צריך המלצה להארד דיסק טוב ... לאחר 3 שהלכו לי בחודש ! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה להארד דיסק טוב ... לאחר 3 שהלכו לי בחודש !

MAOR

Recommended Posts

זה היה חודש גיהנום !

נדפק לי הארד דיסק WD 20G 5400RPM לאחר שלוש וחצי שנים של עבודה נאמנה ..

הלכתי לחנות וקניתי סיג'ט ברקודה 40G 7200 .. יצאתי מהחנות אם חיוך מאוזן לאוזן ... התקנתי את ההארד דיסק

הוא עבד שבוע .. והתחיל לעשות בעיות .. מסכים כחולים, לא נתן לי לפרמט/להתקין מחדש ... ועוד מלא בעיות בסגנון

הלכתי לחנות ואמרתי להם שההארד דיסק דפוק ... הם החליפו לי ל - WD 40G 5400RPM ונתנו לי 100 שקל החזר

ההארד דיסק עבד שבועיים וחצי ... ונשרף !

הלכתי אליהם אם המחשב ... שהם ראו את המודינג והפאנבאס .. הם אמרו לי זה בגלל זה !

שאני הרסתי את המחשב .... והכי הרבה הרסתי בגלל שעיגלתי את הכבלים IDE ... חייכיתי לתכנאי במבט מזלזל .. ויצאתי אם כל הכסף בחזרה .. הם אמרו לי שהם לא מוכנים יותר להתעסק איתי בגלל המחשב ושאני סתם הרסתי הכל ... חבר שלי לאחר שבוע קנה את אותו ברקודה שאני החזרתי !! הייה אותו פיתקית עליו אותה קופסה (שנפתחה כבר ואמרו לו שזה בשביל לשים מדבקה) והכי דפוק הם אמרו לו שזה כבר מפורמט :-\

ההארד דיסק עשה לו בעיות רצח ! והוא לקח את הכסף מהם בחזרה ..

עכשיו אני מחפש הארד דיסק חדש ... 40 או 60 ג'יגה .. אני מחפש משהו אמין, שירצה אותי ... ולא ממש יקר .. כי אין לי גרוש ואני לוקח כסף מאמא שלי אז אני לא מרגיש נעים לסחוט אותה ...

תודה שאתם עוזרים חבר'ה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה,

המלצות, זה לא המקום. מספיק המלצות הומלצו כאן בפורום ואני לא רואה סיבה שלא תפנה לחיפוש.

בקשר לסיבה שהדיסקים ממאנים לעבוד נורמלי במחשב שלך, כן, גם אני חושב שזה מתחים לא יציבים שגוקמים

להם להתפגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו ספק 250 וואט ... 256 SDRAM 3 800 ואין לו מתחים יציבים כלל כי הוא שלח לי SCRRENSHOT ב ICQ ....

אמרתי לו שיכול להיות שההרדיסקים שלו התפגרו בגלל שהוא לא חיבר אותם נכון .

בקיצור אם אתם אומרים שזה בגלל הספק אז זה נכון במאה אחוז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זה נכון שעיגול הכבל עלול לגרום לCrosstalk ועוד כל מני תופעות אך אלה לא מסוגלות להרוס את הדיסק הקשיח.

מקסימום להאט (ברוב המקרים במידה לא משמעותית בכלל) את מהירות החיבור.

הרי 40 הכבלים המיותרים בכבל ATA66\133 נועדו לבודד את כבלי התקשורת אחד מהשני, ועכשיו אנחנו מקרבים אותם שוב.

אבל אל דאגה, עיני נפערו כאשר ראיתי במעבדה מחשב של Compaq אשר כבלי הIDE נחתכו בין כבלים (עבודת מפעל) בדייקנות לארבע חלקים וחוברו יחדיו בעוטף שחור ומסודר שלא ניתן להסיר. (לא לאורך כל הכבל רק בקטעים קטנים בשביל שלא יתבלגן)

אז אם Compaq עושים את זה, אין סיבה שאנחנו לא! :)

רק להיזהר טוב טוב לא לקרוע או לחשוף את הכבלים, ותמיד עדיף לקנות מוכן שגם בא עם סיכוך.

בקשר לבעיה של MAOR - בכל זאת לא הגיוני ששלושה דיסקים קשיחים מחברות שונות שניים מהם חדשים לגמרי יהרסו בזה אחר זה.

תבדוק את זה טוב. הספק נראה חשוד במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ההארד דיסק הראשון של סיג'ט לא היה דפוק !

א. לא חיברתי אותו נכון (מודה)

ב. הוא היה ATA100 וחיברתי לו בטעות כבל IDE ככה שבגלל שלא חיברתי נכון ושמתי כבל לא מתאים הוא עשה בעיות

2. ההארד דיסק של ה - WD אני שרפתי (כי כי קיצרתי בטעות .. המחשב היה דלוק ושיחקתי אם החוטים של הפאנבאס ואחד מהחוטים נגע במארז וזה קיצר)

וחוץת מזה אני עובד כבר חודש אם הארד דיסק 5 ג'יגה מלפני 7 שנים .... אם 98 .. ואני משחק ומוריד (למרות שעל כל שטות אני צריך לצרוב או למחוק) ואין לי בעיה אחת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תהיה ישר !!! ואל תאשים אחרים בנזקים שלך !!

ניראה לי לי שרק דיסק קשיח חיצוני או FIREWARE לא תצליח להרוס כל כך מהר !

DIGITAL

מצאנו צדיק בסדום ! אתה רוצה להגיד לי שאם היתה עושה את מה ש MAOR עשה להרד דיסק שלו היתה אומר לבעל החנות :

אני שרפתי את ההרד דיסק "בטעות" ! אתה מוכן להחליף לי אותו ???? אתה רוצה להגיד לי שהיתה אומר את זה ?! אם היתה אומר אז לצערי אתה קצת (הרבה) טיפש ..... מה אכפת לבעל החנות להחליף הרד דיסק? הוא לא מוציא כסף מהכיס שלו :nono: ו MAOR קיבל את הכסף בחזרה ולא נדפק ;D אז מה שהוא עשה זה נכון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תהיה ישר !!! ואל תאשים אחרים בנזקים שלך !!

ניראה לי לי שרק דיסק קשיח חיצוני או FIREWARE לא תצליח להרוס כל כך מהר !

DIGITAL

מסכים אתך, ואם זה מתברר אז אפשר לתבוע אותך. זה כמו לשרוף מעבד בשביל אחד יותר טוב.

לשרוף דיסק FW זה קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיתן רעיונות, באמת.

כל העסק הזה לא מוסרי בכלל. (לשרוף מעבדים\דיסקים או כל דבר אחר בכדי לקבל חדש במסגרת האחריות)

חבל שמשהו יוכל להשתמש במידע הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, רק שכאן (למרות שצנזרתי את מה שאמרתי), ממש קל לזהות שזה מה שקרה... ועל זה אין אחריות. (דוגמא? אם יש צ'יפ קטן, והוא שרוף, אז אין אחריות, וזה בדיוק מה שאתה עשוה כאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...