אף מתי האידיוטים מMUSTEK יתעררו שם - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אף מתי האידיוטים מMUSTEK יתעררו שם

omri_ro

Recommended Posts

בקשר לUMAX, אני בחיים יותר לא אקנה סורק שלהם... אבל בקשר לדרייברים שאתה מחפש, אתה צריך קצת להבין בדרייברים של יומקס בשביל להתעסק עם זה אבל באתר הסיני שלהם (או היפני) יש להם גם לwin2000 שמתאימים מן הסתם גם לXP. אני לא זוכר את הלינק וייקח לי שנים למצוא אותו שוב (כבר הורדתי, אבל הסורק שלי זה דגם אחר משלך). מה שאני מסיק מזה שלעולם אני לא אקנה יותר סורקים של UMAX, עברו 3 שנים מאז שהוא יצא וזהו, אין יותר דרייברים? מה זה היחס המזלזל הזה????? הסורק הבא שלי יהיה AGFA או HP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לUMAX, אני בחיים יותר לא אקנה סורק שלהם... אבל בקשר לדרייברים שאתה מחפש, אתה צריך קצת להבין בדרייברים של יומקס בשביל להתעסק עם זה אבל באתר הסיני שלהם (או היפני) יש להם גם לwin2000 שמתאימים מן הסתם גם לXP. אני לא זוכר את הלינק וייקח לי שנים למצוא אותו שוב (כבר הורדתי, אבל הסורק שלי זה דגם אחר משלך). מה שאני מסיק מזה שלעולם אני לא אקנה יותר סורקים של UMAX, עברו 3 שנים מאז שהוא יצא וזהו, אין יותר דרייברים? מה זה היחס המזלזל הזה????? הסורק הבא שלי יהיה AGFA או HP

לא יודע אם זה אותם שאתה מדבר עליהם אבל:

בקיצור: כשעברתי אינסטנסיבית ל2000 אז הורדתי מהאתר האנגלי שלהם ל2K... הבעיה איתם, וגם בXP היא שאו שזה פעם ב' לא פועל בכלל, או, כשזה כן "פועל" אז זה מצליח לעשות PREVIEW, אבל כשאני מנסה לסרוק אז זה מבטל כל קשר עם הסורק, ואומר שהסורק בכלל לא מחובר.... לפני כמה זמן (שבועיים לכל היותר) נתקלתי בהסבר שאומר שצריך להתקין בשביל לפתור בעיה זו מיוחדים לכרטיס SCSI שבא עם הסורק הזה... התקנתי בXP וזה תקע לי את ההפעלה שלו (של הXP) אז כבר התייאשתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נחכה(כאילו יש לנו ברירה יותר טובה) אני מאמין שכשהאיכס פי תצא לקהל הרחב ב25 לחודש אז הם(MUSTEK) יעלו הילוך ויתחילו לעבוד על דרייברים

אגב ראיתם את הטיימר האידיוטי בMSN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...