איזה לחץ מחפשים אותי משטרה!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לחץ מחפשים אותי משטרה!!

sagi_10

Recommended Posts

בכיינים.

שנה שעברה החלון של החדר שלי הייה מול תחנת רכבת. עד 4 בלילה, כל חצי שעה בערך, רכבות משא של 30 קרונות בולמות... זה רעש.

שלא לדבר על זה שכל כמה שעות יש נחיתת מסוק (בלאק הוק, יסעור...) בסורוקה שנמצאת כמה מאות מטרים מהמעונות :bash:

Sounds like pure phun. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והאוטובוס שעובר מתחת לבניין שלך שיכנס לתאונה?

כי הוא מפריע לך לישון?

אין קשר.

אוטובוס = נחוץ והכרחי. הרעש של האוטובוס לא דומה לרעש של פיצוץ, לכן הוא לא גורם לבהלה.

נפץ = לא חוקי, לא נחוץ לא הכרחי וגורם לבהלה, ביחוד במציאות הקשה בה אנו חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטובוס = נחוץ והכרחי. הרעש של האוטובוס לא דומה לרעש של פיצוץ, לכן הוא לא גורם לבהלה.

Ouuu, Is that so?!...

אתה לא יודע איזה סבל זה לשמוע כל היום את ה SL-200 של M.A.N חוצות את רחוב בוגרשוב וגונחות את העליה לכיוון פינסקר ומזרחה... כהעעעע... אותן מכונות שנשמעות כמו גנרטור תעשייתי שלא עמד בתקנים המחמירים של רעש, כמו טרקטור של John Deere, כמו... הבנתם. (g00taa)

394_2506200549542.jpg

*יושבתו כל המכונות הנוראיות האלה לאלתר! :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר.

נפץ = לא חוקי, לא נחוץ לא הכרחי וגורם לבהלה, ביחוד במציאות הקשה בה אנו חיים.

טוב אולי לא הבאתי את הדוגמא הכי טובה אבל אם לחפש אפשר להביא כמה דוגמאות לרעשים שלא כ"כ נחוצים.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיינים.

שנה שעברה החלון של החדר שלי הייה מול תחנת רכבת. עד 4 בלילה, כל חצי שעה בערך, רכבות משא של 30 קרונות בולמות... זה רעש.

שלא לדבר על זה שכל כמה שעות יש נחיתת מסוק (בלאק הוק, יסעור...) בסורוקה שנמצאת כמה מאות מטרים מהמעונות :bash:

לי הנפצים לא כל כך מפריעים, אבל הם מפריעים לתוכי שלי

<- ובגלל זה אני כבר יצאתי לאחד הפרחחים שפיצץ נפצים מול הבית שלי (כשהייתי בבית... בחופש... :P)

בלאק הוק? יסעור? בסורוקה ?, נשמע לי קצת מופרך, ומה גם שאלו מסוקים צבאיים (לא ראיתי באזרחי, לפחות לא בארץ), ולא חסר מסוקי הצלה ייעודיים.

ומה עשית לפרחח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל המסוקים שנוחתים הם מסוקי הצלה, ולא אמרתי שרק מסוקים אזרחים נוחתים פה...

הפרחח יצא עם אזהרה. אני יודע להיות מאוד משכנע כשאני רוצה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחתול - הגירסה האורבנית של החתול המצוי.

כאלה שתמצא בכל פח ירקרק של עיריית תל-אביב.

כאלה שיתחילו לשחק ברידג' באמצע הלילה ולא תבין באיזה שלב הגיעה הפחתולית והוציאה אותם מהריכוז.

כאלה שמתנחלים ליד דלת הכניסה לבניין שלך בציפיה דרוכה לשאריות הדאבל של אתמול.

כאלה שאונסים אחד ת'שני לעיניך ללא כל בושה, גם בידיעה ברורה שמדובר באירוע טראומתי משו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המצב פה קשה מהצפוי. :P

אני מחר אכתוב מכתב אזהרה לחברות דן ואגד.(אחר כך נטפל בקטנות יותר)

אני עכשיו הולך לישון, מה לעשות לא לכולם יש חופש פורים :(

:sleep:

עד לדיון הפלילי הבא... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיינים אני גר בקיסריה בשכונה הכי צפונים צמוד לגיסר עזרקא!

הערבים מגיסר עושים לנו רעש כלכך חזק ב4 בלילה, אי אפשר לישון עם חלון פתוח, הם יורים ויש לנו בבוקר לפעמים קליעים בגינה....

בלי קשר שכל האופנעים והכלי גינה שלנו נגנבו, הם גונבים לנו הכול, יורים בנו, עושים לנו רעש (רק לשכונה שלי, וזו לא השכונה של העשירים אז אין קשרים גם).

המשטרה פעם אחת נכנסה לשם ונורה שוטר אז גם אם מצלצלים למשטרה הם לא עושים כלום.

עכשיו בנו איזה חומה מסכנה שלא עוזרת בכלום.

ותבינו שאחרי כל החרא שהערבים עושים לשכונה שלי, כל המליונרים מהשכונות הדרומיות תורמים לערבים ה"מסכנים" האלו כסף, בגדים, בנו להם מגרש כדורגל, 2 מגרשי טניס, מגרשי כדורסל ועוד כל מיני כאלו על חשבון החברה לפיתוח קיסריה שזה המסים שאני משלם!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

יעני אני משלם מיסים שהולכים לפיתוח גסר, קיסריה נותנים להם אוכל ובגדים בזמן שיש המון נזקיים יהודים ישראלים ולא ערבים ימ"ש, והם גנבו לי מחסחת דשא פעמים, שולחנות גינה, כיסאות גינה, 6 אופנעים, הרסו מלא עצים בגינה, הרסו שולחן פינג פונג.

שימותו כל הערבים ותבינו שלגור בקיסריה בשכונה 10 זה רק נראה טוב :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה שקרה לי לפני כשבועיים בבנק דיסקונט...

ויצאתי זכאי..

אמא שלי הייתה בבנק ויצאתי מהבנק לדקה אני חוזר אני רואה שהוא סגור לכניסה של לקוחות..

קיצר אני בא להכנס לבנק המאבטח לא נותן לי..

קיצר אני מחכה שמשהו יצא אני נכנס לבנק המאבטח קופץ עליי יעני בא אליי ומתחיל לדחוף אותי

אני כתגובה עושה לו היפון(7-8 שנים של אימונים עשו את שלהם וכמה מדליות באליפויות ישראל)

קיצר המאבטח נופל פעם

קם בא להביא לי כפה או משהו עוד היפון בא המאבטח השני אמא שלי רצה אליי מפזרת אותנו הם סוגרים את הבנק

מזמינים משטרה

ואני כולי בלחץ אמרו לי 2 תיקים יפתחו לי על זה

באים 5 שוטרים 2-3 במדים כחולים והשאר במדים של השב"ס נראה לי לא מדים כחולים

קיצר הם באו שאלו מי מה מו מה קרה

הלקוחות של הסניף היו בעדי שאלו אותי בן כמה אני אמרתי 15 שאלו אותי ת.ז אם יש לי (מפגרים ) אמרתי לא קיצר אמרו לי שאני אתנהג יפה וזה ושאין להם כוח להתעסק בשטויות ושאני סתם אשב בתחנה כמה שעות וזה קיצר שיחררו אותי חח...

רצו לפתוח לי תיק על תקיפת מאבטח בתפקיד משהו כזה ועל השגת גבול יצאתי זכאי חח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...