מה עושים עם 6000 שקל? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים עם 6000 שקל?

ashkenazone

Recommended Posts

תעשה רשיון על אוטו, אחרי זה להוציא לקטנוע עולה איזה 600 שקל.

אחרי שנתיים רשיון על אוטו אתה יכול לעשו מספר שיעורים מצומצם ולקבל רישיון לקטנוע.אני עשיתי רשיון לקטנוע כשנה וחצי אחרי שהוצאתי רישיון לרכב ועשיתי איזה 16 שיעורים.עלה לי הכל 2000 שקל.הוצאה די סבירה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מצחיק והכל...

אבל מאיפה באה החוסר סימפטיה הזו?

לי היתה התלבטות בין קטנוע/מקרן ומחשב - 3 דברים שמדליקים אותי.

זה שאני מבקש התייעצות לבחירה מאנשים אחרים זה לא כדי לראות מה אנשים אחרים אוהבים ואז לקנות את זה כי זה הכי מגניב אלא בכלל בגלל שאני רוצה שילהיבו אותי לקנות את הדברים האלה! לדוגמא:

"וואי קנה מקרן! ועם סראונד איכותי תחשוב איזה פינת קולנוע תהיה לך! איזה מדהים איזה חוויה!"

יש בזה משהו לא בסדר?

אני בסה"כ מחפש לראות איך אני הכי ירצה את עצמי ואנשים באים עם האגרסיביות המגעילה ועלי לומר אף בוטה הזו! הגישה שלך (DR.NOOB) היא לדעתי פשוט בוטה, מגעילה, אגרסיבית ולא מתאימה לפורום הזה ולחלק מהאנשים בו בכלל.

אני מקווה שתשנה את הגישה הילדותית הזו ואולי אפילו תתנצל אם איזושהי הארה אלוהית תרד עליך.!

נ.ב אני שמח שאתה רוצה שאני אהיה הילד המקובל בשכבה אבל לך תזדיין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות דרך הבנק להשקיע במניות (לך אין כל שליטה באילו מניות לקנות וכו', הכל הבנק עושה, אתה רק נותן כסף ומוציא מתי שבא לך), אני שמתי ככה 3400 ש"ח שהיו לי לפני שנה וחצי, והוצאתי אותם לפני שבוע בערך (לא משנה למה), ונוספו לי קצת מעל 1500 ש"ח.

וזה אחרי שירדו האחוזים שהבנק לקח על הטיפול בכסף והכל.

בקש מאחד ההורים שלך לברר פרטים, ותעשה את זה.

בעצם, אל תשקיע את כל הכסף, תשאיר לעצמך 1000-1500 ש"ח שיהיה לך, ואת השאר תשים בצד לשנה וחצי-שנתיים.

זה ישתלם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק... מניות! :kopfpatsch:

זה לא אתה משקיע בזה, זה הבנק משקיע.

לי אישית אין מושג כ"כ במניות, אבל לבנק יש את הברוקרים שלו שכן יש להם מושג, והבנקים מחזיקים בקרנות נאמנות מאוד יציבות, כך שכסף בטוח תרוויח.

זה פשוט עושה יותר ריבית מאשר סתם לשבת סגור בחשבון עו"ש, או אפילו תוכנית חסכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במניות ניתן להשקיע מגיל 18, לפי מה שידוע לי, אבל דרך ההורים שלך אתה יכול לעשות זאת. אבל תקרא טוב טוב את החוזה והאותיות הקטנות כדי שלא ייצא מצב שהבנק משחק עם הכסף שלך בבורסה, מפסיד אותו ואתה יוצא פראייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בטוח.. אל תשכח שאפשר גם להפסיד.. :nono:

הקרנות נאמנות של הבנקים הן מאוד יציבות.

נכון שיש להן תשואה נמוכה, אבל הברוקרים שלהן לא לוקחים יותר מידי סיכונים (בכל זאת, הן לא קרנות , הן קרנות שמשחקות עם כספם של אזרחים "רגילים", ממוצעים שלא מרווחים יותר מידי), מכאן שהסיכוי שהוא יפסיד מזה כסף הוא מאוד קטן.

בקש מאחד ההורים שלך שיפנה לבנק ויברר פרטים יותר מדוייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...