היום: מכבי חיפה-מנצ'סטר יונייטד +משהו מצחיק - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום: מכבי חיפה-מנצ'סטר יונייטד +משהו מצחיק

yuvalkob

Recommended Posts

רק דבר אחד לא הבנתי, למה תמיד בהתקפה, השחקנים של חיפה נתקעו באמצע המגרש והעבירו את הכדור ביניהם לרוחב ???

ושני הגולים, שניהם היו *ממש* במזל, גם קטן וגם כהן היו לבד מול השוער, לעומת ההתקפות של מנצ'סטר שכל החמולה עמדה מול אוואט (שעשה עבודה פשוט מעולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק דבר אחד לא הבנתי, למה תמיד בהתקפה, השחקנים של חיפה נתקעו באמצע המגרש והעבירו את הכדור ביניהם לרוחב ???

אי אפשר להעביר כדורים עמוקים עם ההגנה של מנצ'סטר. קשה לצאת להתקפות מתפרצות יפות עם הגנה כמו שלהם.

ובאמת כל הכבוד לאוואט :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהמר שמכבי מכניסה גול ראשונה, דקה 38 משהו כזה

ומפסידה.

באמת ההכנה של מנצ'סטר למשחק על הפנים... רק על זה מגיע להם שילמדו אותם

(למרות שאני לא אוהב את מכבי חיפה)

צדקתי (כמעט). ובקשר למשחק, מכבי חיפה התפרקו.. מנצ'סטר יכלו לסיים את המשחק בתוצאה הרבה יותר טובה אם הם היו רציניים..

חיפה לא הצליחו למסור 2 פסים והשחקנים האגואיסטיים שלהם ניסו תמיד ללכת 1/1...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי חיפה נתנה משחק ענק ולצאת עם 2 גולים מאולד-טראפורד זה לא פשוט...!

מנצ'סטר משחקת כדורגל כל כך מהיר 90 דקות והם לא מתעייפים.

גם אחרי ה-2:1, 3:1 ו-4:1 השחקנים של חיפה לא הרימו ידיים והם המשיכו לשחק. אם הם היו מפסיקים לתת 200% זה היה נגמר רע מאוד. אחרי ה-4 הייתי בטוח שיבואו עוד 4!

ב10-15 דקות האחרונות חיפה שלטה במשחק ומנצ'סטר בקושי נגעה בכדור!

רפי כהן עשה בצפר לפרדיננד (לא בגול) ועבר אותו בלי בעיה. [הוא נחשב למגן/בלם (לא זוכר) הכי טוב בעולם או משהו כזה].

אהבתי שהאוהדים של חיפה שרו Arsenal, Arsenal :lol:

חבל על הפנדל, 4:2 הייתה תוצאה מצויינת.

גם אוואט בחיים שלו לא עצר פנדל. הוא פשוט תמיד מזנק לצד הלא נכון - מדהים!

חוץ מזה הוא היה ענק.

כל הכבוד לחיפה!

נ.ב. המשחק מול אולימיאקוס יהיה יותר קשה כי גם הם יהיו מאוד עייפים, גם אולימפייקוס בשוונג וגם לחיפה תיהיה פחות התלהבות ורצון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...