ICE mod (עודכן ב27.3 בשעה 12:23) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ICE mod (עודכן ב27.3 בשעה 12:23)

^Z^

Recommended Posts

לך למכולת הכי קרובה לך... דפוק להם מקרר ודחוף את כל המחשב קרטון הניסיוני שלך לתוכו... ;)

:xyxthumbs:

זה פחות הזוי מהרעיון שלו.. ;)

אבל כל הכבוד על היצירתיות והניסיון...צריך עוד אנשים כאלה :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב, זה ד-ב-י-ל-י!!! עזוב את זה שלא יהיה לך אפעם מספיק מים במיכל של הקרח ושהמים אמורים להישפך לאנשהו אם אתה מעוניין להוסיף עוד קרח.. כל מה שתעשה עם זה אתה תסרוף את המחשב כמו שנאמר כי תהיה התעהבות שכמובן תנזול, חוץ מזה אני לא חושב שקרטןון יחזיק משהו, הוא ישבר די מהר ועוד עם המים אז בכלל. בקיצור לשום OC לא תגיע.

אם אתה מתכנן שהקרח יחזיק לפחות כמה שעות את צריך לדחוף לשם קרח בכמויות מסחריות של מים. או שיש לך כסף לקירור גז, אבל כמו שאמרת אין לך כסף למערכת של מים. תשתמש במאווררים, אחד טוב יחזיק לך OC מ2.8 ל4.

בקיצור תהנה לבזבז את זמנך לשווא בהמצאת פרוייקטים טיפשיים. :silly:

עריכה:

אם זה עובד, אתה מקבל את המחשב שלי מתנה! סגרנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום - הרעיון הזוי אך משעשע,

אתה יכול נסות עם קרח "יבש" - הוא גם קר יותר 50- מעלות וגם הופך לגז (ללא נוזל) כשהוא נמס.

הבעיה היא ההתעבות שעלולה להרטיב את הרכיבים המקוררים - אבל לא נתעסק בקטנות נכון !?!?!

בהצלחה,

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תצליח לעשות את זה אני נותן לך את הבית שלי מתנה.....|: בן כמה אתה שאתה חושה על כזה דבר בכלל .. :screwy: :screwy: :screwy::s07::bash::nono::pissed::nixweiss::kopfpatsch: :kopfpatsch:

כול פעם שאנ חושב על זה אני קולט כמה אתה מ**ר יותר ויותר ......wdf!!

חחחח ועוד שירטט חחחחח פעם זה מצחיק ופעם זה עצוב....ופעם זה אפילו מעצבן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה, זה דבילי לגמרי, ואני לא אעשה את זה בסוף - אבל מצד שני, אם אנשים לא היו מציעים רעיונות, איך היו ממציאים את המים וכו? בהתחלה כולם חשבו שגם איינשטיין דפוק. אני לא אומר שהקרח לא היה רעיון ממש טיפשי, אבל אם אנשים לא היו מבטאים תרעיונות שלהם האנושות לא הייתה מתקדמת לשום מקום.

או שאולי אני שוב טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...