לא יודע למי להצביע!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע למי להצביע!!

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אתה מדבר כמו מישהו מהמצבעים שלו שינסו לעשות שלום אפילו אם השטן

והדיון הוא על-לא יודע למי להצביע אז אמרתי לו במי אני בחרתי זה הכל וביגלל זה ליברמן

זאת הבעיה איתכם

שאתם רואים את כולם בתור שטן

את השמאל, את הערבים

בקיצור, כל מי שלא אתם.

בקשר לליברמן, כבר שכחתי שזה ת'רד של "למי אתה מצביע"

:)

דווקא הימין חי בסרט שהוא יפציץ כפר על כל קאסם וארה"ב תמשיך למכור לנו וגרמניה תמשיך למכור לנו טנקים.

ואתה יודע מה, מה זאת ההיתממות הזאת, פתח לא אירגון טרור? מה ההבדל בינו לבין החמאס?

ההבדל הוא שאם הפת"ח היה מנצח, הם היו אומרים פתחטאן במקום חמסטאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת הבעיה איתכם

שאתם רואים את כולם בתור שטן

את השמאל, את הערבים

בקיצור, כל מי שלא אתם.

בקשר לליברמן, כבר שכחתי שזה ת'רד של "למי אתה מצביע"

:)

לא אני לא רואה אותך או את השמאל או את הערבים או מי שלא מסכים איתי כשטן

אבל אני רואה תעולם בצורה יותר מציאותית בהקשר הזה

היו הרבה ניסיונות לשלום איתם וזה פשוט לא הצליח הם לא מיצרים ירדן או טורקיה

להם יש מנהיגים אחרים שלא באמת רוצים שלום וזה הכל ועד שלא יהיה שינוי משמעותי בתרבות הפלשטינית לא יהיה שלום

וכמו שאמרתי אני בעד שלום עולמי בעד חוקים נגד זיהום אויר וכו וכו ככה שהדעות שלנו לא רחוקות

אתה פשוט חושב שיש מנהיגים פלשטינים שרוצים שלום ואני ביכלל לא חושב ככה זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר, שההסתה של הימין היא כל כך פרועה, שבשבילם גם ביבי=חמאסניק.

אכן נקווה שאם מרזל יגיע אך שהוא בלכנסת בלי שיפסלו אותו ותיחיל לעשות בעיות US יטפלו בו כמו בכהנא

שלום יהיה דרף דו שיח והימין נגד זה אז אך יהיה שלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן אותי זה שכל השמאלנים והפלסטינים מפילים על את הסבל של הערבים במחסומים ובפעולות ובמה לא בעצם... במקום שהם יבאו קודם לעצמם ויטפלו בבעיות שלהם

תזכירו לי בדיוק למה הוקמו המחסומים ? אם זה כלכך מפריע להם אז שיפסיקו להתפוצץ באוטובוסים ואז נוריד את בדיקת הרקטום

תזכירו לי למה נפגעים ערבים בסיכולים ? כי זה נקרה לוחמה אורבנית נגד כוחות גרילה ...ומה לעשות שאם הם מתחבאים בתוך אוכלוסייה אזרחית אז מבחינתי הם לוקחים על עצמם את הסיכון הזה בדיוק כמו שהם לוקחים את הסיכון שאם הם יורים קסאם אז רוב הסיכויים שהוא יפול על עצמם בגלל שהם כאלה גהונים

בניגוד לצה"ל שמנסה להפחית את הפגיעה בחפיים מפשע כמה שאפשר אבל מה לעשות שזו מלחמה , ומלחמה זה דבר אכזרי ולא מקום לייפי נפש

ועוד משהו לגבי הבחירה של החמ"ס ... לא יעזור לכל השמאלנים שמנסים להצדיק את זה , שורה תחתונה זה אומר מה שזה בדיוק אומר

והשחיטות שלהם מראה עד כמה הם מטומטמים . אם הם היו משקיעים את כל המליירדים האלה לפיתוח תשתיות ולשלום אז הם היו נראים היום כמו מדינה נורמלית ולא כמו מדינת עולם שלישי וחצי בקושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של האוכולוסיה:

אז יש פושע מלחמה שסיים צהל ועכשיו עובד בישראל אז הם יעשו פיגועים יגידו

ומה לעשות שהוא מתחבא בתוך אוכלוסייה אזרחית אז מבחינתינו הם לוקחים על עצמם את הסיכון הזה
הכל יכול להיות הפוך תחשוב על זה!

קאסם שנפל על המחבל ששיגר אותו ? שמעתי רק על פעם 1 שהייתה "תאונת עבודה" ואני לא אומר שהם חכמים בהדנסה אווירודינמית

ממתי יש להם מיליארדים?

והישראלים עדיף היו משקיעים בחינוך אולי המדינה הזאת הייתה משהו בדרג החינוך העולמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ אתה מדבר כמו השמאלנים הבודדים שלא יתעוררו מהחלום

גם אני רוצה שלום עולמי וכו אבל יש דברים שלא תמיד מתאפשרים ושלום עם הפלשתינאים כיום או בעתיד הקרוב לא יהיה תפנים את זה

אני הצבעתי ליברמן שרוצה התנתקות אבל הוא יותר חזק מ-מר תולעת

רוצה להצביע לביליין או מישהו דומה אתה :screwy:

ובקשר לדיון מי שלא מצביע באופן מסוים מצביע לחרדים ומפלגות דומות שיש להם אחוז הצבעה גבוה בכל מיקרה

*

למי שלא הבין תיקנתי שגיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של האוכולוסיה:

אז יש פושע מלחמה שסיים צהל ועכשיו עובד בישראל אז הם יעשו פיגועים יגידו הכל יכול להיות הפוך תחשוב על זה!

