טבלת הסטפינגים של סדרת ה-AthlonXP יחד עם דירוגי אוברקלוקינג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טבלת הסטפינגים של סדרת ה-AthlonXP יחד עם דירוגי אוברקלוקינג

MishaK

Recommended Posts

בשיטוטים קלים בפורומים של AnandTech מצאתי טבלה נחמדה שכוללת את כל הסטפינגים לסדרת ה-AthlonXP בעלי ליבות הפולימינו, וכדיי לעשות לנו חיים קלים יחד עם דירוג מ-1 עד 10 לסטפינג הכי טוב לאוברקלוקינג.. קבלו אותה:

XP1500+ AGKGA (10) AGOGA (8) AGKFA (6) AGNGA (4)

XP1600+ AGOIA (10) AROIA (9) AGKGA (8) AGOGA (7) AGNGA (6) AGLHA (5) AROGA (4)

XP1700+ AGOIA (10) AROIA (9) AGKGA (8) AGOGA (7) ANGKA (6) ARKGA (5) AGNGA (4) ARNGA (3)

XP1800+ AGOIA (10) AROIA (9) AGKGA (8) AGOGA (7) AKYGA (6) AGLHA (5) ARKGA (4) AGNGA (3)

XP1900+ AGNGA (10) AROIA (9) AGKGA (8) AGOGA (7) AGLHA (6) AGOIA (5) AGKGA (4)

XP2000+ AGOIA (10) AROIA (9) AGOGA (8) AGNGA (7)

XP2100+ AGOIA (10) AGOGA (9)

לגזור ולשמור!

ההודעה המקורית בפורום AnandTech

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סה"כ ממוצע של הסטפינגים שאנשים אספו, דוגמא:

ל-Bio יש AGOIA שעושה פחות מה-AROIA שלי באותו המתח, אז איך זה שהוא קיבל 10 ושלי רק 9? כי יש יותר AGOIA שעוקפים AROIA, אבל זה בגלל שהסטפינג AGOIA יותר רחב, כלומר יצרו יותר שבבים כאלה עם הסטפינג הזה מאשר עם AROIA.

אז אנשים, הטבלה לא קובעת כלום זה רק ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטבלה מראה פחות או יותר את האמת ועוזרת למשתמשים לבחור את הסטפינג הטוב יותר.

כמובן שמשתמש חכם לא יקנה רק על פי הטבלה הזאת אלה יברר ויבדוק את הסטפינגים עם הציון היותר גבוהה ויחליט לבד איזה יותר מומלץ לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטבלה מראה פחות או יותר את האמת ועוזרת למשתמשים לבחור את הסטפינג הטוב יותר.

כמובן שמשתמש חכם לא יקנה רק על פי הטבלה הזאת אלה יברר ויבדוק את הסטפינגים עם הציון היותר גבוהה ויחליט לבד איזה יותר מומלץ לו.

אני:

No, it doesn't make you a nerd because you're worried about computer parts.

It makes you an nerd that you're worried about the production week number of you CPU.

זה מהחתימה של Bio.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;)

Tux אל תשכח שאת המעבד שלך מקרר AX7 עם מאוורר 80מ"מ, ועל שלי יש אלפא קטנצ'יק עם מאורר 60מ"מ שבקושי מזיז אוויר..

זה לא דרך להשוות.. ::)

גם לא נראה לי שלהרבה יש ניסיון עם הצ'יפסט של הלוח הזה (KM266)..

בקיצור אולי יום אחד נהיה משועמים מספיק לעשות השוואה ביניהם, ביחד עם פתיחת מכפלה נחמדת.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...