מוות לרוצחי זאבי! - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוות לרוצחי זאבי!

borg

האם אתה בעד או נגד עונש מוות לרוצחי רחבעם זאבי ז"ל?  

650 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד או נגד עונש מוות לרוצחי רחבעם זאבי ז"ל?

Recommended Posts

נכון, צריך להכניס לכפר גדוד שלם כדי להתעמת עם כמה נושאי בלבוש אזרחי שמסתתרים בקרב אזרחים "חפים מפשע", ולהסתכן בעשרות חיילים הרוגים ופצועים במקום להפגיז את הכפר ממרחק בטוח. :s07:

ברור.

1) המבוקש הזה שווה לישראל הרבה יותר שהוא חי - שב"כ ושות' בדר"כ לקוחים אותם לשיחה קצרה.

2) להוריד כפר? ואח"כ אתה אומר שאתה ימין "שפוי".

3) אם אתה באמת קורא להרוג ערבים חפים מפשע, מה ההבדל בינך לבינם? ברגע שאתה תפעל להרוג ערבים חפים מפשע, כי הם הורגים יהודים חפים מפשע, אתה מצדיק הריגת יהודים חפים מפשע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני נגד עונש מוות, אבל בעד עבודת כפייה למחבלים, עם אופציה לכריתת אבירים - אצבעות, לשון, ז**ן, עין וכ"ו...כדי ליצור הרתעה. ככה שהם גם ייתרמו לישראל בעבודה שלהם, וגם ייסבלו מאוד, מה שיכול להיות שירתיע מחבלים פוטנציאלים אחרים. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור.

1) המבוקש הזה שווה לישראל הרבה יותר שהוא חי - שב"כ ושות' בדר"כ לקוחים אותם לשיחה קצרה.

2) להוריד כפר? ואח"כ אתה אומר שאתה ימין "שפוי".

3) אם אתה באמת קורא להרוג ערבים חפים מפשע, מה ההבדל בינך לבינם? ברגע שאתה תפעל להרוג ערבים חפים מפשע, כי הם הורגים יהודים חפים מפשע, אתה מצדיק הריגת יהודים חפים מפשע...

1. מהחקירות האלה בד"כ לא יוצא הרבה, ולא שווה בשביל זה לסכן חיים של חיילים. :nono:

דרך אגב, אתה מתנגד לסכן חיים של חיילים לצורך הגנה על מתנחלים, אבל צועק בביטחון כי צריך לסכן חיים של חיילים כדי לא לפגוע בפלסטינים "חפים מפשע"? :s07:

2. תאמין לי שאם בתגובה לירי הקסאמים הראשון היינו מוחקים להם כפר, אז הם כבר מזמן היו מפסיקים לירות קסאמים. מקסימום הם היו לומדים אחרי הכפר השלישי או החמישי. :cool2:

3. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנגד לסכן חיי אדם סתם. לא להרוג חפים מפשע בשבילי זה לא סתם. ההתנחלויות זה כן סתם, במילא אנחנו נעשה "התנתקות" שניה, אז למה שזה לא יהיה עכשיו ונחסוך חיי אדם?

ותאמין לי שאם היו מוחקים כפר שלם, אז כל העולם היה מחרים אותנו, ואז לא היו לנו , טנקים, ועוד כל מיני שטויות שכאלה.

אם תהרוג חפים מפשע, איך תוכל לבקר אותם שהם הורגים חפים מפשע? (ולא, :kopfpatsch: זה לא תשובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אתה מתנגד לסכן חיים של חיילים לצורך הגנה על מתנחלים, אבל צועק בביטחון כי צריך לסכן חיים של חיילים כדי לא לפגוע בפלסטינים "חפים מפשע"? :s07:

2. תאמין לי שאם בתגובה לירי הקסאמים הראשון היינו מוחקים להם כפר, אז הם כבר מזמן היו מפסיקים לירות קסאמים. מקסימום הם היו לומדים אחרי הכפר השלישי או החמישי. :cool2:

אתה כל כך נאיבי שזה מטריד. אם תהרוג את אמא של מישהו, זה לא יגרום לו להפסיק להלחם נגדך.

