איזה לחץ מחפשים אותי משטרה!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לחץ מחפשים אותי משטרה!!

sagi_10

Recommended Posts

זהו עכשיו באמת נמאס

די כבר להרים את האף

כל הזמן אנשים מדברים על "הרמה של הפורום"

איזה רמה יא מפותחי דימיון באופן קיצוני

אפשר לחשוב איפה אנחנו בקונגרס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פייטר, אולי קשה לך להשלים עם זה... אבל בעבר היה פה הרבה יותר... איכותי.

אני אומר שצריך לעשות ניקוי נובים וספאמרים

אני הראשון שהולך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא להזהיר אותנו בבצפר, אם תופסים אותך מנפץ נפצים אתה נעצר.

אבל מניסיון העבר (לא עם נפצים), סתם ינסו להפחיד אותך, יפתחו - יסגרו - ימחקו את התיק.

ד"א לדיון על איכותי או לא - אני בפורום הזה המון זמן (היה לי משתמש אחר בעבר) ובפורום כללי היה איכות, אבל זה בסה"כ כללי, גם ככה לא איכותי. לפחות אקטואליה ותרבות\מדע וטכנולוגיה נשאר איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא דרך הבית ספר או משהו כזה אז לא יעשו לך כלום....

זה רק כמה נפצים תאמין לי שהם לא יעשו כלום מקסימום יבואו לעשות חיפוש בלי צו חיפוש :lol: באמת זה קרה לחבר שלי...

ונראה לי כבר שהם שכחו אותך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל!

השוטר התקשר והוא אמר שהם לא יעשו לי כלום ואמרו לי לילה טוב!

אבל:

ההורים שלי שני החברים שלי לא מסכימים שהם יבואו אלי או אני אליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק המטרה של המשטרה והנה הוכחה שהשיטה עובדת.

ילדים מפוצצים נפצים, ולפני שהם מצליחים להזיק לעצמם ולסביבה המשטרה מפחידה אותם והם הופכים לילדים טובים ולא נוגעים יותר בנפצים.

כל הכבוד למשטרה.

נ.ב.

אם לכל ילד שמפוצץ נפצים היו פותחים תיק, ומה שמספרים בביה"ס על תיקים נכון (שלא יקבלו אותך לאף מקום עבודה וכו, וכו...), אז כוח העבודה בארץ היה יורד לחצי ממה שהו היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מפקפק במטרד הציבורי שהנפצים האלה גורמים אבל היתי מעדיף לראות את המשטרה גיבורה על פושעים אמיתיים ולא על ילדים שמשחקים בכאילו או על אנשים שנוסעים 10 קמ"ש מעל המותר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם המשטרה היתה רוצה להיות גיבורה על פושעים אמיתיים יותר מאשר על חברה שרק מגרדים את הלא חוקי (הורדות, נפצים, מהירות וכו'). הבעיה היא לא מוטיבציה הבעיה היא שהפושעים האמיתיים טובים במה שהם עושים ואזרחים תמימים פחות טובים בפשע. המשטרה עושה מה שהיא יכולה, זה פשוט יותר אפקטיבי על אזרחים מאשר על פושעים אמיתיים.

עזוב את המשטרה שיש בסרטים שמגרגיר שערה שפושע השאיר היא מחסלת שתי משפחות פשע, זה לא ככה באף מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...