלו, P5L משהו

והוא טוען שאין הרבה הבדל.

מה גם שהביוסים האחרונים של GB מאפשרים מחלקים ומתחים סבירים, ככה שלא אמורה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P5LD2

ההבדלים נטו לא גדולים, גם ככה לא אמורים לשחק עם המתחים כלפי מעלה עם ה-8xx, הם מספיק חמים

לגבי הנעילת PCI, עד 266 איו סיבה שה-PCI/PCI-E לא יינעלו, הרי אם היית מחבר מעבד עם Bus 266 לא היה משתנה לך ה-PCI נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי את זה כבר פעם, אבל אני אחזור על זה:

ב 100/133/200/266MHz בטוח יש נעילה (לא יודע אם קיימת תמיכה ב 100MHz או ב 166MHz), מכיוון שיש מכפילי/מחלקי תדר שמספקים לצ'יפסט את התדר לו הוא זקוק (כלומר לכל ההתקנים - ה PCI, ה IDE, SATA, וכד' שעובדים בתדר מוגדר). השאלה היא מה קורה בתדרי הביניים, כמו 150MHz או 170MHz? האם התדר שמגיע לצ'יפסט/לשאר ההתקנים נשאר קבוע, ולכן הם נשארים יציבים, או שהתדר שלהם משתנה, מה שיכול לגרום לאי יציבות?

אני יודע שבלוח שלי (של Giga-Byte) אין בכלל נעילת PCI/AGP מלבד בתדרים המוגדרים מראש (100MHz, 133MHz ו 166MHz), וכל סטייה מאחד התדרים האלו תגרום לעליית תדר ה PCI וה AGP בלוח, מה שגורם לאי יציבות. זאת הסיבה שהלוחות של Giga-Byte לא טובים בכלל ל OC (בנוסף לבחירת תדרים/מתחים לא ממש טובה), ולכן אני חושב שיש לבדוק את הנושא לפני שקונים מעבד כמו ה D805 שמיועד להמהרה מקסימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...