איזה לחץ מחפשים אותי משטרה!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לחץ מחפשים אותי משטרה!!

sagi_10

Recommended Posts

1. כל אחד מתחיל ממשהו. הרבה פושעים קטנים (שודדים, גנבים, כייסים) מתחילים בקטן ומתפתחים. צריך להפסיק אותם מההתחלה.

המשטרה לא קיימת רק בשביל רציחות וסוחרי סמים- וטוב שכך.

אם כבר אז היא לא מטפלת מספיק בפושעים קטנים.

2. לא שמעתי בחיים על מישהו שאמרו לו משהו על זה שהוא נסע 10 קמ"ש מעל המהירות המותרת.

3. נפץ זה לא כאילו- זה גורם לילדים מפגרים לכוויות, לפגיעה באיברים, לשריפות ולהרבה דברים מאוד אמיתיים. לא צריך למות ממשהו בשביל שהוא יחשב.

מה הקטע בנפצים בכלל? יופי.......זה מתפוצץ. מה הלאה? שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקטע של נפצים זה הדחף להיות משועשע בגלל שמישהו אחר נבהל

זאת אומרת שאם אתם לא הולכים מחר לקפוץ מגשר ותמשיכו לחיות ולהיות קיימים יהיה לילדים סיבה להפחיד מישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נהניתי בעיקר מההכנה של נפצים, הפיצוץ שלהם גם נחמד, לא בהכרח בשביל להבהיל מישהו אלה בשביל הפירוטכניקה. נפץ פשוט שסתם עושה בום לא מושך אותי אבל נפץ (או יותר נכון זיקוק או זיקוק די נור) שיש לו אפקט יפה, זאת אומנות. עובדה שכולם נהנים לבהות בשמים במופעי זיקוקין ביום העצמאות וחתונות. יש כאלה שלא מספיק להם להסתכל הם צריכים לגעת (להדליק או להכין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.... :-\

אני וחברים שלי הלכנו לשדות והתחלנו לפוצץ דברים...(רמאדנים וכאלה..)

ואז אחרי חמש דקות נידת של משטרה באה אלינו ושואלת אותנו עם ראינו משהו שמפוצץ נפצים ואמרנו לו שלא ראינו אף אחד.....

אחרי חצי שעה בערך אחרי שהגענו כבר לבית שלי ההורים שלי אמרו לי שדיברו איתם המשטרה...ושהם מחפשים אותנו...

אני ישר נלחצתי בטירוף!!! מזלי שהשוטר השתיק את זה בגלל שאבא שלי החורג מתנדב במשטרה..

בקיצור ילדים לא לשחק בנפצים!!!! :nono:

נ.ב

משהו יודע מה העונש שאנחנו יכולים לקבל על דבר כזה?

כמה אופייני, קשרים של אבא במשטרה מצילים את התחת שלך בעת ביצוע עבירה.

עכשיו בוא נקווה שאתה לא תתעסק בפלילים כשתגדל קצת כי גם אז אולי יוותרו לך.

אה כן, גם הכרתי חברה' שהכינו נפצים. אחד מהם נשאר בלי אצבעות ואחר עם עין מזכוכית. עכשיו הם הכי מגניבים בחברה'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אופייני, קשרים של אבא במשטרה מצילים את התחת שלך בעת ביצוע עבירה.

עכשיו בוא נקווה שאתה לא תתעסק בפלילים כשתגדל קצת כי גם אז אולי יוותרו לך.

אה כן, גם הכרתי חברה' שהכינו נפצים. אחד מהם נשאר בלי אצבעות ואחר עם עין מזכוכית. עכשיו הם הכי מגניבים בחברה'.

כן הבנתי את המסר ואת הלקח שלי למדתי...בפעם השניה...פעם ראשונה השעו אותי מבית ספר בכיתה ז ואני פשוט ציפצפתי....איזה באסה..

אררר

לא מצחיק בכלל....

רוצה לשמוע משהו מצחיק..???

ההורים שלי עבדו עליי וזה רק השוטר החבר של אבא שלי בא ולא 3 נידות..ארר

כן משהו התחרבש לי אבל אתם תבינו..חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ שלנו יש את החוק הזה שאסור להחזיק נפצים

נפצים איכותיים לא יעשו לכם בעיות תבינו את זה..

מה שדופק לאנשים ידים רגליים זה נפצם זולים הייתי בכמה ארצות בחו"ל ושם זה חופשי אם אתה משתמש בזה כמו שצריך הסיכוי שתפגע מאוד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח בונא זה ת'ראד טוב!!

היה חסר לי צחוק קטן לפני השניה

לילה טוב לכולם חג שמח

אגב שימו לב שדריה תמיד הצדיקה היחידה פה

:yelclap: אוהבים אותך דריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש בזה כמו שצריך הסיכוי שתפגע מאוד קטן.

הבעיה היא שילדים בני 14-15 לא יודעים כל כך להשתמש בנפצים(לפחות לא בפעמים הראשונות), ולכן הם נפצעים.

אבל לא זה מה שמציק לי. מיצידי שכל היד שלהם תתפוצץ ולא ישאר להם כלום. העיקר שלא יעשו לי רעש כשאני ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיינים.

שנה שעברה החלון של החדר שלי הייה מול תחנת רכבת. עד 4 בלילה, כל חצי שעה בערך, רכבות משא של 30 קרונות בולמות... זה רעש.

שלא לדבר על זה שכל כמה שעות יש נחיתת מסוק (בלאק הוק, יסעור...) בסורוקה שנמצאת כמה מאות מטרים מהמעונות :bash:

לי הנפצים לא כל כך מפריעים, אבל הם מפריעים לתוכי שלי

<- ובגלל זה אני כבר יצאתי לאחד הפרחחים שפיצץ נפצים מול הבית שלי (כשהייתי בבית... בחופש... :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...