מעבד עם 4 ליבות, כבר בתחילת 2007! - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד עם 4 ליבות, כבר בתחילת 2007!

T-Flash

Recommended Posts

:bash::screwy:

זה( :nono:) לא מקור מידע זה מקור שמעות

:s07: בולשיט.

אם זה שמועה ,הם אומרים. כמעט כל כתבה שלהם יש במקום אחר או שהיא קוראת(קונרו ברבעון השלישי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

The Inquirer מפרסם כל שמועה שקיימת, כל פיסת זבל שאפשר הם מפרסמים.

בכל מקרה, כדאי להרגיע את הדיון

בלי כינויים וכו' וכו' כי אחרת הת'רד יינעל ויחולקו אזהרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AssaFiles אם לא הבנתה זה היה חצי הודעת ספאם (זו הייתה התגובה הראשונה או השניה שלו) ככה ש......

בכל מקרה אני חושב שצריך לפתח כל מיני תכנולוגיות חדשות במקום להרבות בלבות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AssaFiles אם לא הבנתה זה היה חצי הודעת ספאם (זו הייתה התגובה הראשונה או השניה שלו) ככה ש......

בכל מקרה אני חושב שצריך לפתח כל מיני תכנולוגיות חדשות במקום להרבות בלבות :nixweiss:

אם תמצא טכנולוגיה שמשפרת לך את כוח העיבוד ב-40% אני חותם לך שאתה מקבל ג'וב מצוין באינטל / עם המון כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שיהיה מעבד אופטי מסחרי אין לך הרבה לאן להתפתח

אם נתחשב במגבלות הקיימות היום, אז לאינטל בארכיטקטורת NetBurst ב-65 ננו הגבול למעבד בייצור המוני הוא סביבות 4GHz, ב-90 זה היה סביבות 3.8GHz.

ב-45 ננו הגבול צריך להיות איפשהו סביבות 4.2GHz, וב-32 ננו הגבול אמור להיות איפשהו ב-4.4GHz-4.5GHz.

32 ננו זה היום מגבלת הטכנולוגיה, אין בינתיים מזעור מתחת לזה, וגם ה-32 ננו הוא בעצמו אב טיפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התוכניות שיש בידי מתכננים לעבור ל-45 ננו בשנת 2007, ול-32 ננו ב-2009

בהנחה שעד אז תהיה דרך להקטין עוד שלב אחד, מדובר על תקופה עד בערך 2013 (ב-2011 לעבור לשלב הבא, ב-2013 לסיים איתו)

אני מאמין שעד אז יהיו שבנויים הרבה יותר טוב, למשל מבוססי אופטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...