היתייחסות לספורטאים בישראל!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היתייחסות לספורטאים בישראל!!

ScreaMan

Recommended Posts

איך קוראים ל WANNABE דוגמן הזה? השחיין? הוא לא יליד הארץ? ויעל פאקינג ארד! מה היא? עז? והחבר שלה. והיו עוד כמה בקארטה...

מה אתה מדבר!!!ידיד של אחות שלי אלוף עולם גילאי 18-20 או משהו כזה.... תגידד אתה שפוי? קיקבוקסינג או משהו כזה. מתאמן אצלך איציק פרנקו מי שמכיר....

אל לא יודע על מה אתה מדבר... מה אתה רוצה? אוכלוסייה של מה? של אנשים שמורכבים מ NBA אולסטארים?? איפה אתה חי... הידעת? שיש ליגת רוגבי? 2 חברים שלי שם..

וליגת בייסבול? חבר שלי גם שם. ליגה מפותחת, אבל לא מוכרת...

חוץ מזה - תגיד? הנכסה ממוצעת להורים? כמה? פחות מ 6 מיליארד לשנה? אז אין מה לעשות. לא מספיק ה 6 שארה"ב מביאה לנו כדי להגן על עצמנו וכדומה, אתה רוצה עוד לספורט? שננצח את הספורטאים שלה?

לך תמצא בעיות אמיתיות ועדכניות יותר לדבר עליהם.

אנחנו במנלחמה עכשיו!!! קומנדו קומנדו!! תאכלו דם!! רוצה ספורטאים? אצנים? מתאבקים? זורקי כדור ברזל? זה הכל אימון צבאי.

איפה? בוא תראה.

אצנים? אנשים פחדים! רואים איזה ערבוש, 180 במקום ומתחילים לרוץ, 100 מטר, ב 4 שניות.

מתאבקים? דובדבן.....

כדור ברזל - בשביל מה יש רימונים? או ראשים של אנשים.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מההודעה שלך כלום :P

יש מלא ספורטאים טובים: השייטים יוסף ועמיר, יעל ארד ואורן סמדג'ה, אתסר רוט שחמורוב ואתי שזיפי, עודד קטש, ברקוביץ' ורביבו, השחיינית הזאת ורד מה-שמה. קיצר אנחנו לא בדיוק ארה"ב אבל מסתדרים טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתם טוב את ההודעה תיפאום באתם ביציאה של צבא מה הקשר?

ובשביל מה להזכיר ספורטאים עברו?

אני מדבר על היום לא על מה שקרה לפני 10 15 שנה תראה היום את מצב הספורט שמושקע בילדים בקושי מלמדים אותם שעתיים בבית ספר אתה רוצה שיצא להם משהו טוב אחר כך?

תראה במקומות כמו רוסיה ארצות הברית וכ'ו שם אתה לא משלם אל חוגי אתה מיתאמן ואם אתה מגיע להשיגים הם משלמים לך ולא משנה איזה גיל אתה!!!!

רופא אישי ליד כל ספורטאי גם הוא יותר גורע מכל השאר!!

אתה נוסע לתחרויות אתה לא משלם פרוטה הם משלמים בשבילך אז מה אתם רוצים שיצע משהו טוב?

אני לא מבין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אמרו למדינה באמת אין גרוש אתה צודק אבל היא כן מצפה לספורטאים מוצלחים הייתי מביא לך כתבה על זה מעיתון מעריב אבל אסור לפרסם כתבותאז ככה שאתה לא יכול להגיד שמדינה לא מצפה לסורטאים טובים ברמה עולמית!!!

היא מצפה אבל היא לא יכולה לעמוד בדרישות שמביאות ספורטאים לרמה עולמית!!!!!

לדוגמה: תראה את השחיינית ורד ברוכבסקי בגיל 16 היא הייתה שחיינית על ישראלית זה מראה על המצב בשחייה!!!

אבל כיום כשהיא בת 18 היא כולה הישתפרה מהשיא שלה רק ב2 מאיות השניה!!!!

אז אני מראה לך את העידקדמות של השחייה בארץ!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מנחם אבל לפחות אתם נחשבים לספורטאים ,

אנשים שעוסקים בספורט מוטורי בארץ נחשבים מבחינת החוק לעבריינים

בגלל שבישראל לא קיים כזה מושג - מוטורי

אפילו בעירק מכירים בספורט המוטורי וגם בלוב, ירדן, סוריה שהם כידוע מדינות מאוד "מפותחות",

שלא לדבר על ארה"ב ששם ממש מעודדים את הציבור לזה

כ-15שנים נאבקנו רק בכדי שישבו וידברו איתנו ואנחנו בכלל לא רוצים כסף

אלא רק שישנו את החוק כך שלא נצטרך לעבור עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי ספורט מוטורי - חדשות בשבילך. רשמית, או לא רשמית (שכחתי איזה מהם...סורי!) 2003 זה היה חוקי, במקומות מסוימים. אה! אני הראשון שיהיה שם!