ולגבי הנושא של סיכון חיי חיילים כדי להגן על אוכלוסיה אזרחית פלשתינית, ובכן, אני מסכים עם זה, עד גבול מסוים. "נוהל שכן", לטעמי, זה סביר אך הריסת כפר על יושביו (מישהו אמר כפר קיביה?), מן הסתם שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג, טרור זה לא דבר לגיטימי, אבל גם אנחנו השתמשנו בו מספיק כדי לגרש מפה את הבריטים.

ואל תזיין לי את השכל שהודענו על כל פיגוע, כיוון שעשינו גם לינצ'ים מאוד יפים...

כמו כן אתה מתבלבל המון בין לחימת גרילה לטרור.

טרור - פגיעה בעורף האוייב, בעקר באוכלוסייה אזרחית, שאין לה שום מטרה חוץ מלזרוע פחד.

לחימת גרילה - התקפות פגע וברח.

מבחינתי, ומבחינת כל העולם תקיפה של כוח צבאי היא לא פעולת טרור בשום מובן שהוא. מה לעשות שעד כמה שאתה מתכחש לזה צה"ל הוא כיבוש. כבשנו שטחים, וכבשנו אוכלוסיה, תקיפה של כוח צבאי עויין בכל צורה שהיא היא צורת לחימה קונבציאונאלית. זה מצחיק ועצוב שחדירה למוצב של צה"ל נקראת ע"י התקשורת שלנו כפעולת טרור.

אתה לא יכול למחוק כפרים, אתה לא יכול להרוג אזרחים חפים מפשע, במלחמה כמו במלחמה קורה שיש פגיע באוכלוסיה אזרחית, אומנם תקיפה ישירה של האוכלוסיה הזאת כדי להשפיע על האוייב היא בדיוק אותה פעולת טרור שאתה כלכך מגנה.

הכל נראה טוב ויפה כאשר אתה הצד החזק, אומנם כולנו בסופו של דבר נצתרך להשלים עם זה ששום עם לא רוצה לחיות תחת כיבוש, ועד כמה שאנחנו לא רוצים להודות בזה כבשנו המון שטחים, ונצתרך לוותר על חלק מהם. כן כרגע אין סיבה לעשות זאת, אומנם כאשר שני הצדדים יבינו שאין שום ברירה חוץ מלהשלים עם הקיום של השני זה יקרה בסופו של דבר. אם אתה חושב שלא תקום מדינה פלשתינאית, או שלא צריכה לקום אתה פשוט אידיוט היפוקריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם התנקשנו בשר בריטי

(למרות שהגיע לו)

תגדיר הגיע לו? לינץ' על קצינים בריטיים בחופשה כיוון שהבריטים הוציאו להורג חברי מחתרת גם הגיע להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש מגיע אז זה במקרה הזה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%A8%D7%93_%D7%9E%D7%95%D7%99%D7%9F

ובמקרה שהזכרת, אני כמובן לא מצדיק את המקרה (אני מניח שאתה מדבר על תליית הסרג'נטים)

אבל הצד החיובי של העניין הזה היה שהדבר גרם להפסקת ההוצאות להורג של לוחמי המחתרת בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הצד החיובי של העניין הזה היה שהדבר גרם להפסקת ההוצאות להורג של לוחמי המחתרת בישראל

בדיוק מה שפעולת טרור אמורה לעשות, מה אתה חושב שיצאנו מהשטחים כיוון ששלחו לנו זרי פרחים כל יום?

אתה רואה בזה דבר חיובי כיוון שאנחנו הם אלה שהרווחנו מכל העניין, אומנם אם תוציא מחבל להורג ואותו הדבר יעשה לנו, זה גם יהיה "דבר חיובי"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שפעולת טרור אמורה לעשות, מה אתה חושב שיצאנו מהשטחים כיוון ששלחו לנו זרי פרחים כל יום?

אתה רואה בזה דבר חיובי כיוון שאנחנו הם אלה שהרווחנו מכל העניין, אומנם אם תוציא מחבל להורג ואותו הדבר יעשה לנו, זה גם יהיה "דבר חיובי"?

אתה יכול להשוות את הזכות של הבריטים להיות פה לעומת זכותם של יהודים?

מבחינתי זכותם של הבריטים ושל הפלשתינאים להיות כאן בישראל, היא שווה, כלומר אין זכות כזו.

