משהו מעצבן קרה לי פה עם המקלדת - בבקשה לעזור מי שיודע!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מעצבן קרה לי פה עם המקלדת - בבקשה לעזור מי שיודע!!

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם.. משהו מעצבן קרה לי בזמן האחרון במקלדת. יש לי סט מקלדת ועכבר של מייקרוסופט פשוטים ולא אלחוטיים,זה שלמקלדת יש למעלה את המקשי קיצור לתוכנות ולמדייה פלייר (כל אחד בעולם מכיר את הסט הזה).. עד לפני כמה זמן הייתי יכול לשמוע מוסיקה ברקע במדייה פלייר ולעשות דברים אחרים במקביל כמו גלישה באינטרנט וכו' וכשהייתי רוצה להעביר שירים או לעשות PAUSE הייתי משתמש בקיצורים במקלדת למעלה מבלי להכנס למדייה פלייר (עד כאן הכל סטנדרטי ופשוט נכון?) אז זהו.. שמלפני כמה ימים המחשב שלי החליט שהמקשים האלה לא עושים כלום אלא אם כן אני נמצא במדייה פלייר!! משמע - הם לא עוזרים ולא מועילים בכלל!! כלומר = עכשיו אני צריך בכל פעם שאני רוצה להעביר שיר קדימה או אחורה להכנס למדייה פלייר ורק אז ללחוץ על המקלדת!!

בבקשה !! מישהו יודע מה קשור ??!!? למה זה? ואיך מסדרים את זה ומחזירים את זה למצב הקודם.. (ממש לא בא לי לפרמט את המחשב ולהתקין מחדש בגלל זה!!) .. (כן אני שרוט)

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=172700.msg1472971#msg1472971 date=1142982033]

רגע, איזה ?

לי יש את המקלדת שהוא מדבר עליה ולא התקנתי שום דבר וזה פועל ...

יש למקלדת ולעכבר, הם נקראים intellimouse ו intellitype , הדרייברים של המקלדת שימושיים במיוחד כי אתה יכול להגדיר

את המקשים המיוחדים, לא חובה להתקין אותם אבל, הם יעבדו טוב גם עם הדרייברים המובנים בווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זאת מקלדת מולטימדיה.. בכל מקרה כבר חשבתי על התקנה מחודשת של לפני שפתחתי את הנושא - לא עוזר.

נ.ב - גיליתי שאחרי שמתווכחים עם המחשב ולוחצים על הכפתורים הרבה פעמים תוך כדי שפותחים וסוגרים את המדייה פלייר זה לפעמים משתחרר ועובד!

(המקלדת חדש וזה לא בעיה בכפתורים למי שרצה לקפוץ ולרשום..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למקלדת ולעכבר, הם נקראים intellimouse ו intellitype , הדרייברים של המקלדת שימושיים במיוחד כי אתה יכול להגדיר

את המקשים המיוחדים, לא חובה להתקין אותם אבל, הם יעבדו טוב גם עם הדרייברים המובנים בווינדוס

הדריברים של העכבר טובים גם למדידת עוצמת הסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...