חוות דעת למפרט ב5500 ש"ח-למשחקים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת למפרט ב5500 ש"ח-למשחקים

le011

Recommended Posts

להגיד לכם את האמת אני ממש לא מבין למה האינטל הזה מוצלח יותר(נכון שהוא דו ליבתי)מבחינת ביצועים לאומת המעבד שבחרתי הוא על הפנים(יש מספיק מבחני ביצועים ברשת-במיוחד במשחקים).ומה גם שהוא דו ליבתי פרימיטיבי.AMD 3500 חתן לי ביצועים טובים יותר נכון ולעכשיו-ועד שחצוצו משחקים תומכי דו ליבות

יקח עוד הרבה זמן ןאז אצטרך גם להחליץ כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים במשחקים תלויים בעיר בכ.מסך המעבד משפיע רק ברזולוציות נמוכות (800X600)

אז המעבד שלקחת הוא כמו ליזרוק כסף לים! תושבת שעומדת לצאת משימוש, ויחס ביצועים\מחיר נמוך...

אבל בשורה התחתונה זה הכסף שלך וזה המחשב שלך, חבל שתתאכזב...

תחשוב על זה עוד הפעם... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אז אולי לקחת 3200 או אפילו 3000

ואת היתרה להוסיף לכרטיס מסך? מקובל

זה היה המפרט הראשוני שלי.אבל ממש לא השתכנעתי למה דווקה את האינטל הזה מה גם התושבת שלו תתחלף כאשר יצאו המעבדים הטובים באמת של -הקונרו וכו עם ציפסטים חדשים-מי לא מכיר אותם.לכן להחליף בטוח ניצטרך בעתיד גם עם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי במחיר של 3200 (1000 ש"ח +-) יש כפול ליבה שלא נופל ממנו בכלום ואורך החיים שלו יהיה הרבה יותר ארוך מה AMD

והמפרט של JC פשוט נותן תמורה טובה מאוד לכסף שלך...

לפני חודש כולם היו ממליצים לך על ה (גם לי יש אחד...) אבל המצב השתנה ואינטל הוציאו את הכפול התקציבי שלהם ופשוט כל המעבדים החדי נהיו לא רלוונטים (בתקציב המדובר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה אתם אומרים שהוא לא נופל בכלום מהAMD 3200.ואני לא ממש לא) חסיד של . חיפשתי בגוגל ואין מבחן ביצועים של ה805 בשום אתר

אם יש אשמח לקרוא...וסליחה שאני מתעקש.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...