בקשר לשחיינית! אתה יודע מה זה 2 מאיות בשחייה? 16! ו18! היא עוד לא בשיא שלה. מבחינה פיזית זה כמעט כלום בהתקדמות. אל תגיד לי לא! 2 חברים הכי טובים שלי שחיינים, מקומות ראשונים וכאלו בארץ!פרשו אבל, לא נורא. והם לא שילמו על תחרויות! ולא לקחו אותם! ומה נראה לך? איפה יש רופא צמוד? אולי בNBA.....

יש ספורטאים. אתה כל כך מנסה להצדיק את העובדה של תומכים בספורטאים שנצחונות וספורטאים של כמה שנים זה לא בסדר.

ותגיד, הדוגמן\שחיין. הוא לא ספורטאי, ישראלי, צבר מצטיין? ויש איזה טניסאי, עמוס משהו. מכיר? עמוס מנסדורף! (או משהו כזה... )

ומה הקשר לצבא? כשתוכל לטייל בכל ארץ , בביטחה, ללא ליווי חיילי צהל, אז נביא לך ספורטאים. ואם לא, אני חוזר אליך שנרוץ לכנסת ונדון בבעיות הספורטאים ביחד.

או קיי? עד אז!

קומנדו קומנדו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספורט המוטורי עדיין לא חוקי בארץ, נכון שהמשטרה מעלימה עין (יש אפילו הרבה שוטרים שמשתתפים, באופן פרטי כמובן)

אבל כל עוד זה לא חוקי אתה לא יכול יכול לקנות ביטוח ולא יכול לקנות

אופנועים ומכוניות שמיועדים לכך, למרות שהארץ מלאה באופנועי מוטוקרוס ומספר קטן יותר של מכוניות כגון ה-EVO 7

כולם מוברחים לארץ בדרכים שונות ומשונות ולכן אנחנו עבריינים בעל כורחנו

התיאוריה שלי היא שבגלל שהמדינה לא מרוויחה כסף ממכירת הכלים הללו (אין להם רשות לעלות על הכביש אלא רק מסלולים סגורים)

אז זה לא מעניין אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני מנסה להוכיח לכם הספורט המטורי שהוא מותר בכל מדינה אפילו כמו שהיזכרו באפריקה(מצרים,לוב)

אסור על פי החוק בישארל!!!

ואני שחיין ובשנתיםם להוריד רק שתי מאיות זה כלום ממש כלום גם ב50 מטר והיא עכשיו בגיל ההבדלה בין שחיין טוב ולבין שחיין לא טוב!!

והיא יותר נוטעת לצד הלא טוב חכה עוד כמה שנים יעיפו את ה 50 פרפר מהתחרויות מה אז היא תעשה? במאה היא לא מצליחה 200 מעורב אישי באליפות אירופה הגיע לחצי הגמר ופרשה מהמאתים למה?

ואתם דיברתם על איתן אורבך שחיין דוגמן אז להגיד לך את רוב הזמן הוא מדגמן וזה לא צרוה מתאימה להיתייחס לספורט!!!

והוא טוב בשביל הארץ אבל לא בשביל העולם ולהגיד לכם גם לא בשביל אירופה!

אז ככה שאי אשפר יותר להיווכח על הנושא הזה הספורט בארץ בשפל המדרגה יש כמה עליות קטנות אבל מאוד מעט עד שלא יתחילו להשקיע קצת לא יצא כלום! עובדה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אתה משווה את לוב ומצרים שמקבלות מיליונים על השטחים שהם נותנים עבור מירוצי העל שהם עושים שם.

ומי מקבל את הכסף ? נחשת נכונה - העם ! אהה סליחה - מועמר קאדפי ומובארק.

כאן תקצה שטח מהנגב - יקפצו לך 100-200 שוחרי טבע שיעצרו בגופם את המירוצים.והצבא לא אמר את המילה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שראיתי שטחי אימונים של הצבא היה ......

כנראה מזמן.

אני מאמין שכל שטח שהוא אינו טבע הוא שטח אימונים או של בדואים.

ומה יגידו המרכזיים/צפוניים? מה פתאום שאני ארד לאילת למירוץ מכוניות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...