הסיבה העיקרית שאנחנו בכלל נוטים לחשוב לכיוון היא ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנגד לסכן חיי אדם סתם. לא להרוג חפים מפשע בשבילי זה לא סתם. ההתנחלויות זה כן סתם, במילא אנחנו נעשה "התנתקות" שניה, אז למה שזה לא יהיה עכשיו ונחסוך חיי אדם?

ותאמין לי שאם היו מוחקים כפר שלם, אז כל העולם היה מחרים אותנו, ואז לא היו לנו , טנקים, ועוד כל מיני שטויות שכאלה.

אם תהרוג חפים מפשע, איך תוכל לבקר אותם שהם הורגים חפים מפשע? (ולא, :kopfpatsch: זה לא תשובה).

כשאתה אומר שאתה מתנגד לסכן חיי אדם סתם, אתה מתכוון לישראלים או לפלסטינים (אני לא רואה בפלסטינים בני אדם)?

התנחלויות זה לא סתם, כל המדינה שלנו הוקמה מהתנחלויות.

אין דבר כזה שבמילא אנחנו נעשה "התנתקות" שניה. באותה מידה אתה יכול לומר שאנחנו סתם נמצאים בארץ ועדיף לארוז את המדינה ולעבור לחו"ל, מכיוון שבמילא הערבים יהיו כאן רוב ולאר יהיה לנו מה לעשות כאן, אז למה לא לסגור את המדינה ולעבור לחו"ל עכשיו ולחסוך ככה בחיי אדם?

תאמין לי שאם היינו מוחקים כפר שלם, אז היו עושים קצת מהומה בתקשורת לכמה ימים, אבל אף אחד לא היה מחרים אותנו.

אני לא הורג חפים מפשע, מכיוון שפלסטינים הנותנים לטרוריסטים מחסה בתוך הכפר שלהם הם לא חפים מפשע.

אהה... ולפעמים :kopfpatsch: זה תשובה.

אתה כל כך נאיבי שזה מטריד. אם תהרוג את אמא של מישהו, זה לא יגרום לו להפסיק להלחם נגדך.

אני נאיבי?! השמאל הוא זה שנאיבי!

אני מבטיח לך חגיגית שאחרי 3-5 כפרים שיוחרבו בתגובה לירי קסאמים ופיגועי התאבדות, לא יהיה יותר ירי קסאמים, ואתה יכול לתפוס אותי במילה. מצד שני, הערבים הם די קשי תפיסה, כך שאולי נצטרך למחוק יותר מחמישה כפרים לפני שהם יתפסו שלא כדאי להם לירות קסאמים, אבל בסופו של דבר הם ילמדו.

בורג, טרור זה לא דבר לגיטימי, אבל גם אנחנו השתמשנו בו מספיק כדי לגרש מפה את הבריטים.

אנחנו לא השתמשנו בטרור, אלא בלוחמת גרילה.

שום עם לא רוצה לחיות תחת כיבוש

הפלסטינים זה לא עם!

ערב רב של ברברים שתומכים בפיגועי התאבדות לא ראויים לדעתי להיקרא "עם", ובטח שלא לקבל מדינה משלהם!

אם אתה חושב שלא תקום מדינה פלשתינאית, או שלא צריכה לקום אתה פשוט אידיוט היפוקריטי.

יש כבר מדינה פלסטינית - בירדן!

מדינת היא מדינה ריבונית, והיא זכאית להוציא להורג טרוריסטים.

במידה ובתגובה להוצאה להורג של טרוריסטים, ארגוני טרור פלסטינים יחטפו אזרחים או חיילים ישראלים ויוציאו אותם להורג, אז אני אמחק להם עיר שלמה בתגובה. יותר לא יהיו חטיפות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריטניה היא גם מדינה ריבונית, והיא זכאית להוציא להורג טרוריסטיים, בואו נסגיר את כל לוחמי המחתרות. ואם אתה חושב שלפוצץ בתי מלון, להתנקש בשרים, לעשות לינץ' על חיילים בחופשה זה נקרא מלחמת גרילה אתה לא שפוי. לפלשתינאים יש בדיוק אותה זכות להיות פה כמו לנו, אני פשוט לא מסוגל להבין איך בן אדם אינטליגנטי מסוגל לחשוב אחרת בלי לצאת צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...