קאסם שנפל על המחבל ששיגר אותו ? שמעתי רק על פעם 1 שהייתה "תאונת עבודה" ואני לא אומר שהם חכמים בהדנסה אווירודינמיט

ממתי יש להם מיליארדים?

והישראלים עדיף היו משקיעים בחינוך אולי המדינה הזאת הייתה משהו בדרג החינוך העולמי

מה ?

יש לי חבר שהיה שומר במחסום ארז ... יש שם איזה מגדל גבוה שמשקיף על הכל והוא סיפר לי על מלא מקרים שהוא היה שם ושמע פיצוצים גדולים מאוד עד כדי שהוא בדק אם יש שם עוד איזה חיסול עם אפצ'י\מזלט\פלאפון אבל בסוף התברר שזה סתם עוד קסאם שהם הפילו על עצמם (אני לא מתכוון לשיגור של 90מעלות שנופל בדיוק על החוליה ששיגרה אותו למרות שאני ממש לא יתפלא)

הידעת שהרוב הגדול של הקסאמים נופלים בתוך שטחי הרשות ? אפילו הם כבר התחילו לדבר על הבעיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר, שההסתה של הימין היא כל כך פרועה, שבשבילם גם ביבי=חמאסניק.

וכשהשוו את ביבי להיטלר, בגלל ששניהם נואמים בהתלהבות (כמובן, השוואה של השמאל) - זה הרי הרבה פחות גרוע...

אך, ההיתממות... ::)

אגב, אני ממליץ ליברמן - גם מלחמת חורמה בפשיעה (ומי כמוהו יודע ;) ) , גם שיוויון זכויות וחובות במדינת , כך שאנשים יפסיקו להרגיש פראיירים, ושיושב כאן גיס חמישי וכפוי טובה - וגם להציב גבולות ברורים של המדינה ולהפסיק להיות כמו מרגרינה מול החמאס.

תוספת - ובהיעדר מפלגה שאתה באמת רוצה, לפחות תצביע לגימלאים, כי יש להם אחלה אנשים - ולדעתי יש להם אג'נדה שחשובה, לפחות כברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשהשוו את ביבי להיטלר, בגלל ששניהם נואמים בהתלהבות (כמובן, השוואה של השמאל) - זה הרי הרבה פחות גרוע...

מי מטעם השמאל בדיוק אמר את זה?

דרך אגב, הימין תמיד הסית ופגע פיזית בשמאל הרבה יותר ממה שהוא אי פעם פגע בו (אם בכלל...)

(הערה: כשאני אומר שמאל אני עוצר בחד"ש שזה כבר שמאל קיצוני, יותר שמאל מזה זה ימין קיצוני של הצד השני כבר)

מה שמעצבן אותי זה שכל השמאלנים והפלסטינים מפילים על את הסבל של הערבים במחסומים ובפעולות ובמה לא בעצם... במקום שהם יבאו קודם לעצמם ויטפלו בבעיות שלהם

תזכירו לי בדיוק למה הוקמו המחסומים ? אם זה כלכך מפריע להם אז שיפסיקו להתפוצץ באוטובוסים ואז נוריד את בדיקת הרקטום

תזכירו לי למה נפגעים ערבים בסיכולים ? כי זה נקרה לוחמה אורבנית נגד כוחות גרילה ...ומה לעשות שאם הם מתחבאים בתוך אוכלוסייה אזרחית אז מבחינתי הם

תזכיר לי למה אנחנו שם? שקמה קקות יגדלו חסות?

השמאל ריאלי ויודע שבשטח הזה אף פעם לא יהיה רוב יהודי. ולכן אנחנו רוצים לצאת משם.

ועוד משהו לגבי הבחירה של החמ"ס ... לא יעזור לכל השמאלנים שמנסים להצדיק את זה , שורה תחתונה זה אומר מה שזה בדיוק אומר

ושוב מה ההבדל בין החמאס לפתח. כאילו הפתח אוהב את ישראל?

לא אני לא רואה אותך או את השמאל או את הערבים או מי שלא מסכים איתי כשטן

אבל אני רואה תעולם בצורה יותר מציאותית בהקשר הזה

היו הרבה ניסיונות לשלום איתם וזה פשוט לא הצליח הם לא מיצרים ירדן או טורקיה

להם יש מנהיגים אחרים שלא באמת רוצים שלום וזה הכל ועד שלא יהיה שינוי משמעותי בתרבות הפלשטינית לא יהיה שלום

פעם אחרונה שבדקתי המצע של הליכוד (שפורסם יומיים לפני הבחירות בערך - די צביעות בהחשב בזה שהם אמרו שלקדימה אין מצע והיה לה הרבה לפני שלליכוד היה) אומר בא נדבר עם הפלסטינאים וננסה לקדם את מפת הדרכים.

המצע של קדימה אומר לא מדברים עם הפלסטינאים, עושים צעדים חד-צדדים (להלן התכנסות), והמצע של העבודה אומר ניסיון להתכנסות בהסכמה ואם אי אפשר אז בצעדים חד - צדדים.

אז מי פה ריאלי, ומי מעשן משהו טוב?

למה אתה חושב שהשמאל אופטימי? הוא אומר שאם אין דרך לסגור תעסק במו"מ, נסגור אותו בעצמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...